PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس پلیس فتا

hossein6151
February 8th, 2015, 11:10
سلام.
دوستان همین الان
پلیس فتا زنگ زد بهم برای یکی از سایت که ریسلر گرفتم وبه هیچ سایتی به غیر از سایت موزیک خودن میزبانی نکردم.الان زنگ زدن که بیا ساری نمیدوم دستور از بالاست و ایجور چیزا بهش هم گفتم گفتم جمعش مردم باز گفت بیا اینجا بنویس که جمعش کردی منم نمیتونم برم ساری
من الان کلا دی ان اس دامنه و از رو دامنه پام کنم کلا ببندم نرم مشکلی داره؟ واقعا نمیتونم برم موندم خودم

s0NY
February 8th, 2015, 11:14
چقدر غلط املایی :| لااقل درست بنویس :| بخون ببین چی نوشتی :-ی

hossein6151
February 8th, 2015, 11:15
با گوشی نوشتم سریع نوشتم اینجوری شد ببخشید الان درست میکنم

bolorweb
February 8th, 2015, 11:20
با گوشی نوشتم سریع نوشتم اینجوری شد ببخشید الان درست میکنم

طبق قانون هرکس رسیلر یاهرچی ک میگیره ازخارج ازکشور باید بره فتا حضوری ثبت کنه منم رفتم سرورم رو ثبت کردم همینقد بهت بگم ک نری بدجور برات دردسر میش چون اونا الکی زنگ میزنند حتما یکی یه اماری از تو داده

smhnw
February 8th, 2015, 11:20
طرح ساماندهی هاستینگ ها هست

زیاد جدی نگیرید :)

بنده پاشدم رفتم تهران هاستینگم رو ثبت کردم

چند روز بعد از فتا لرستان زنگ زدن باید بیای اینجام ثبت کنی :| :|

bolorweb
February 8th, 2015, 11:23
طرح ساماندهی هاستینگ ها هست

زیاد جدی نگیرید :)

بنده پاشدم رفتم تهران هاستینگم رو ثبت کردم

چند روز بعد از فتا لرستان زنگ زدن باید بیای اینجام ثبت کنی :| :|

جدی نگیری دردسر میشه منم سرهمین ک کار رفیقم سرهیچی کشید ب دادسرا رفتم ثبت کردم+بایدتوشعبه فتا محل زندگیت ثبت شه

- - - Updated - - -

جدی نگیری دردسر میشه منم سرهمین ک کار رفیقم سرهیچی کشید ب دادسرا رفتم ثبت کردم+بایدتوشعبه فتا محل زندگیت ثبت شه

اونم مثل شماجدی نگرفته بود بردنش دادسرا

bolorweb
February 8th, 2015, 11:28
ثبت میکنن که چی بشه؟ آیا اطلاعاتی از شخص فروشنده ریسلر میگیرن؟ یعنی ممکنه پسورد یوزر ها خواسته بشه؟

پسورد ویوذر نه فقط کل اطلاعات هویتیت +کپی کارت ملی وشناسنامه البته اصلشم باید همرات باش اونجا بررسی کنن
کل اطلاعات سرورت +جزئیاتش وکارایی که میکنی

ببین اگ ثبت نکنی هرکاربرت ک تخلف کنه مجرم تویی ولی اگ ثبت کنی هرکی تخلف کنه فقط اطلاعاتشو ازتومیگیرند وکاری ب تو ندارند

- - - Updated - - -

فقط باید مدام کاربراتو چک کنی ک اطلاعات تماسشون واقعی باشه

smhnw
February 8th, 2015, 11:33

- - - Updated - - -

دوست عزیز پست این بنده خدا رو بخون!!!

میگه که یه ریسلر شخصی دارم که سایت خودم فقط روشه یعنی سایت فروش نداره !

بعلاوه اینکه دادسرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

به چه علت !؟!!
به چه جرمی؟!!

مدل جدیدشه؟! :|

novinvps.com
February 8th, 2015, 11:36

به چه علت !؟!!
به چه جرمی؟!!

