PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکمیل آموزش کانفیگ و مدیریت سرور

Rozhin Karimi
February 9th, 2015, 23:17
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی اساتید و کاربران.
دو سال پیش مدرک کارشناسی ارشدم رو از رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار گرفتم اما به یکسری دلایل کار مناسبی برام نبود، تا اینکه با یکی از تیم ها که در همین انجمن هم هستن آشنا شدم و شروع به انجام کارهای گرافیکی که خیلی علاقه مند بودم کردم چند ماهی نگذشت که علاقم به یادگیری لینوکس و مدیریت سرور و همچنین برنامه نویسی جلب شد چون قالب طراحی میکردیم اما خب بیشتر پول برای کدنویس بود و زیاد درآمدی نداشتم پایگاه داده رو تمام کردم و بصورت جدی روی لینوکس و مدیریت سرور تمرکز کردم و سال بعد یعنی سال قبل اگر پرویی نکرده باشم بصورت حرفه ای روی کانفیگ و مدیریت سرور کار کردم تا تونستم خیلی راحت با خیلی از هاستینگها همکاری کنم و شاید بعضی از دوستان بشناسن. خلاصه چند مدت پیش آقای کاظمی که در همین انجمنه یک پیشنهاد داد برای ساخت سایت آموزش کانفیگها و مدیریت سرور اما خب وقت میخواست واقعا. چندتا فیلم آموزشی و فایل متنی نسبتا جامع آماده کردم منظورم از جامع اینه از تمامی آموزشهای فارسی که دیدم کاملتره ... اما متاسفانه دست تنهام و خود آقای کاظمی این چند مدت درگیر هستن و یه خورده هم ناخوشن و دست تنها موندم و به همین دلیل خواهش میکنم اگر کسی میتونه جهت تکمیلشون کمک کنه و یا بعدا در سایت آموزشی همکاری داشته باشه دریغ نکنه. اما نکات اصلی :
واسه سال 94 چندتاشون رو توی همین انجمن منتشر میکنم اما قبلش یکسری نظرسنجیها نیاز دارم :
بیشتر به چه کانفیگهایی نیاز دارید؟
و مثلا اگر کانفیگ لینوکس -> دایرکت ادمین خواستین برای چه کارهایی بیشتر نیاز دارین؟ مثلا جامعه مجازی ؟ هاستینگ؟
و اینکه ایرادات آموزشهای قبلی چیه؟ مثلا خیلیها میگن ناقصه یا واضح نبودن ... بله میدونم اما ممنون میشم اگه جزئی تر شرح بدین
و هر پیشنهادی جهت کاملتر شدن آموزشها دارین ما رو بی نصیب نزارین
پیشاپیش ممنون که نظر میدین

nginxweb
February 9th, 2015, 23:32
درود

آموزش مباحث مرتبط با سرور بسیار گسترده هستش اما بسیار کار پسندیده ای هستش و تبریک میگیم خدمتتون

اما پیشنهاد میشه بجای آموزش تصویری آموزش بصورت html و مقاله همراه با عکس ارائه بشه از این جهت که هم باعث بالا رفتن رتبه سایتتون خواهد شد و هم یک آرشیو مناسب خواهد بود و دسترسیش برای کسانی که نمینوانند کلیپ دانلود کنند راحت تر میباشد

