PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام. اموزش ریستارت کردن خودکار مودم و روتر ها برای دانلود شبانه.

Saaba
February 8th, 2015, 15:31
سلام.
امروز براتون اموزش ریستارت کردن خودکار مودمم را برای شما اموزش میدیم.

مدت ها تلاش موفق شدم روش روشن و خاموش کردم مودم و روتر جهت آماده سازی برای دانلود شبانه رو براتون اماده کنم.
این روش 10 بار روی مودم ها و روترهای مختلف تست شده و تضمینی می باشد.
بارها شما نیمه های شب که ساعت شروع دانلود شبانه رایگانتون بوده، یا بیدار شدید یا بیدار موندید تا مودمتون رو راس ساعت مقرر خاموش و روشن کنید، تا از هزینه ترافیکتون کسر نشه، و همینطور پس از اتمام ساعت دانلود شبانه باز هم ساعت 6 یا هفت صبح مجبور بودید که بیدار شید و اون رو خاموش کنید.
با این روش جدید دیگه نیاز نیست این کار رو انجام بدید، همه چیز رو میسپارید دست کامپیوتر!
البته تنظیمات Internet Download Manage خودش میتونه کامپیوتر رو راس ساعت خاموش کنه ولی مودم رو هیچ نرم افزاری نمیتونه روشن خاموش کنه، فلسفه این که شما مودم رو ریستارت میکنید هم اینه که، وقتی این اتفاق میفته، مودم IP جدیدی از سرویس دهنده تون میگیره و از ریل دانلود شبانه خارج میشید و این یعنی ترافیک تون هدر نمیره.
این فایلی که براتون گذاشتم رو دانلود کنید و کاملا طبق آموزشی که در فایل HELP هست جلو برید.
چون بیشتر شما با ویندوز 7 کار میکنید این آموزش کاملا با سیستم شما سازگاره، اگر هم از XP و یا هر ویندوز دیگه ای استفاده می کنید میتونید گزینه های مربوط به ویندوزتون رو تنظیم کنید.

موفق باشید.

s0NY
February 8th, 2015, 15:42
اموزش کو؟ :|

TukaNet
February 8th, 2015, 16:03
دوست عزیز isp ها از از سیستم اکانتینگ استفاده میکنند و ترافیک مصرفی شما هیچ ربطی به آی پی نداره!

در نتیجه نیازی هم به خاموش روشن کردن مودم و این کارها نیست

این مطالب مصداق بارز خرافات و عدم آگاهیست!

MagicVps.Com
February 8th, 2015, 23:43
دوست عزیز isp ها از از سیستم اکانتینگ استفاده میکنند و ترافیک مصرفی شما هیچ ربطی به آی پی نداره!

در نتیجه نیازی هم به خاموش روشن کردن مودم و این کارها نیست

این مطالب مصداق بارز خرافات و عدم آگاهیست!

دوست عزیز شاید ای اس پی ها و شرکتهای ارایه دهنده adsl طبق گفته شما باشه سیستمشون ولی حداقل شرکت وای مکس مبین نت میتونم بگم که 100% اینطوری نیست حداقل حدود 3 ساله دارم استفاده میکنم فقط کافیه شما یک شب تا صبح بصورت یکسره مودمتون را خاموش نکنید و بزارید برای دانلود صبح که بلند شدین میبنید که کل پهنای باند بر باد رفته پس لطفا چیزی را که ازش 100% اطلاع ندارید دلیلی نداره ندانستن خودتون را پای خرافات و عدم اگاهی بزارید که ظاهرا خودتون دچاره عدم اگاهی شدین حداقل در مورد شرکت مبین نت اینطوری نیست

محض اطلاع از ساعت 3 شب تا ساعت 7 صبح هم دانلود ازاد شرکت مبین نت هست میتونید یک اشتراک تهیه کنید و بعد خودتون تست کنید و ببنید که خرافات عدم اگاهی نیست

موفق باشید

s0NY
February 8th, 2015, 23:47
تا مودم خاموش نکنی رایگان نیست مخابرات باید 30 دقیقه قطع می کند خود مخابرات