سلام
شما مطمنی به سایت موسیقی شما گیر ندادن در واقع مشکل این سایت نیست براشون؟

nimap
February 8th, 2015, 11:37

- - - Updated - - -

چرا جَو میدی به بیچاره ؟ شما رفتی دادسرا بعد چی شد ؟!

اول پیگیر شو ببین شماره معتبره بعدم بگو شرمنده من پول ندارم این همه راه رو پاشم بیام !

بعدم هر 14 روز اینجا با همین Title یک تاپیک فتا داریم اونجارو هم نگاه کن حتما.

bolorweb
February 8th, 2015, 11:42

به چه علت !؟!!
به چه جرمی؟!!

شخصیه ک شخصیه بهرحال داره از یه جنس خارجی استفاده میکنه فتا کار ب شخصی وغیر شخصی نداره محصول باید ثبت شه

دادسرا ب همین جرم ک شماداری فتارومیپیچونی نمیخوای ثبت کنی ک از کارات خبر نداشته باشند این جرمیه ک مییچسبونند بهت

- - - Updated - - -

دوستانی که اینجا دارند حرف الکی میزنند وچرت وپرت میگند وبقیه رو به کارای خلاف قانون دارند تشویق میکنند جهت اطلاع یه زنگ بزنند فتا امار بگیرند اینقد چرت وپرت نگن تو تاپیک
البته بلانسبت

- - - Updated - - -

سرهمین ک امثال شما ثبت نمیکنند وهزارتا خلاف میکنند امثال این بنده خدا ک رسیلرشون شخصیه باید عذاب بکشند

p2m
February 8th, 2015, 11:42
دوستان یعنی هر هاستینگی موظف هستش بره فتا سایت ثبت کنه حتی با داشتن نماد اعتماد و ثبت در سایت ساماندهی؟ و یا ثبت شرکت؟ بازهم باید حضوری به فتا برن؟کسی هست تجربه کاملی داشته باشه در اختیار همه بزاره؟

bolorweb
February 8th, 2015, 11:46
دوستان یعنی هر هاستینگی موظف هستش بره فتا سایت ثبت کنه حتی با داشتن نماد اعتماد و ثبت در سایت ساماندهی؟ و یا ثبت شرکت؟ بازهم باید حضوری به فتا برن؟کسی هست تجربه کاملی داشته باشه در اختیار همه بزاره؟

اره عزیز منم همینو بخدا توساختمون فتا گفتم ولی گفتند نماد هیچ ربطی به ما نداره+گفتند مسئولیت هاستینگ زیاده وباید حتما ثبت شه گفتم چرا گفت الان اگ یکی از کاربرات توسایتش بحث سیاسی راه بندازه دوست داری دستیگرت کنیم گفتم چرامنو گفت چون مسئولش تویی مگ اینک ثبت باشی وباهامون همکاری کنی

- - - Updated - - -

من بدبخت تلفنی زنگ زده بودم بپرسم هاستینگ باید حتما ثبت شه بیشورا اصلابه حرفم گوش ندادند فقط گفتند فردا اینجا باش وقتیم رفتم دیدم اسممو یاداشت کرده بودن و منتظرم بودن

Edwin
February 8th, 2015, 11:48
جسارتاً از چه شماره ای تماس گرفتند باهاتون ؟

bolorweb
February 8th, 2015, 12:00
جسارتاً از چه شماره ای تماس گرفتند باهاتون ؟

بامن تماس نگرفتند وقتی رفیقم بازداشت شد
من ترسیدم خودم زنگ زدم 110وصلم کردند ب فتا بعدبقیه مراحل طی کردم مثلا رفیقم+مدیر جایی ک هاست گرفته بود ازش بازداشت شدند سراین ک توسایت خبرگذاریشون خبر یه تیراندازی وقتل منتشرکرده بودند وازاونجایی ک هاتینگ ثبت نبود هم مدیر سایت وهم مدیر هاستینگ گرفتند ولی اگ ثبت بود فقط مدیر سایت میگرفتند

