PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویسی وب سایت

farmanrava
February 8th, 2015, 13:46
با عرض درود و احترام خدمت دوستان عزیز وب هاستینگ تالک

دوستان عزیز ، یکی از مشتریان ما درخواست برنامه نویسی داره که بنده درخواست ایشون رو به نقل از خودشون قرار میدم ... لطفا افر ها و قیمت هاتون رو در حد دانشجویی اعلام کنید
حتما مدت زمان کار رو نیز ذکر کنید ... خواهشا فقط دوستان معتبر آفر بدن ( کار باید تمیز و سالم انجام بشه چون برای مشتری هستش خیلی حساس هستم )

و اما درخواست مشتری :

قصد دارم تا هزینه اجرای یک وب سایت خبری تحلیلی در مورد بورس با این ویژگی ها رو بدونم
وب سایت خبری مد نظر من اخبارشو از منابع مختلفی می تونه تهیه کنه
از وب سایت های خبری مختلف که بهش می تونم معرفی کنم بعنوان فیلد شامل خلاصه خبر بهمراه لینک خبرکه وقتی کاربر روش کلیک کنه بتونه از منبع خبر متن کامل خبرو ببینه .
البته این مورد رو اگر بشه کاری کرد که در وب سایت بتونه بهمراه منبع خبر متن کامل رو بخونه عالی میشه.
یک نرم افزار موبایل لازم دارم که به چند بخش مختلف تقسیم شده باشه
قسمتی که اخبار سایتهای تعریف شده در اون قرار می گیرند
قسمتی که اخبار منتخب توسط سردبیر بهمراه اخبار خود وب سایت خبری که قصد دارم راه اندازی کنم
قسمتی که کاربران بتونند خبر و نظرات خودشونو بصورت چیزی شبیه توئیت بگند. در این قسمت نیاز به یک سری محدودیت در هنگام ثبت نام برای کاربر وجود خواهد داشت مثل ثبت نام با شماره تلفن و نام و نام خانوادگی کامل و کد ملی و یک اسم مستعار
یک قسمتی هم نیاز دارم برای خبرنگارانی که از طرف مدیر مسئول یا سردبیر بهشون رمز عبوری داده بشه تا بتونند اخبارو به راحتی برای تحریریه بفرستند.
و همینطور یک قسمت برای افرادی که باهاشون قراره از طریق وب سایت ما مصاحبه بشه
دو قسمت خبرنگاران و مصاحبه شوندگان بصورت خصوصی باید بمونه و مطالب ارائه شده در اینجا باید در یک جایی ذخیره و بایگانی بشه که از امنیت کاملی برخوردار باشه.
ظرفیت قسمت عمومی که افراد عادی می تونند در اون مطلب بنویسند هم بین 1000 تا 10000 نفر باشه و اگر افراد جدیدی اضافه شدند قابل ارتقا باشه
در مورد منابع خبری و اخبار وب سایت های مختلف اگر امکانش باشه طوری طراحی بشه که بشه در اون وب سایتها نصبش کرد و اون خبرگزاری ها وقتی مطلبی در مرد بورس می فرستند با گذاشتن یک تیک یا اضافه کردن یک دکمه یا کد اون اخبار مستقیما روی نرم افزار بیاد و به نوعی اخبار از داخل وب سایت های دیگه در اینجا و در قسمت اخبار عمومی قرار داده بشه بهمراه لینک و منبع
اخبار وب سایت های دیگه که در قسمت عمومی هستند و اخبار و نظرات کاربران بعد از گذشت یک مدت معین کاملا پاک بشند ولی اخبار وب سایت همیشه بمونند.
یک قسمت هم نیاز دارم برای فروشگاه که در اونجا کاربران با روش های مختلف پرداخت می تونند از متن و فایل پی دی اف استفاده کنند.
کاربران بتونند لیست تحلیل ها رو ببینند و یا درخواست تحلیل داشته باشند و برای هر تحلیل قیمت مشخصی تعیین بشه که از طریق وب و بانک یا موبایل یا اس ام اس بشه هزینه رو پرداخت کرد و متن یا فایل بعد از پرداخت هزینه برای کاربر ارسال و قابل دیدن باشه.
برخی کاربران هم با پرداخت یک جای هزینه مشخص قادر باشند همه مطالب رو ببینند.
بازم مطالبی هست که باید توضیح بدم ولی فعلا تا اینجاشو بخونید و اگر نیاز بود بیشتر توضیح بدم.
یک وب سایتی هست بنام سهام یاب sahamyab.com من می خوام قسمت سهام توئیت رو به روش و نوع دیگری داشته باشم .

