PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت به اسم شخص یا اسم سایت ؟

startToday
February 5th, 2015, 10:42
سلام.
توی خیلی از سایتا که میریم، موقع خرید توی بخش صاحب حساب، اسمِ سایت اومده. میخواستم ببینم برای اینکه اینکار بشه نیاز به اقدام خاصی هست ؟ یا مثلا موقع ثبت میشه یه حساب واحد رو داد که مثلا برای دو سایت با اسم های مختلف ثبت بشه ؟

ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمائید.

alirahmani
February 5th, 2015, 11:11
مثل اينکه بعضی از سايت ها درگاه مستقيم ميدن به اسم سايت شما
تا الان بهترين نمونه ای که ديدم زرين پال هست که اين درگاه رو با کارمزد 0 درصد ميده.
البته تست نکردم ولی تعريف زياد شنيدم

startToday
February 24th, 2015, 20:55
ممنون میشم اگر دوستان اطلاعات بیشتری در این مورد بدن...

تشکر.

yourhosting
February 24th, 2015, 20:57
سلام
اگر درگاه مستفیم داشته باشید(بدون واسط) میتونید با نام شرکتتون پرداخت انجام بشه.
بعضی از درگاه های واسط هم این سرویس رو ارائه میدن به طور جهانپی یا...

موفق باشید

samansystems
February 24th, 2015, 21:02
در حال حاضر زرين پال تنها ارائه کننده اين سرويس هست که اون رو با تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه ميده ؟

saeedj
February 24th, 2015, 21:03
ّله يا بايد خودتون درگاه مستقيم بدون واسطه بگيريد
يا درگاه واسطه اختصاصي بگيريد

farhadhelix
February 24th, 2015, 21:39
برخی از واسط ها مانند پی لاین درگاه مستقیم میدن.(خود بنده دارم)
لوگو و نام شما درج میشه هنگام پرداخت

startToday
February 25th, 2015, 11:49
ممنون از پاسخ دوستان.

حالا روند کلی کار رو میشه توضیح بدید ؟ مثلا من سایتی دارم بنام "خدماتِ برتر فلان". حساب بانک ملت هم دارم. میخوام درگاهی بگیرم که موقع واریزِ کاربر اسم سایت رو بزنه و پول بیاد به حساب ملت.
به بانک باید درخواست داد ؟ یا اینترنتی باید کاری انجام داد ؟

saeedj
February 25th, 2015, 12:46
ممنون از پاسخ دوستان.

حالا روند کلی کار رو میشه توضیح بدید ؟ مثلا من سایتی دارم بنام "خدماتِ برتر فلان". حساب بانک ملت هم دارم. میخوام درگاهی بگیرم که موقع واریزِ کاربر اسم سایت رو بزنه و پول بیاد به حساب ملت.

شما اقدام كن براي دريافت درگاه بانك ملت... اون اسم هم باعد از دريافت درگاه ميتوني انتخاب كني به دلخواه (بايد متناسب با نام دامنه سايتت باشه)

farmanrava
February 25th, 2015, 13:50
ممنون از پاسخ دوستان.

درود

تشریف ببرید به لینک زیر :
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Register_VPOS_Haghighi.aspx)

شماره حساب و کد امنیتی رو وارد کنید ، وارد محیط ثبت اطلاعات میشید اطلاعات خودتون رو کامل کنید و فرم و ارسال کنید
بعد از مدت 48 ساعت به بانک خودتون تشریف ببرید ( معمولا تماس نمیگیرن خودتون باید پیگیر باشید ، برای ما که اینجوری بود )، به قسمت امور الکترونیکی و... مراجعه کنید و درخواست خودتون رو بگید و همینطور شماره پرونده ثبت نامی که در سایت به پرداخت انجام دادید رو هم بدید ... از هویت و کار شما استعلام میگیرن و درگاه رو بهتون میدن خیلی سریع و راحت ...

البته از ما جواز کسب و مجوز های فعالیت رو خواستن ، که این بستگی به بانک شما داره

startToday
February 25th, 2015, 14:33
تشکر از توضیحات...

البته از ما جواز کسب و مجوز های فعالیت رو خواستن ، که این بستگی به بانک شما داره
این جواز و مجوز در مورد یه فروشگاه اینترنتی چی میتونه باشه ؟ (اگر بخوان البته)

amir.h.s
February 27th, 2015, 16:35
سلام.
من از پارس پال (http://parspal.com)درگاه مستقیم دارم و چون کاربر ویژه هستم درگاه پرداخت به اسم خود سایت بنده است. اینم آدرس درگاه در سایتم:
درگاه پرداخت وب سایت اپ لازم (http://www.applazem.ir/charge)