- - - Updated - - -

ب من گفتند برم خیابون شریعتی خیابان سروش خیابان پلیس ساختمون فتا+وقتی وارد میشی احراض هویت میکنند بعدهماهنگ میکنند وبایک الی دومامور میفرستنت ساختمون اطلاعات ازباجه ورودی ک 20قدم رد میشی باز یه نفر دیگ ورودتو ثبت میکنه بعد میره اونجا داخل یه اتاقی طرف میاد اطلاعات کامل ازت میگیره سایتتو بررسی میکنه کپی مدارک میگیره فرم پرمیکنی ومیای بیرون ساعت خروجتو ثبت میکنی وبسلامت

هرکاربرم ک تخلف کرد فتابهت زنگ زد باید تمام اطلاعات تماس کاربر+ای پی هاستشو بدی

- - - Updated - - -

البته من میخواسم همه سایتامو ثبت کنم ولی گفتند نمیشه :71:فقط رسیلر ثبت شه اونایی هم ک رسیلر نیستند ونمایندگی هستند باید ثبت شن

- - - Updated - - -

هرکی اطلاعات دقیق میخواد زنگ بزن110بگه وصلش کنند به فتا که کامل بپرسه همچی رو

p2m
February 8th, 2015, 12:03
این قوانین واسه ریسلر هستش ؟یعنی خود هاستینگهای اصلی نیازی نیستش؟اخه چرا به شما گیر دادن این همه هاستینگ معروف به هیچ کدومشون اصلا کاری ندارن

bolorweb
February 8th, 2015, 12:08
سرور* رسیلر *نمایندگی* هاستینگ *کلاهرچیزی که یه منبع پردازش دست مردم میده(مثلاهاست)

- - - Updated - - -

این قوانین واسه ریسلر هستش ؟یعنی خود هاستینگهای اصلی نیازی نیستش؟اخه چرا به شما گیر دادن این همه هاستینگ معروف به هیچ کدومشون اصلا کاری ندارن

اولا ب من گیر ندادند من خودم رفتم ثانیا من به اندازه کافی معروفم درسته اشخاص زیاد ازمن هاست نگرفتند ولی اکثر شرکت ها و....رو هاستینگ من هستند اخریشم شرکت علمدارک تمام پرچماومیله پرچمای داخل وخارج کشور تولید میکنه
البته اینم بگم ک اکثرا ازسرپارتی بازی بوده ومنو بهشون معرفی کردند وگرنه من تواین چند سال هزارتومنم پول تبلیغات ندادم

hossein6151
February 8th, 2015, 12:10
حتی من گفتم اون سایت فقط بالا اومده و سرویسی نمیدم و حتی خیلی وقته که ولش کردم گفت بیا اینجا درخواست اینکه کار نمیکنی رو بنویس.به هر طریقی میخوان که من برم.الانم من کلا دی ان اس رو دامنه رو پاکش کردم.
اصلا نگفتن مشخصات سرور یا ریسیلر رو بیار فقط کپی شناسنامع و عکس رو گفت بیار
منم اصلا نمیتونم برم وقتشو ندارم برای همین کلا نمایندگی رو کنسلش کردم رفت.

Ashkankamangar.ir
February 8th, 2015, 12:11
بهتون پیام خصوصی دادم

bolorweb
February 8th, 2015, 12:14
عزیزا انصافا ثبت تو فتا کلا نیم ساعت وقتتون رو میگیره ولی در عوض یه عمر باخیال راحت هاستدهی میکنید خواهشا تنبلی نکنید وبرید ثبت کنید

من همونجا موقع ثبت برای یکی ازکارکنان اونجا یه سایت فروشگاهی زدم البته از قبل اماده داشتم همونجاپارتیمو کلفت کردم طرف مامور فتا هرروز زنگ میزنه حالمو میپرسه ازاونورم مامور شدم تمام هاستدهی هایی ک ثبت نیستند+سایتای شرط بندی+فروشگاه ها وسایتای ومتخلف رومعرفی کنم
بالای2هزارتا سایت متخلف میشناسم ولی خداشاهده یدونشم نفروختم برید ثبت کنید اگ کسی دسمال بازی دربیاره بگ شمادارید کار میکنید وبفهمن ثبت نیستید دردسر میشه براتون

- - - Updated - - -

حتی من گفتم اون سایت فقط بالا اومده و سرویسی نمیدم و حتی خیلی وقته که ولش کردم گفت بیا اینجا درخواست اینکه کار نمیکنی رو بنویس.به هر طریقی میخوان که من برم.الانم من کلا دی ان اس رو دامنه رو پاکش کردم.