company_hosting
February 10th, 2015, 01:35
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی اساتید و کاربران.
دو سال پیش مدرک کارشناسی ارشدم رو از رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار گرفتم اما به یکسری دلایل کار مناسبی برام نبود، تا اینکه با یکی از تیم ها که در همین انجمن هم هستن آشنا شدم و شروع به انجام کارهای گرافیکی که خیلی علاقه مند بودم کردم چند ماهی نگذشت که علاقم به یادگیری لینوکس و مدیریت سرور و همچنین برنامه نویسی جلب شد چون قالب طراحی میکردیم اما خب بیشتر پول برای کدنویس بود و زیاد درآمدی نداشتم پایگاه داده رو تمام کردم و بصورت جدی روی لینوکس و مدیریت سرور تمرکز کردم و سال بعد یعنی سال قبل اگر پرویی نکرده باشم بصورت حرفه ای روی کانفیگ و مدیریت سرور کار کردم تا تونستم خیلی راحت با خیلی از هاستینگها همکاری کنم و شاید بعضی از دوستان بشناسن. خلاصه چند مدت پیش آقای کاظمی که در همین انجمنه یک پیشنهاد داد برای ساخت سایت آموزش کانفیگها و مدیریت سرور اما خب وقت میخواست واقعا. چندتا فیلم آموزشی و فایل متنی نسبتا جامع آماده کردم منظورم از جامع اینه از تمامی آموزشهای فارسی که دیدم کاملتره ... اما متاسفانه دست تنهام و خود آقای کاظمی این چند مدت درگیر هستن و یه خورده هم ناخوشن و دست تنها موندم و به همین دلیل خواهش میکنم اگر کسی میتونه جهت تکمیلشون کمک کنه و یا بعدا در سایت آموزشی همکاری داشته باشه دریغ نکنه. اما نکات اصلی :
واسه سال 94 چندتاشون رو توی همین انجمن منتشر میکنم اما قبلش یکسری نظرسنجیها نیاز دارم :
بیشتر به چه کانفیگهایی نیاز دارید؟
و مثلا اگر کانفیگ لینوکس -> دایرکت ادمین خواستین برای چه کارهایی بیشتر نیاز دارین؟ مثلا جامعه مجازی ؟ هاستینگ؟
و اینکه ایرادات آموزشهای قبلی چیه؟ مثلا خیلیها میگن ناقصه یا واضح نبودن ... بله میدونم اما ممنون میشم اگه جزئی تر شرح بدین
و هر پیشنهادی جهت کاملتر شدن آموزشها دارین ما رو بی نصیب نزارین
پیشاپیش ممنون که نظر میدین

باسلام

با توجه به نیازتان میتوانیم همکاری کنیم وبرخی از تجربیات را در اختیار شما قرار بدهیم

در موارد تحقیقاتی می توانیم کمکهایی در زمینه تهیه سرور و ... بدهیم

در صورت نیاز در تماس باشید

با تشکر

Rozhin Karimi
February 12th, 2015, 11:13
درود

آموزش مباحث مرتبط با سرور بسیار گسترده هستش اما بسیار کار پسندیده ای هستش و تبریک میگیم خدمتتون

اما پیشنهاد میشه بجای آموزش تصویری آموزش بصورت html و مقاله همراه با عکس ارائه بشه از این جهت که هم باعث بالا رفتن رتبه سایتتون خواهد شد و هم یک آرشیو مناسب خواهد بود و دسترسیش برای کسانی که نمینوانند کلیپ دانلود کنند راحت تر میباشد
باتشکر بخاطر شرکتتون در تاپیک
بله برای همین گفتم کانفیگهایی که بیشتر مدنظر هست رو بتونیم بصورت پک آموزشی در بیاریم
اما در مورد html هم صد در صد اینکار رو خواهیم کرد اما اگر همکاری دوستان یاری کنه ویدئو هم ساخته میشه.

باسلام

با توجه به نیازتان میتوانیم همکاری کنیم وبرخی از تجربیات را در اختیار شما قرار بدهیم

در موارد تحقیقاتی می توانیم کمکهایی در زمینه تهیه سرور و ... بدهیم

در صورت نیاز در تماس باشید

با تشکر
تشکر بابت شرکتتون در تاپیک
در مورد منابع تقریبا مشکلی نیست چون در حال خرید چندتا سرور اختصاصی هستیم البته هنوز خریداری نشده اما خب همین روزها خریداری میشه حتما و از اونها استفاده میکنیم.
اما اگر مایل به همکاری برای تکمیل سری آموزشها هستید باکمال میل استقبال خواهیم کرد و چند مدت دیگه باهاتون تماس میگیریم.
و فقط اگر ممکنه یک ایدی یاهو یا راه ارتباطی شخصی خودتون رو خصوصی کنید که بعدا بتونم ارتباط داشته باشم.

---------------------
منتظر نظرات سایر دوستان هم هستیم همچنان

GEO
February 12th, 2015, 11:22
جای خوشحالیه که این موضوع در زبان فارسی به شکل کاملا تخصصی دنبال بشه . معمولا تا به امروز بیشتر تجربی و توام با مشکلات زیادی ست

به نظر من ساخت فیلم و کلیپ آموزشی کار زیاد جالب و کاربردی نیست همونطور که اشاره کردند بهتره به شکل صفحات وب کار بشه و داکیومنت هم همراهش در اختیار قرار بگیره

موفق باشید

lnspiron
February 12th, 2015, 11:29
باسلام

بنده اماده همکاری با شما در تکمیل این اموزش ها هستم.

