PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخابی بهتر در بین تبلت ها !

hotler
February 8th, 2015, 18:07
سلام
میخواستم یک تبلت بخرم ، قبلش Lenovo A-3000 داشتم فروختمش رفت !
الان بین سه مدل گیر کردم.

Lenovo Yoga Tablet 8 یا 10 اینچ
LG GPad 8.3
Asus Nexus 7 3G - 32GB

بین این سه مدل مردد هستم ، یک چیزی میخوام بخرم که مثل A3000 پشیمون نشم ، که مجبور بشم با ضرر ردش کنم بره.
دوستان با تجربه ممنون میشم کمک بفرمایید
سپاس

isn
February 8th, 2015, 18:10
lg Gpad توصیه میشود

hotler
February 8th, 2015, 18:13
lg Gpad توصیه میشود

ممنون از شما

mohammadzendegi
February 9th, 2015, 07:59
LG GPad 8.3 از اون دو تا برند بهتره به این دلیل : پردازنده چهار هسته ای و دوربین 5 مگاپیکسلی با کیفیت

میزبانی کهکشان
February 9th, 2015, 08:54
سلام
سمت لنوو نرو
خودتم داشتی بهتر میفهمی.

پیشنهاد من asus هست.
بهتره اول یک جست و جو کنید
مثلا در اینجور جا ها کلوپ Asus Fonepad 7 ME372CG [آرشيو] - P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد (http://yourls.ir/crb2Q)

hotler
February 9th, 2015, 21:41
سلام
سمت لنوو نرو
خودتم داشتی بهتر میفهمی.

پیشنهاد من asus هست.
بهتره اول یک جست و جو کنید
مثلا در اینجور جا ها کلوپ Asus Fonepad 7 ME372CG [آرشيو] - P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد (http://yourls.ir/crb2Q)

سلام

آره اتفاقاً بیشت مصمم شدم که Asus Nexus بگیرم ! ولی مثل این که میگن مشکل جدی باتری داره و هر روز باید 2 بار بزنی به شارژ که این واقعاً فاجعست !

LG Gpad فوق العادست ولی فقط یک مشکل داره که سیمکارت نمیخوره و یعنی اینترنت همراه و وایبر و لاین و واتس اپ نمیشه روش اجرا کرد!

Lenovo A-3500 هم خوبه ولی به پای نکسوس فکر نکنم برسه حالا مرددم بین لنوو a3500 و nexus !!!

- - - Updated - - -

LG GPad 8.3 از اون دو تا برند بهتره به این دلیل : پردازنده چهار هسته ای و دوربین 5 مگاپیکسلی با کیفیت

پردازنده ایسوس هم حرف هایی برای گفتن داره ! من اهل بازی نیستم و شاید برام کم بودن توان مغز متفکر تبلت احساس نشه !

فقط رزولیشن بالا و باتری خوب رو داشته باشه برام کافیه ، آپدیت اندروید رو هم داشته باشه !

صفحه نمایش اگر از استاندارد 7 اینچ هم بیشتر باشه که خیلی عالی میشه ، ولی گویا امکان پذیر نیست !

s0NY
February 9th, 2015, 21:47
من LG GPad 8.3
و ASUS داشتم
هر دو عالی هستند

yourhosting
February 9th, 2015, 21:49
LG GPad 8.3 پیشنهاد میشه تبلت خوب و سطح متوسط خوبی هست

hotler
February 9th, 2015, 22:16
من LG GPad 8.3
و ASUS داشتم
هر دو عالی هستند

عزیز شما که هر دو مدل رو داشتی ، لطف میکنی توضیح بدی ؟

از کدومشون بیشتر راضی بودی ؟

و اینکه ارزش داره به خاطر سیمکارت خور بودن ایسوز رو به ال جی ترجیح داد ؟