کپی شناسنامه و....میبری بعد اونجا یهو فرم میذاره جلوت میگ اطلاعات بنویس مشخصات کامل

- - - Updated - - -

حتی زبونای کدنویسی مرتبط ب سایتتمم باید تو فرم تیک بزنی

SaMaN0861
February 8th, 2015, 12:15
با سلام
من در اراک زندگی میکنم ، به من هم زنگ زدن رفتم اونجا اطلاعات شخصیمو خواستن و رنج آی پی رو دادم بهشون !
ازشون پرسیدم خوب الان چی میشه ؟! گفتند اگر کسی از شما شکایت کنه دیگه نمیان در خونه ببرنت ! ارجاع میدن به ما با شما در میان میزاریم که دردسر نشه واستون ! ( با این کارشون خیلی حال کردم :دی )
تقریباً یک چیزی تو مایه های ساماندهی دات آی آر که سایتت رو ثبت میکنی اگر چیزی توش باشه مشکل داشته باشه بهت میگن برداری تا *****ت نکنن :d

bolorweb
February 8th, 2015, 12:18
بچه ها اینجا کیاوبلاگدهی+سایت موزیک دارند؟؟؟؟خصوصی برام بفرستند
و کیاحاظرن ب کاربراشون پیام تبلیغی درمورد سایت افزایش بازدید بدن اونا هم شرایط وقیمت پخ کنند

- - - Updated - - -

با سلام
من در اراک زندگی میکنم ، به من هم زنگ زدن رفتم اونجا اطلاعات شخصیمو خواستن و رنج آی پی رو دادم بهشون !
ازشون پرسیدم خوب الان چی میشه ؟! گفتند اگر کسی از شما شکایت کنه دیگه نمیان در خونه ببرنت ! ارجاع میدن به ما با شما در میان میزاریم که دردسر نشه واستون ! ( با این کارشون خیلی حال کردم :دی )
تقریباً یک چیزی تو مایه های ساماندهی دات آی آر که سایتت رو ثبت میکنی اگر چیزی توش باشه مشکل داشته باشه بهت میگن برداری تا *****ت نکنن :d

ممنون خیلی وخوب وساده تونسی حرف منو به این عزیزا برسونی
نتیجه:ثبت کنید تاخودتون دچار دردسر نشید

mobinhost.in
February 8th, 2015, 12:23
حتما برو
اولش یه تعهد هست
اگر نری برات پرونده درست می شود و بعدا به مشکل میخوری

hossein6151
February 8th, 2015, 12:28
منم حتی گفتم تو شهرم فتا دارن میرم اونجا گفتن بیا مرکز هر جور حساب کردم وقتشو ندارم اگه کارم هاستینگ بود یه چیزی یه سایتی که بیخود افتاده میگن بیا.
چون نمیتونم برم مجبور شدم حتی نماینذگی رو کنسل کردم.
با این حال نرم مشکلی پیش نمیاد؟ چون کنسلش کردم بع اون نفری هم که زنگ زد گفتم وقتشو ندارم

bolorweb
February 8th, 2015, 12:29
حتما برو
اولش یه تعهد هست
اگر نری برات پرونده درست می شود و بعدا به مشکل میخوری

راست میگ این بنده خدا

- - - Updated - - -

سلام.
دوستان همین الان
پلیس فتا زنگ زد بهم برای یکی از سایت که ریسلر گرفتم وبه هیچ سایتی به غیر از سایت موزیک خودن میزبانی نکردم.الان زنگ زدن که بیا ساری نمیدوم دستور از بالاست و ایجور چیزا بهش هم گفتم گفتم جمعش مردم باز گفت بیا اینجا بنویس که جمعش کردی منم نمیتونم برم ساری
من الان کلا دی ان اس دامنه و از رو دامنه پام کنم کلا ببندم نرم مشکلی داره؟ واقعا نمیتونم برم موندم خودم

برو حتما ولی نه ب اون ادرسی ک اونا گفتند زنگ بزن فتا ادرس نزدیک تر شعبه ب محل زندگیتو بگیر برو اونجا