امیدوارم که بتوانم کمکتون کنم.

Rozhin Karimi
February 13th, 2015, 14:12
جای خوشحالیه که این موضوع در زبان فارسی به شکل کاملا تخصصی دنبال بشه . معمولا تا به امروز بیشتر تجربی و توام با مشکلات زیادی ست

به نظر من ساخت فیلم و کلیپ آموزشی کار زیاد جالب و کاربردی نیست همونطور که اشاره کردند بهتره به شکل صفحات وب کار بشه و داکیومنت هم همراهش در اختیار قرار بگیره

موفق باشید
تشکر بخاطر شرکتتون در تاپیک
بصورت مستندات و مکتوب که صد در صد آرشیو میشه اما توی اکثر آموزش از طریقه کارها ابهاماتی پیش میاد حالا ممکنه این ابهامات ساده ترین سطح باشن اما اگر حل نشن موجب میشه تمام کار متوقف یشه بیخودی. واسه همین ترجیحا بصورت ویدیو میتونه مفیدتر باشه.

باسلام

بنده اماده همکاری با شما در تکمیل این اموزش ها هستم.

امیدوارم که بتوانم کمکتون کنم.
تشکر بخاطر شرکتتون
ممنون میشم یه راه ارتباطی آنلاین یا شماره تماس ارسال کنید.

--------------------------------
دوستان لطفا در مورد ایرادات آموزش های قدیمی هم بحث کنند

AliDesigner
February 13th, 2015, 14:28
درود.
کار بسیار پسندیده ای هست.

بیشتر روی کانفیگ وب سرور تمرکز کنید [ apache, litespeed, nginx ]
کانفیگ حرفه ای dns سرور هم همین طور.

کلا بهتره تو هر قسمت فعالیت داشته باشید.

مورد بعدی هم که خواستم ذکر کنم، همکاری بود. اگر واقعا در انجام کار جدی هستید برای طراحی قالب سایتتون میتونم کمکتون کنم. [ free ]

موفق باشید

sms.bartarhost
February 13th, 2015, 14:39
ممنون کار بسیار خوبی هست با بنده درتماس باشید نظرات و پشنهاد های خوبی رو براتون دارم دراین مورد

hamid.soltani92
February 13th, 2015, 14:43
سلام و عرض ادب.
اگر قصدتون جدی هست، با بنده در تماس باشید.
از لحاظ فنی، مالی و ... میتونم کمک کنم.
ارادتمند.

kool
February 13th, 2015, 20:58
با سلام
انشاالله تلاش برای یک آموزش جامع بفرمایید ولی به نظرم بیشتر کانفیگ های امنیتی سرور را دستور کار قرار دهید، چرا که سرور کاربران به سادگی مورد سو استفاده هکر ها قرار نگیرد.
مورد ویدئو نیز برای کاربرانی که با برخی موارد ابتدایی آشنایی ندارند بسیار مناسب است، فقط مشکل اینترنت ایرانه که برای دانلود شاید کاربران رو اذیت بکنه.
به هر حال آرزوی موفقیت دارم

reza-sp
February 13th, 2015, 21:00
آموزش ها صد در صد ویدئویی باشه
یاد گیری خیلی آسون تره

Rozhin Karimi
February 13th, 2015, 21:15
با سلام
انشاالله تلاش برای یک آموزش جامع بفرمایید ولی به نظرم بیشتر کانفیگ های امنیتی سرور را دستور کار قرار دهید، چرا که سرور کاربران به سادگی مورد سو استفاده هکر ها قرار نگیرد.
مورد ویدئو نیز برای کاربرانی که با برخی موارد ابتدایی آشنایی ندارند بسیار مناسب است، فقط مشکل اینترنت ایرانه که برای دانلود شاید کاربران رو اذیت بکنه.
به هر حال آرزوی موفقیت دارم

آموزش ها صد در صد ویدئویی باشه
یاد گیری خیلی آسون تره
تشکر بخاطر شرکتتون
بله دقیقا
موارد امنیتی رو به همکاری دوستان نیاز دارم که بتونم بصورت مرجع مطالب رو در اختیار دوستان بزارم در مورد امنیت کاملا حرفتون رو قبول دارم و امنیت متاسفانه اکثرا در سطح پایینی هست !

