PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای ftp کردن در پلسک ویندوزی مشکل دارم

ghazal
July 31st, 2010, 13:16
سلام دوستان

من یک یوزر ساختم و براش ftp accont تعریف کردم ولی الان هر کار می کنم با cute ftp نمی تونم login کنم فکر می کنید مشکل از کجا باشه؟
آیا تنظیم خاصی هست ممکن است من انجام نداده باشم؟

mdt
July 31st, 2010, 14:44
احتمالا به دلیل اینکه پورت های لازم را باز نکردی.
CuteFTP به طور پیش فرض از حالت Passive استفاده می کنه. حالت Passive رو غیر فعال کن و دوباره چک کن.
برای استفاده از حالت Passive هم باید پورت ها را باز کنی.

ghazal
July 31st, 2010, 18:32
ممنون
فقط می تونم بپرسم از کجا باید فعال کنم؟

این passive را ؟

واینکه تنظیم پورت ها در پلسک کجاست؟

mdt
July 31st, 2010, 19:00
در خود CuteFTP بروید به Site Properties سپس زبانه Type سپس Data Connection Type گزینه use PORT را انتخاب کنید.

تنظیم پورت ها در پلسک نیست، در ویندوز فایروال است.

Online24
July 31st, 2010, 21:08
سلام دوستان

من یک یوزر ساختم و براش ftp accont تعریف کردم ولی الان هر کار می کنم با cute ftp نمی تونم login کنم فکر می کنید مشکل از کجا باشه؟
آیا تنظیم خاصی هست ممکن است من انجام نداده باشم؟

خطایی که cute ftp به شما میده رو اینجا قرار بدید ...

اگر فکر میکنید که مشکل از FTP client ( cute fto هست ، از این ftp client تحت وب استفاده کنید :

net2ftp - a web based FTP client (http://www.net2ftp.com/)

اگر امکانش هست ip سرورتون رو برای من پیغام خصوصی کنید تا وضعیت پورت ها و سرویس FTP شما رو بررسی کنم .

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

بسیار خوب !

با توجه به ip که برای من ارسال کردید سرویس FTP بدرستی کار میکنه و مشکلی نداره ...

مشکل شما باید مربوط به Authentication باشه . ( همون تطبیق Username و password )

با استفاده از Plesk و بخش Files / FTP acconts / add new ftp acount کاربر ftp ایجاد کنید و اطلاعات اون رو بخاطر بسپارید .

بعد از ساخت FTPuser ، این اطلاعات رو برای اتصال به FTP server با استفاده از Cute FTP وارد کنید .

Host : yoursite.com
Usename : FTPusername
Password:YourPassword
Port : 21

ghazal
July 31st, 2010, 21:14
ممنون
ولی من همه این کارها را انجام دادم

موفع login کردن مشکل دارم