Ashkankamangar.ir
February 8th, 2015, 12:30
دوستان نگران نباشید فقط میخوان آمار و مشخصات و آدرس وبمسترارو داشته باشند تا اگر زمانی سایتی یا وبلاگی ........ زده شد زودتر از قبل طرفو بگیرند
هرکسو به یه بهانه ای میبرند و فرم میدن تکمیل کنید همین

bolorweb
February 8th, 2015, 12:34
دوستان نگران نباشید فقط میخوان آمار و مشخصات و آدرس وبمسترارو داشته باشند تا اگر زمانی سایتی یا وبلاگی ........ زده شد زودتر از قبل طرفو بگیرند
هرکسو به یه بهانه ای میبرند و فرم میدن تکمیل کنید همین

دقیقا باایشون موافقم فقط بایه بهونه ای میخوان اطلاعاتتون بگیرن

- - - Updated - - -

منم حتی گفتم تو شهرم فتا دارن میرم اونجا گفتن بیا مرکز هر جور حساب کردم وقتشو ندارم اگه کارم هاستینگ بود یه چیزی یه سایتی که بیخود افتاده میگن بیا.
چون نمیتونم برم مجبور شدم حتی نماینذگی رو کنسل کردم.
با این حال نرم مشکلی پیش نمیاد؟ چون کنسلش کردم بع اون نفری هم که زنگ زد گفتم وقتشو ندارم

چرت گفته بهش توجه نکن برو نزدیک ترین شعبه کارتو کن اگ هم حرف مفت زدند بگو نمیتونم برم این همه راه رو والسلام هیچ .....نمیتونند بکند مهم اینه توبری حضورا کدوم شعبش مهم نیس فقط حتما برو

hossein6151
February 8th, 2015, 12:35
منم بهشون گفتن گفتن نه بیا اینجا.من اصلا هیچ سایتی میزبانی نمیکنم قصدن هم نبوده گفتم اون اصلا نیست و خیلی وقته ولش کردم گفتن بیا اینجا بنویس که ولش کردی

bolorweb
February 8th, 2015, 12:37
منم بهشون گفتن گفتن نه بیا اینجا.من اصلا هیچ سایتی میزبانی نمیکنم قصدن هم نبوده گفتم اون اصلا نیست و خیلی وقته ولش کردم گفتن بیا اینجا بنویس که ولش کردی

نگران نباش فقط حتما برو نزدیک ترین شعبه که بهونه دسشون ندی من کل حرفاتو درک میکنم ولی خب ازاونورم اطلاع دارم دنبال بهونند برو نزدیک ترین شعبه همچی حل میش

hossein6151
February 8th, 2015, 12:44
ایندفعه اگه زنگ زدن میگم نمیتونم بیام و برم شعبه نزدیک قبلا هم این شماره زنگ زدن من برنداشتم امروز برداشتم که اینجوری شد

Ashkankamangar.ir
February 8th, 2015, 12:48
ایندفعه اگه زنگ زدن میگم نمیتونم بیام و برم شعبه نزدیک قبلا هم این شماره زنگ زدن من برنداشتم امروز برداشتم که اینجوری شد

چرا اینقدر استرس داری عزیزم؟
اگر مشکلی بود شک نکنید میومدن با دست بند میبردنتون
پس وقتی دعوتتون کردند یعنی جمع دوستانست
والا من به همراه بچه های شرکت رفتیم
تازه چایی هم خوردیم

hossein6151
February 8th, 2015, 12:52
سیم رو در بیارم چی خاموش بشه بابا اینا فکر کنم خیلی پیلن.واقعا موندم

- - - Updated - - -

تازه چایی هم خوردیم

اخه اصلا وقتشو ندارم بعدشم حدود ۳ با ۳ ساعت فقط زمان میبره تا برم یه روز وقتمو میگیره اصلا نمیشه

hamra
February 8th, 2015, 13:47
دوست عزیز نیازی نیست مراجعه به فتا کنید .
هیچ نگران نباشید .
ما ها که مراجعه کردیم بیشتر جنبه کمک به فتا رو داره که اگر بعدا سایتی تخلف کرد از طریق ما بتونن سریعتر مدیر اون سایت رو پیدا کنند .
در نهایت زیاد اهمیتی نداره نگران نباشید .

