PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا کمک

amirali99
February 9th, 2015, 11:50
سلام
اقایون بنده سرور رو به whmcs وصل کردم
حالا میخوام تنظیمات دادن رسیلر اتومات رو پیاده سازی کنم
پکیج رسیلر رو ساختم
و
وارد کردم
اما اروو مینداز موقع تایید
Package not found
اما پکیج موجود است
میشه کمک کنید

p2m
February 9th, 2015, 12:11
برای این کار ابتدا شما باید سرور خود را از قسمت setup=>products/services=>servers اضافه نمایید سپش به setup=>products/services=>Products/Services بروید گروه را بسازید و بعد محصول مورد نظر را ایجاد کنید برای این کار روی گزینهCreate a New Product کلید کنید
Product Type را روی reseller account
Product Group را روی گروه مورد نظر
Product Name: نام پکیج دلخواه
در صفحه ی بعدmodule seting را انتخاب نماید
Module Name :سی پنل
Server Group: گروهی که قبلا تعریف کردی
بقیه گزینه ها مشخص فقط گزینه های مهمو میگم
Dedicated IP: دادن آی پی اختصاصی به نماینده
Limit Reseller by Number:محدود کردن اکانت های قابل ساخت نماینده
Reseller Disk Space: فضای اختصاص داده شده به نماینده
Allow DS Overselling: مثل مثال Allow BW Overselling
Limit Reseller by Usage: محدود کردن منابع استفاده شده نماینده "سی پی پو رم.......
Reseller Bandwidth:پهنای باند اختصاص داده شده به نماینده
Allow BW Overselling:این امکان را به نماینده میدهد هر مقدار پهنای باند خواست به مشتریان خود بدهد یعنی اگر شما به نماینده خود 200 GB پهنای باند دادهباشیداو میتواند 200 گیگابایت را به یک یوز اختصاص دهد
و مشکلی برای یوز های دی'ه پیش نیاد تا وقتی که به پهنای به اتمام نرسیده است

همچنین شما باید پکیج های نمایندگی را از قبل در whm panel ساخته باشید. ونام پکیج هارو در whmc بدهید که با این کار دیگه نیازی به تعریف این موارد نیست و فقط با افزودن نام پکیج در قسمت WHM Package Name و انتخاب گزینه
Automatically setup the product as soon as the first payment is received در انتهای صفحه پکیج پشتیبانی ساخته و بهد از پرداخت انی تحویل داده میشود.