PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توی کامپیوتر امکان استفاده از هدفون و اسپیکر بصورت همزمان هست؟

startToday
February 5th, 2015, 22:01
سلام.
فرض کنیم که من با اسپیکر آهنگ گوش میدم، حالا شب ها برانکه صدا مزاحم بقیه نباشه میخوام از طریق هدفون گوش بدم. انگار توی ویندوز نمیشه که هر دو رو به کامپیوتر وصل کرد و هر موقع خواستیم از هر کدوم استفاده کنیم!!.
راهی هست که بشه اینکار و کرد ؟

ممنون...

ccirco
February 5th, 2015, 22:03
ربطی به ویندوز و یا او اس نداره شما باید برای این کار کار فیزیکی انجام دهید

startToday
February 5th, 2015, 22:08
ربطی به ویندوز و یا او اس نداره شما باید برای این کار کار فیزیکی انجام دهید

والا شنیده بودم که جزو محدودیت های ویندوز هست این مورد.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کاری باید انجام بشه که بتونم از هر دو استفاده کنم.

jahromweb
February 5th, 2015, 22:08
سلام.
فرض کنیم که من با اسپیکر آهنگ گوش میدم، حالا شب ها برانکه صدا مزاحم بقیه نباشه میخوام از طریق هدفون گوش بدم. انگار توی ویندوز نمیشه که هر دو رو به کامپیوتر وصل کرد و هر موقع خواستیم از هر کدوم استفاده کنیم!!.
راهی هست که بشه اینکار و کرد ؟

ممنون...
لپتاپ هست؟
اگر 6 تا خروجی دارید امکان پذیر هست (برای pc)
روش دیگر 100 در 100 عملی برای لپتاپ و pc:
یک وسیله هست که یک وارد جک میشه و 2 تا خروجی جک داره ....

tatnet
February 5th, 2015, 22:17
2 حاله داره

یک تبدیل میگیری خروجی صدا را به دوتا تبدیل میکنه هم اسپیکر هم هدفون را بنداز ولی من تست کردم کیفیت صدا پائین میاد

دو یک کارت صوتی یو اس بی بگیر که اونم تست نکردم ولی بعضی کیس ها از جلو خروجی صدا داره ولی تست نکردم ولی 1 را تست کردم

startToday
February 7th, 2015, 09:59
سلام.
همون تبدیل که دو تا خروجی میده رو گرفتم و درست و حسابی جواب داد.

ممنون از راهنمایی دوستان...

us12
February 7th, 2015, 12:10
بستگی به تعداد کانلهای خروجی صدای mainBoard داره.
اگر چندکاناله باشه ( مثلا الان اکثرا 6 کاناله هستند ) می توانید یکی از کانال ها را هدفون وصل کنید و یکی دیگه را اسپیکر ولی نکته کار اینجاست که باید در نرم افزار درایور یکی از این ها هر بار مصدود کنی .

مثلا من که چیپست صدام Realtek هست به راحتی در نرم افزار Realtek HD Audio Manage اینکار را انجام میدم شما هم بستگی به چیپست صدا و نوع مین بوردت داره .

startToday
February 7th, 2015, 21:48
راستی جریان این ورودی های صدا و میکروفون که جلو پنلِ کیس هست چیه ؟ من امتحان کردم و کار نمیکرد!
حتی روی کیبوردم هم! ورودی صدا و میکروفون داره اما کار نمیکنن. اینا جریانشون چیه ؟

Edwin
February 7th, 2015, 21:50
کارت شبکه Realtek این امکان رو داره که وقتی کابلی بهش Plug میشه انتخاب بشه که چه استفاده ای ازش بشه ...

من اسپیکر رو به پورت سبز زدم و هدست رو به پورت قهوه ای .. جفتشون هم با کیفیت عالی کار میکنن به صورت همزمان :دی

us12
February 7th, 2015, 22:18
راستی جریان این ورودی های صدا و میکروفون که جلو پنلِ کیس هست چیه ؟ من امتحان کردم و کار نمیکرد!
حتی روی کیبوردم هم! ورودی صدا و میکروفون داره اما کار نمیکنن. اینا جریانشون چیه ؟

ورودی های جلو کیس باید با کابل وصل بشه به همون خروجی های پشت کیس . اینها را برای دسترسی آسان جلو گذاشتن .
احتمالا در کیس را باز کنید کابل ها را پیدا می کنید که به جایی وصل نیست و باید از یکی از حفره ها پشت کیس وصل کنید به خروجی های صدا ...