PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لاگین شدن تمامی یوزرها با یک آی پی

barbod
February 5th, 2015, 01:50
سلام
دوستان چند روزی هست که سرور همه یوزرها را با یک ip میشناسه
یعنی همه رو با آی پی سرور میشناسه
من تیبل strikes رو خالی میکنم برای مدت کوتاهی درست میشه ولی دوباره همون آش و همون کاسه
دوستان به نظرت مشکل چیه؟

nginxweb
February 5th, 2015, 06:16
درود

دوست عزیز از چه وب سروری استفاده میکنید؟
احیانا از nginx استفاده نمیکنید؟

Yas-Host
February 5th, 2015, 07:34
علاوه بر سوال های پست قبلی :

کش نصب کرده اید ؟

کنترل پنل شما ؟

barbod
February 5th, 2015, 21:36
درود

دوست عزیز از چه وب سروری استفاده میکنید؟
احیانا از nginx استفاده نمیکنید؟
بله nginx استفاده میکنم

- - - Updated - - -

علاوه بر سوال های پست قبلی :

کش نصب کرده اید ؟

کنترل پنل شما ؟
سیپنل میباشد

secureconfig
February 5th, 2015, 21:40
بله nginx استفاده میکنم

- - - Updated - - -

سیپنل میباشد
سلام.

از چه پلاگینی برایnginx reverse استفاده کرده اید ؟

barbod
February 5th, 2015, 22:29
سلام.

از چه پلاگینی برایnginx reverse استفاده کرده اید ؟

منظورتون چیه؟

secureconfig
February 5th, 2015, 23:00
منظورتون چیه؟

داخل سی پنل به صورت پیشفرض نمیشه nginx یا nginx resever porox apache نصب کرد - مورد اول که هنوز پلاگینی برای نیست اما مورد دوم پلاگین های زیادی براش هست !
شما از کدام پلاگین برای نصب nginx استفاده کرده اید ؟

barbod
February 5th, 2015, 23:22
داخل سی پنل به صورت پیشفرض نمیشه nginx یا nginx resever porox apache نصب کرد - مورد اول که هنوز پلاگینی برای نیست اما مورد دوم پلاگین های زیادی براش هست !
شما از کدام پلاگین برای نصب nginx استفاده کرده اید ؟

از کجا میتونم بفهمم؟
چون پلاگین رو خودشون نصب کردند
من هر کاری کردم تو نصب ارور داد و چون لایسنس nginx گرفتم , سرور رو تحت اختیار خودشون گذاشتم و اونا نصب کردند

OmidX
February 6th, 2015, 02:25
۱۰۰ درصد شما از وب سرور nginx بصورت p-roxy reverse استفاده میکنید ، برای حل این مشکل باید mod_rpaf رو نصب کنید ...

اگر هم از پلاگین های p-roxy reverse در کنار آپاچی ۲.۴ استفاده میکنید ، با دانگرید آپاچی ب ۲.۲ این مشکل حل میشه ...

nginxweb
February 6th, 2015, 11:12
۱۰۰ درصد شما از وب سرور nginx بصورت p-roxy reverse استفاده میکنید ، برای حل این مشکل باید mod_rpaf رو نصب کنید ...

اگر هم از پلاگین های p-roxy reverse در کنار آپاچی ۲.۴ استفاده میکنید ، با دانگرید آپاچی ب ۲.۲ این مشکل حل میشه ...

درود بر شما
خیر برادر نیازی به downgrade نیست در apache 2.4 نیز با استفاده از mod_realip مشکل حل خواهد شد

barbod
February 7th, 2015, 15:40

درود بر شما
خیر برادر نیازی به downgrade نیست در apache 2.4 نیز با استفاده از mod_realip مشکل حل خواهد شد
با تشکر از راهنمایی دوستان عزیز
با نصب mod_rpaf مشکل برطرف شد