PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور 500 موقع نصب تم جدید در سیستم prestashop

reimond
February 6th, 2015, 18:15
بنده موقع نصب تم جدید با این ارور 500 روبرو می شم

کارهایی که انجام دادم به ترتیب زیر هست

1.فایل htaccess رو حذف کردم تا نتیجه رو بررسی کنم

2.پرمیژن تمام فایل و فولدرها رو روی 777 هم قرار دادم تا ببینم مشکل حل میشه یا نه

نمی دونم مشکل از چی هست

من توی انجمن خود prestashop هم مطرح کردم اما یک نفر فقط جواب داد اونم فقط گفت لاگ رو بررسی کنم که اونم چیزی نشون نمی ده

لطفا دوستان کمک کنن مرسی

secureconfig
February 6th, 2015, 18:29
سلام.

دسترسی روت به سرور دارید ؟

reimond
February 7th, 2015, 00:00
بله

nginxweb
February 7th, 2015, 00:10
درود

دوست عزیز اگر از permission ها اطمینان دارید و همچنین ownership ها باید لاگ های وب سرور را چک کنید ببینید چه لاگی هنگام اون error ثبت میگردد سپس اقدام به حل مشکل نمود

reimond
February 7th, 2015, 22:41
شما دقیقا چه دستوری برای لاگ مد نظرتون هست ؟ من دو دستور زدم چیزی لای جوابها پیدا نکردم
در مورد پرمیژن ها بله همشونو به صورت گروهی روی 777 هم قرار دادم یعنی هم فایل و هم فولدر در تمام زیر سطوح public_html بیس
یه جور غافلگیرم کرده :(

reimond
February 9th, 2015, 18:12
اقا فدات شم این شد یه جواب خوب
اقا این فایل htaccess در مسیر public_html لطفا نگاه کنید اگر لازم شد بگید دقیقا دستوری که باید بزنم تا php رو براش بشناسونم چیه مرسی

# setup xsendfile if the module is enabled
<IfModule mod_xsendfile.c>
<Files *.php>
XSendFile On
SetEnv MOD_X_SENDFILE_ENABLED 1
</Files>
</IfModule>

# disable mod security
#<IfModule mod_security.c>
# SecFilterEngine Off
# SecFilterScanPOST Off
#</IfModule>

# redirect www to non-www
#RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.(.*)$ [NC]
#RewriteRule ^(.*)$ http://%1/$1 [R=301,L]

RewriteEngine On
#RewriteRule . - [E=no-gzip:1]
RewriteBase /

# route everything via index.php if it doesn't exist as a file
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ index.php?_page_url=$1 [QSA]

nginxweb
February 9th, 2015, 18:42
درود

دوست عزیز با توجه به کد mod_xsend که در htaccess استفاده میکنید باید این ماژول روی وب سرور کامپایل و نصب باشد وگرنه سایتتون ار نخواهد کرد چون این ماژول جز مازول های پیش فرض وب سرور نمیباشد

reimond
February 18th, 2015, 22:09
دوستان کسی راهنمایی دیگه نداشت ؟ من توی مابقی CMS ها و نصب قالب هاشون مشکلی ندارم فقط رو این مشکل دارم و فکر می کنم داخلی باشه یعنی یا از PREMISION ها هست یا داده های htaccess

اما چون تو این همه پرمیژن ها رو کردم 777 ! مشکل رو از این نمی بینم لطفا دوستان کمک کنید :(