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب.
اگر قصدتون جدی هست، با بنده در تماس باشید.
از لحاظ فنی، مالی و ... میتونم کمک کنم.
ارادتمند.

ممنون کار بسیار خوبی هست با بنده درتماس باشید نظرات و پشنهاد های خوبی رو براتون دارم دراین مورد

درود.
کار بسیار پسندیده ای هست.

بیشتر روی کانفیگ وب سرور تمرکز کنید [ apache, litespeed, nginx ]
کانفیگ حرفه ای dns سرور هم همین طور.

کلا بهتره تو هر قسمت فعالیت داشته باشید.

مورد بعدی هم که خواستم ذکر کنم، همکاری بود. اگر واقعا در انجام کار جدی هستید برای طراحی قالب سایتتون میتونم کمکتون کنم. [ free ]

موفق باشید
تشکر فراروان بخاطر شرکتتون
صد در صد اگر مواردی در آموزشها کمبود داشته باشه با لطف دوستان جاشون رو پر میکنیم بیشتر پیشنهاد روی موارد امنیتی و کمبودهای فنیه چون قراره یک مرجع کامل برای دوستان حاضر بشه و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه یک مرجع رو میتونه یک نفری ایجاد کنه و امیدوارم اقتخاری همکاری با دوستان محترم داشته باشم.

pasargad web
February 14th, 2015, 22:03
بنده هم آماده همکاری با شما در تکمیل این گونه آموزش ها هستم.
ایشالا که بتونم در زمینه های متفاوت به شما و بقیه دوستان کمکی کنم .

Rozhin Karimi
February 14th, 2015, 23:19
بنده هم آماده همکاری با شما در تکمیل این گونه آموزش ها هستم.
ایشالا که بتونم در زمینه های متفاوت به شما و بقیه دوستان کمکی کنم .
تشکر از شرکتتون
امیدوارم از لطف شما و سایر دوستان همگی استفاده کنند
بزودی باهاتون تماس گرفته میشه

WAREZZ
February 15th, 2015, 13:44
کار بسیار پسندیده ای هستش.
امیدوارم موفق باشید.

Rozhin Karimi
February 15th, 2015, 15:28
کار بسیار پسندیده ای هستش.
امیدوارم موفق باشید.
تشکر بخاطر شرکتتون در تاپیک
ممنون میشم دوستان پیشنهاداتشون رو بگن

mizbanwebhost
February 18th, 2015, 22:45
سلام

بنده هم در موارد فنی و آماده کردن آموزش ها میتونم باهاتون همکاری داشته باشم .

البته بنده به آموزش متن و تصویر بیشتر معتقدم . البته نظر افرادی هم که با ویدئو موافقند محترم هست .

saeed1988m
February 18th, 2015, 22:54
کار بسیار پسندیده ای هست خانم کریمی
به نظر بنده با برنامه جلو برید که منظم آموزش ها قرار بگیره در این انجمن واقعا بزرگوارانی هستند که بی منت دیگر دوستان رو راهنمایی میکنند امیدوارم با کمک این عزیزان و شما تایپیک بسیار موفقی که بیشتر منظورم اشاعه ای فرهنگ آموزش هست در این انجمن داشته باشیم نظر بنده نیز آموزش nginx میتونه مفید باشه چون گستردگی زیادی پیدا کرده در چند وقت اخیر به هرحال نظر بنده برنامه ریزی منظم هست برای اینکه نظم بسیار خوبی بر تایپیک حکم فرما شود و همچنین کاربران بتونن به نحو احسن استفاده کنند
با سپاس از اقدام ارزشمند شما و انشالله دوستان و اساتید دیگر

Mehran18
February 19th, 2015, 02:36
سلام . تبریک میگم برای این ایده ی قشنگ..
پیشنهاد بنده هم این هست که آموزش هارو به صورت html و عکس تهیه فرمایید .. چون ویدئو گنگ هست و دسترسی به محتوا سخت تر میشه.
در بحث هاستینگ سعی کنید که به صورت تخصصی بر روی موضوعات وب سرور ها و دیتابیس ها حجیم و بهینه سازی اون ها طبق منابع سرور تمرکز کنید.
نکات امنیتی و پلاگین ها ..
بنده که در مقابل اساتید شاگرد هستم ولی اگر کمکی از من ساخته هست کوتاهی نمیکنم ، باعث افتخار هست که توی این پروژه بنده هم سهم کوچکی داشته باشم.
موفق باشید.