ممنون از دوستان ...

bolorweb
February 8th, 2015, 14:01
با عرض درود و احترام خدمت دوستان عزیز وب هاستینگ تالک

دوستان عزیز ، یکی از مشتریان ما درخواست برنامه نویسی داره که بنده درخواست ایشون رو به نقل از خودشون قرار میدم ... لطفا افر ها و قیمت هاتون رو در حد دانشجویی اعلام کنید
حتما مدت زمان کار رو نیز ذکر کنید ... خواهشا فقط دوستان معتبر آفر بدن ( کار باید تمیز و سالم انجام بشه چون برای مشتری هستش خیلی حساس هستم )

و اما درخواست مشتری :

قصد دارم تا هزینه اجرای یک وب سایت خبری تحلیلی در مورد بورس با این ویژگی ها رو بدونم
وب سایت خبری مد نظر من اخبارشو از منابع مختلفی می تونه تهیه کنه
از وب سایت های خبری مختلف که بهش می تونم معرفی کنم بعنوان فیلد شامل خلاصه خبر بهمراه لینک خبرکه وقتی کاربر روش کلیک کنه بتونه از منبع خبر متن کامل خبرو ببینه .
البته این مورد رو اگر بشه کاری کرد که در وب سایت بتونه بهمراه منبع خبر متن کامل رو بخونه عالی میشه.
یک نرم افزار موبایل لازم دارم که به چند بخش مختلف تقسیم شده باشه
قسمتی که اخبار سایتهای تعریف شده در اون قرار می گیرند
قسمتی که اخبار منتخب توسط سردبیر بهمراه اخبار خود وب سایت خبری که قصد دارم راه اندازی کنم
قسمتی که کاربران بتونند خبر و نظرات خودشونو بصورت چیزی شبیه توئیت بگند. در این قسمت نیاز به یک سری محدودیت در هنگام ثبت نام برای کاربر وجود خواهد داشت مثل ثبت نام با شماره تلفن و نام و نام خانوادگی کامل و کد ملی و یک اسم مستعار
یک قسمتی هم نیاز دارم برای خبرنگارانی که از طرف مدیر مسئول یا سردبیر بهشون رمز عبوری داده بشه تا بتونند اخبارو به راحتی برای تحریریه بفرستند.
و همینطور یک قسمت برای افرادی که باهاشون قراره از طریق وب سایت ما مصاحبه بشه
دو قسمت خبرنگاران و مصاحبه شوندگان بصورت خصوصی باید بمونه و مطالب ارائه شده در اینجا باید در یک جایی ذخیره و بایگانی بشه که از امنیت کاملی برخوردار باشه.
ظرفیت قسمت عمومی که افراد عادی می تونند در اون مطلب بنویسند هم بین 1000 تا 10000 نفر باشه و اگر افراد جدیدی اضافه شدند قابل ارتقا باشه
در مورد منابع خبری و اخبار وب سایت های مختلف اگر امکانش باشه طوری طراحی بشه که بشه در اون وب سایتها نصبش کرد و اون خبرگزاری ها وقتی مطلبی در مرد بورس می فرستند با گذاشتن یک تیک یا اضافه کردن یک دکمه یا کد اون اخبار مستقیما روی نرم افزار بیاد و به نوعی اخبار از داخل وب سایت های دیگه در اینجا و در قسمت اخبار عمومی قرار داده بشه بهمراه لینک و منبع
اخبار وب سایت های دیگه که در قسمت عمومی هستند و اخبار و نظرات کاربران بعد از گذشت یک مدت معین کاملا پاک بشند ولی اخبار وب سایت همیشه بمونند.
یک قسمت هم نیاز دارم برای فروشگاه که در اونجا کاربران با روش های مختلف پرداخت می تونند از متن و فایل پی دی اف استفاده کنند.
کاربران بتونند لیست تحلیل ها رو ببینند و یا درخواست تحلیل داشته باشند و برای هر تحلیل قیمت مشخصی تعیین بشه که از طریق وب و بانک یا موبایل یا اس ام اس بشه هزینه رو پرداخت کرد و متن یا فایل بعد از پرداخت هزینه برای کاربر ارسال و قابل دیدن باشه.
برخی کاربران هم با پرداخت یک جای هزینه مشخص قادر باشند همه مطالب رو ببینند.
بازم مطالبی هست که باید توضیح بدم ولی فعلا تا اینجاشو بخونید و اگر نیاز بود بیشتر توضیح بدم.
یک وب سایتی هست بنام سهام یاب sahamyab.com من می خوام قسمت سهام توئیت رو به روش و نوع دیگری داشته باشم .

