PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظرتون میتونم خسارتم رو بگیرم؟

DeLtAvPs
February 9th, 2015, 13:05
سلام دوستان
دفتر من چند ماه پیش سرقتی رخ داد که چند میلیون وسایل بردند.
من همون موقع یکی از وسایل هایی که قابل ردیابی بود رو به شرکت هایی که باید پیش اونها برای ثبت میبردند سپردم که د ز د ی هستند و بهم خبر بدند.
تا اینکه چند روز پیش بهم خبر دادن که اون جنس در شهر دیگه برای اونها برده شده.
خلاصه ادرس و گرفتم و رفتم دادسرا شکایت و بعد هم اگاهی .
اگاهی هم اون شخص رو آورد و ازش بازجویی کرد و حتی قرار شد خسارت کل اموال من رو بده در حالی که به گفته خودش از 40 قلم جنس فقط 2 تا رو خرید کرده اونم نمیدونسته د ز دی بوده.
بازپرس هم ازش ضمانت کتبی گرفت که خسارت رو بده .
تا اینکه امروز زنگ زدن که طرف دبه کرده و بیا پرونده رو بدم بهت بری دادسرا برای باقی کارها

دوستانی که این مورد رو تجربه کردند
به نظرتون با توجه به اعترافات این شخص و با توجه به ضمانت کتبی که برای خسارت داده وقتی برم دادگاه به نظرتون حکم به نفع من میشه و میتونم خسارت بگیرم یا ممکنه این شخص نقشه ای چیزی داشته باشه؟
با تشکر

پی نوشت : دوستانی که این تجربه رو داشتند لطفا راهنمایی کنند که بتونم یه نتیجه کلی بگیرم

afshinh
February 9th, 2015, 13:20
شما حضوری برید آگاهی و ازشون مشورت بخواین

اگه ساکن استان تهران هستید برید مرکز ( شاپور )

farhadhelix
February 9th, 2015, 15:15
وقتی طرف کتبن نوشته که خسارت رو متقبل میشه و امضا کرده پس باید هم پای حرفش واسته.
به نفع شماست

dc.saeed
February 9th, 2015, 15:18
سلام دوستان
دفتر من چند ماه پیش سرقتی رخ داد که چند میلیون وسایل بردند.
من همون موقع یکی از وسایل هایی که قابل ردیابی بود رو به شرکت هایی که باید پیش اونها برای ثبت میبردند سپردم که د ز د ی هستند و بهم خبر بدند.
تا اینکه چند روز پیش بهم خبر دادن که اون جنس در شهر دیگه برای اونها برده شده.
خلاصه ادرس و گرفتم و رفتم دادسرا شکایت و بعد هم اگاهی .
اگاهی هم اون شخص رو آورد و ازش بازجویی کرد و حتی قرار شد خسارت کل اموال من رو بده در حالی که به گفته خودش از 40 قلم جنس فقط 2 تا رو خرید کرده اونم نمیدونسته د ز دی بوده.
بازپرس هم ازش ضمانت کتبی گرفت که خسارت رو بده .
تا اینکه امروز زنگ زدن که طرف دبه کرده و بیا پرونده رو بدم بهت بری دادسرا برای باقی کارها

دوستانی که این مورد رو تجربه کردند
به نظرتون با توجه به اعترافات این شخص و با توجه به ضمانت کتبی که برای خسارت داده وقتی برم دادگاه به نظرتون حکم به نفع من میشه و میتونم خسارت بگیرم یا ممکنه این شخص نقشه ای چیزی داشته باشه؟
با تشکر

پی نوشت : دوستانی که این تجربه رو داشتند لطفا راهنمایی کنند که بتونم یه نتیجه کلی بگیرم

درود
با توجه به ضمانت های کتبی که از ایشان دارید مشکلی نیست حق با شماست .
اگر باز هم احیانا شک داشتید با وکیل صحبت کنید.