PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس سی پنل وی پی اس با قیمت مناسب

DjMohsen
February 4th, 2015, 12:44
درود
لایسنس سی پنل برای وی پی اس ۸ هسته ای برای استفاده شخصی می خوام
۱- حتما قیمت زیر ۵۰/۰۰۰ در ماه باشد. در غیر این صورت آفر ندهید
۲- هم قیمت یک ماهه و هم قیمت شش ماهه بدهید
۳- تغییر آی پی و سیستم عامل در پنل یا به هر روش فقط به صورت سریع و همیشه در دسترس
۴- فقط شرکت های با سابقه و معتبر
۵- دارا بودن پشتیبانی تلفنی برای مواقع ضروری و مشکلات پیش بینی نشده

هدفم این بوده که زیر این قیمت پیدا کنم و گر نه همین حالاش هم با قیمت حدود ماهی ۵۲ تومن یا همین قیمت دارم می گیرم

novin-web
February 4th, 2015, 13:19
سلام

افری که شما می خواهید در سایت ما موجود هست :

لایسنس سی پنل
قابلیت تغییر ای پی : بله
پشتیبانی : بله
بروزرسانی : بله
نصب رایگان : بله
فعال سازی آنی
ماهانه 49 تومان به تعداد محدود
سفارش (http://www.novinhost.org/client/cart.php?gid=8)

* نصب رایگان + کانفیگ حرفه ای با کمترین قیمت

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

speednet
February 4th, 2015, 14:00
سلام
ماهانه 48.500 تومان
https://user.mihanuptime.com/cart.php?gid=7
سفارش بزنید تیکت بدین قیمت براتون ویرایش بشه
شرکت میهن ارتباط داده پرداز بهشماره ثبت 1156 و دارای نماد اعتماد دوستاره از وزارت صنعت و معدن

adnan
February 4th, 2015, 14:03
سلام.

لایسنس سی پنل با تخفیف ارایه می دهم.
قیمت ماهیانه : 42000 تومان ( زیر قیمت می دهم )
لایسنس سرور مجازی ماهیانه 15 دلار است
پشتیبانی و فروش : از سایت مشهدهاست مشهدهاست | خرید هاست دامنه سرور اختصاصی سرور مجازی و پیام کوتاه با قیمت ارزان (http://www.mashhadhost.com)
درصورت خرید بیش از 6 ماه , تخفیف بیشتر لحاظ می شود .

تلفن : 05136068238
با من تماس بگیرید : modir @mashhadhost.com

DjMohsen
February 4th, 2015, 21:48
سلام.

پشتیبانی و فروش : از سایت مشهدهاست مشهدهاست | خرید هاست دامنه سرور اختصاصی سرور مجازی و پیام کوتاه با قیمت ارزان (http://www.mashhadhost.com)

قیمت شما تا به حال از بقیه مناسب تر بوده است. اگر شش ماهه تخفیف داشته باشد احتمالا شش ماهه بگیرم.
قابلیت های گفته شده را دارد؟

adnan
February 4th, 2015, 22:00
قیمت شما تا به حال از بقیه مناسب تر بوده است. اگر شش ماهه تخفیف داشته باشد احتمالا شش ماهه بگیرم.
قابلیت های گفته شده را دارد؟

سلام.

بله . قابلیتها دارد . در مورد قیمت های چندماه و جزییات آن به ایمیل من تماس بگیرید .

rouhallah
February 4th, 2015, 22:41
سلام.

این رفتار که شما دارید درست نیست
با اینکه من نماینده رسمی سی پنل هستم (partnernoc.cpanel.net/res/7023/servering.htm) و زیر قیمت 40 هزار تومان می تونم بدم ولی هیچ وقت بازار را خراب نمی کنم
شاید شما پول و درامد نیاز نداشته باشید اما بدونید خیلی ها تو این نت هستند که منبع درامدشون از این راه

کاملا مشخص است مشکلی به کار شما است
قیمت شکنی تو این انجمن شده سنت ، کسی هم نمی گه چرا این کار را انجام می دید
دیگه ملاک برا خریدار خدمات و کیفیت کار ( اعمم از پشتیبانی و ....) نیست

فقط لازم کسی بگه من فلان محصول را نیاز دارم
فروشنده ها به جایی اینکه خدمات خودشون را بگویند و قیمت ها ثابت باشه و خریدار بر اساس کیفیت خدمات رسانی خرید کند متاسفانه فقط قیمت را میشکنند ( البته این جور افراد بعد مدتی هم کارشون تعطیل میشه )

اقا این رقابت و سنت بازار شکنی را بزارید کنار
هر کسی را هم دید قیمت ها را مشکند سریعا بهش اخطار بدید

adnan
February 4th, 2015, 23:27
این رفتار که شما دارید درست نیست
با اینکه من نماینده رسمی سی پنل هستم (partnernoc.cpanel.net/res/7023/servering.htm) و زیر قیمت 40 هزار تومان می تونم بدم ولی هیچ وقت بازار را خراب نمی کنم
شاید شما پول و درامد نیاز نداشته باشید اما بدونید خیلی ها تو این نت هستند که منبع درامدشون از این راه