ممنون از دوستان ...

سلام خسنه نباشید درخدمتم
09107588129
ایدی یاهوbolorhost

nimap
February 8th, 2015, 14:01
سلام، یک پورتال کاملی هست واسه خودش، با هزینه یک میلیون و مدت زمان سی روز انجام میشه.

shahinmq
February 8th, 2015, 14:03
به مدت 30 روز و قیمت حدودی 1 میلیون تومان.

به نظرم یک سیستم مدیریت محتوای خیلی جامع هستش...

farmanrava
February 8th, 2015, 14:08
سلام، یک پورتال کاملی هست واسه خودش، با هزینه یک میلیون و مدت زمان سی روز انجام میشه.

به مدت 30 روز و قیمت حدودی 1 میلیون تومان.

به نظرم یک سیستم مدیریت محتوای خیلی جامع هستش...

دوستان زحمت بکشن در همین تایپیک قیمت بدن ... در یاهو پیام بده و تیکت بده و... خواهشا ندید که اصلا توجه نمیکنم

ضمن این که نمونه کار هم قرار بدید

bolorweb
February 8th, 2015, 14:08
دوستان زحمت بکشن در همین تایپیک قیمت بدن ... در یاهو پیام بده و تیکت بده و... خواهشا ندید که اصلا توجه نمیکنم

من سرقیمت زیاد مشکلی ندارم ولی باید تماس بگیرید
نمونه کارهم زیاد زدم براشرکت ها
اتفاقا ی سایت بورس هم ساختم البته شاخ نیس ولی خوبه

isn
February 8th, 2015, 14:14
سلام قربان شما مي تونيد از وبسرويس ايگل تيم براورد قيمت كنيد :

eagletm.net

shahinmq
February 8th, 2015, 14:24

همانطور که همکار عزیزم isn فرمودند می تونید از داخل سایت نمونه کارهارو مشاهده کنید و براورد قیمت کنید

www.eagletm.net

موفق باشید :53:

farmanrava
February 8th, 2015, 15:52
همانطور که همکار عزیزم isn فرمودند می تونید از داخل سایت نمونه کارهارو مشاهده کنید و براورد قیمت کنید

www.eagletm.net (http://www.eagletm.net)

موفق باشید :53:

ممنونم ... بنده موارد رو به خریدار اعلام میکنم

دوستان دیگه هم که توانایی دارند اعلام کنند هنوز 100 % انتخاب نشده ...

با تشکر

novin-web
February 8th, 2015, 16:07
سلام
قطعا درخواست شما کار یک نفر نیست و یک تیم حرفه ای نیاز خواهد داشت
برای مشاوره تشریف بیارید شرکت خوشحال میشم.
با تیم طراحی ما در تماس باشید یرای براورد هزینه و اماده سازی پیش طرح.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

payacom
February 9th, 2015, 09:15
حدود 2 میلیون تومان پیاده سازی 45 روز کاری

مارکتینگ سیستم نیز توسط شرکت با نرم افزار های مختلفی که تولید کرده ایم انجام میشود (خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ (http://payapars.ir/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF.p hp)
)

نمونه پروژه ها در سایت