rezaserver
February 8th, 2015, 13:53
با سلام
دوست عزیز ماه پیش با بنده هم تماس گرفته بودن
منم مثل شما سر در گم بودم که تصمیم گرفتم برم ببینم چه خبره
رفتم در عرض 5دقیقه 3تا فرم مربوط به اینکه ریسلری یا سرور خودته و اینا و خدماتت چیه بود رو پر کردم
بعدا گفتن به سلامت. برگشتیم. تمام هیچ نگرانی ای نداره

bolorweb
February 8th, 2015, 14:05
با سلام
دوست عزیز ماه پیش با بنده هم تماس گرفته بودن
منم مثل شما سر در گم بودم که تصمیم گرفتم برم ببینم چه خبره
رفتم در عرض 5دقیقه 3تا فرم مربوط به اینکه ریسلری یا سرور خودته و اینا و خدماتت چیه بود رو پر کردم
بعدا گفتن به سلامت. برگشتیم. تمام هیچ نگرانی ای نداره

ممنون از توضیحت دقیقا درسته فقط اضافه کنم بجز فرو کپی مدارک هویتی هم ازت گرفتند

hossein6151
February 8th, 2015, 14:15
تمام صحبت ها رو خیلی جدی میکرد ولی من گفتم تو شهر خودم میرم یه خورده از تندی حر فش کن شد و گفت نه باید بیای اینجا.بعد بهم گفت من مینویسم که ابلاغ شده یعنی به من اطلاع دادن یه همچین چیزی.فعلا دامنه رو لغوش کردم و سرویسی که خریدم رو هم مسدودش کردم.زنگ هم زدن امروز یا فردا جواب نمیدم

bolorweb
February 8th, 2015, 14:18
تمام صحبت ها رو خیلی جدی میکرد ولی من گفتم تو شهر خودم میرم یه خورده از تندی حر فش کن شد و گفت نه باید بیای اینجا.بعد بهم گفت من مینویسم که ابلاغ شده یعنی به من اطلاع دادن یه همچین چیزی.فعلا دامنه رو لغوش کردم و سرویسی که خریدم رو هم مسدودش کردم.زنگ هم زدن امروز یا فردا جواب نمیدم

خب جواب ک ندی اگ بخوان باهات لج کنند تو5دیقه ادرسش رو پیدا میکنند میاد درب منزلت
ازمن میشنوی زنگ بزن بهشون رک وراست بگو سرویس لغو کردم البته ب اونا زنگ نزن ب مرکز فتا زنگ بزن

hossein6151
February 8th, 2015, 14:26
خب جواب ک ندی اگ بخوان باهات لج کنند تو5دیقه ادرسش رو پیدا میکنند میاد درب منزلت
ازمن میشنوی زنگ بزن بهشون رک وراست بگو سرویس لغو کردم البته ب اونا زنگ نزن ب مرکز فتا زنگ بزن

یه بار با همین شماره ده روز پیش زنگ زدن من نتونستم گوشی رو بگیرم فکر کنم فقط زنگ زدن اطاع بدن چون گفته پس من میزنم ابلاغ کردم بهتون.دور بعدی زنگ زدن میگم میتونم فقط برم نزدیکترین فتا چون وقتشو ندارم .بهش گفتم که کنسل کردم گفت بیا اینجا بنویس که کنسل کردی فقط حرف خودشونو میزدن اصلا توجه نمیکردن

- - - Updated - - -

از طریق سایتشون اطلاع بدم یعنی ایمیل کنم میشه؟

مینا-صیفی
February 8th, 2015, 14:32
تازه چایی هم خوردیم

منم رفته بودم فتا مازندران - ساری ... خلاصه از چالوس ما رفتیم اونجا 3 ساعت راه بعد بهم چایی دادند :) من فکر کردم ناهار میدن که ندادند :(

bolorweb
February 8th, 2015, 14:35
نه کارمندای سایتشون هویجن حتی شرایط ثبت سایتم بلد نیسن