Rozhin Karimi
February 19th, 2015, 20:24
سلام

بنده هم در موارد فنی و آماده کردن آموزش ها میتونم باهاتون همکاری داشته باشم .

البته بنده به آموزش متن و تصویر بیشتر معتقدم . البته نظر افرادی هم که با ویدئو موافقند محترم هست .
ممنون بابت شرکتتون تو تاپیک
زمان خودش حتما مزاحم شما و سایر همکارا میشم

کار بسیار پسندیده ای هست خانم کریمی
به نظر بنده با برنامه جلو برید که منظم آموزش ها قرار بگیره در این انجمن واقعا بزرگوارانی هستند که بی منت دیگر دوستان رو راهنمایی میکنند امیدوارم با کمک این عزیزان و شما تایپیک بسیار موفقی که بیشتر منظورم اشاعه ای فرهنگ آموزش هست در این انجمن داشته باشیم نظر بنده نیز آموزش nginx میتونه مفید باشه چون گستردگی زیادی پیدا کرده در چند وقت اخیر به هرحال نظر بنده برنامه ریزی منظم هست برای اینکه نظم بسیار خوبی بر تایپیک حکم فرما شود و همچنین کاربران بتونن به نحو احسن استفاده کنند
با سپاس از اقدام ارزشمند شما و انشالله دوستان و اساتید دیگر
خواهش میکنم آقای مرادی. مرسی که شما هم شرکت کردین و نظرتون رو گفتین.
بله حتما روی انجین ایکس هم تمرکز زیادی میشه چون کاربردهاش هم خیلی گسترده و هم خیلی قویه

سلام . تبریک میگم برای این ایده ی قشنگ..
پیشنهاد بنده هم این هست که آموزش هارو به صورت html و عکس تهیه فرمایید .. چون ویدئو گنگ هست و دسترسی به محتوا سخت تر میشه.
در بحث هاستینگ سعی کنید که به صورت تخصصی بر روی موضوعات وب سرور ها و دیتابیس ها حجیم و بهینه سازی اون ها طبق منابع سرور تمرکز کنید.
نکات امنیتی و پلاگین ها ..
بنده که در مقابل اساتید شاگرد هستم ولی اگر کمکی از من ساخته هست کوتاهی نمیکنم ، باعث افتخار هست که توی این پروژه بنده هم سهم کوچکی داشته باشم.
موفق باشید.
ممنونم از شما
بله آموزش به این صورت حتما داده میشه اما ویدیو واسه رفع ابهامه که سوالات در مورد آموزش کمتر بشه و کاربرها رضایت کامل رو از مرجع داشته باشن
الان یه خورده روی سفارش ها و برای کارهای تحقیقاتی و تکمیل چندتا آموزش انگلیسی که با همکاری چندتا از هاستینگ های معتبر که فکر میکنم تو همین انجمن هم هستن همکاری میکنم یه خورده وقت کمه اما چندمدت دیگه که کارهای تیمی رو انجام دادیم حتما هم مزاحم شما و هم بقیه همکارا میشم
منتظر پیشنهادات بیشتر برای آموزشها هستم

Rozhin Karimi
March 6th, 2015, 22:14
دوستان چند روز دیگه آموزشها رو شروع میکنم و کاملا واسش وقت خالی کردم.
دوستان لطفا آمادگی داشته باشند
اگر ممکنه دوستان در زمینه هایی که میتونید کمک کنید اسمشون رو واسم ارسال کنید در خصوصی.
تشکر از همگی

i-config
March 13th, 2015, 15:02
روی بنده هم میتونید حساب کنید.
لیست موارد امنیتی و کانفیگها رو واستون ایمیل کردم.

nasrsd98
April 7th, 2015, 13:12
درود خدمت استاتر
همونطوری ک میدونید بعضی از کافینگ ها متاسفانه در قوانین ما جرمه ک خیلیلام ازش استفاده میکنن و مجبورا دس ب دامن منابع خارجی میشن واسه این موارد هم برنامه ای دارید