کاملا مشخص است مشکلی به کار شما است
قیمت شکنی تو این انجمن شده سنت ، کسی هم نمی گه چرا این کار را انجام می دید
دیگه ملاک برا خریدار خدمات و کیفیت کار ( اعمم از پشتیبانی و ....) نیست

فقط لازم کسی بگه من فلان محصول را نیاز دارم
فروشنده ها به جایی اینکه خدمات خودشون را بگویند و قیمت ها ثابت باشه و خریدار بر اساس کیفیت خدمات رسانی خرید کند متاسفانه فقط قیمت را میشکنند ( البته این جور افراد بعد مدتی هم کارشون تعطیل میشه )

اقا این رقابت و سنت بازار شکنی را بزارید کنار
هر کسی را هم دید قیمت ها را مشکند سریعا بهش اخطار بدید

مشهدهاست یک شرکت معتبر و شناخته شده است . کسانی که سنشان در دنیای وب بیش از 5 سال است ، مارو باید بشناسند .
ما تعدادی لایسنس سی پنل از قبل بصورت یکساله خریداری کرده و فعال است . کنسلی آنها هم هزینه ای به من برگشت نمی خورد . لذا زیر قیمت می دهم تا دیگران بتوانند ازش استفاده کنند تا پول من هم نقد بشه . (‌میشه گفت لایسنس ها استوک است اما قابل تغییر است و روی آیپی جدید بصورت فوری می توان تنظیم کرد )‌
من به تعدادی از شرکتهای همکار هم پیشنهاد دادم که اگر لایسنس نیاز دارند از لایسنس های فعال ما استفاده کنند و مسلما تعداشان محدود است و به زودی تمام می شود !!

از همین جا به کلیه همکاران گرامی هم پیشنهاد می شود که اگر لایسنس نیاز دارند از لایسنس های پیش فعال شده من با زیر فی من استفاده کنند . تحویل فوری است .

rouhallah
February 5th, 2015, 00:14
مشهدهاست یک شرکت معتبر و شناخته شده است . کسانی که سنشان در دنیای وب بیش از 5 سال است ، مارو باید بشناسند .
ما تعدادی لایسنس سی پنل از قبل بصورت یکساله خریداری کرده و فعال است . کنسلی آنها هم هزینه ای به من برگشت نمی خورد . لذا زیر قیمت می دهم تا دیگران بتوانند ازش استفاده کنند تا پول من هم نقد بشه . (‌میشه گفت لایسنس ها استوک است اما قابل تغییر است و روی آیپی جدید بصورت فوری می توان تنظیم کرد )‌
من به تعدادی از شرکتهای همکار هم پیشنهاد دادم که اگر لایسنس نیاز دارند از لایسنس های فعال ما استفاده کنند و مسلما تعداشان محدود است و به زودی تمام می شود !!

از همین جا به کلیه همکاران گرامی هم پیشنهاد می شود که اگر لایسنس نیاز دارند از لایسنس های پیش فعال شده من با زیر فی من استفاده کنند . تحویل فوری است .

اقای معتبر و مهم
گیرم که شما لایسنس های محدود خودتون را واگذار کردید
ایا این سنت قیمت شکنی را هم می تونید درست کنید ؟
شما باید اعلام کنید که لایسنس ها ی شما این گونه هستند و گرنه کیفیت لایسنس حتی اگر مجانی هم باشه یکی است و خریدار یک استفاده را از ان می برد
وقتی یه دفعه 6 هزار تومان کاهش قیمت نسبت به بقیه می دهید چه اتفاقی می افتد ؟؟؟؟؟!!!!! حتما با این 5 سال سابقه باید جوابی داشته باشید ؟

خریدار از شما خرید کرد ؟؟؟ بعد مدتی که اعتبار لایسنس شما تموم شد بهش قیمت 48 می دید یا خیر ؟
قطعا بهش اعلام می کنید باید هزینه بیشتری بدهد !

خریدار چه می کنه ؟ مجدد میاد و در خواست قیمت پایین تری می دهد و مجدد سنت قیمت شکنی پایدار می ماند ...............

می خواهی بدلایلی قیمت پایین ارائه دهی ... شرایط و نحوه واگذاری و .... اعلام کن
تا خریدار هم بدونه دلیل این اختلاف قیمت چیه ؟

بعد شم لایسنس دارید می خواهی واگذار کنی انتقال بده به پنل ما تا برات بفروشیم چرا بازار را خراب می کنی ؟

اقا معتبر و مهم که همه شما را میشناسند
نکن ! قیمت شکنی نکن ! درست نیست

dakkeh20
February 5th, 2015, 00:30
100% منم مخالف این وضعیتم ، بخدا هیج جای دنیا اینجوری نیست . رسما توقع مشتری و میبرین بالا و بازار و خراب میکنین .

متاسفانه هر کی هر جوری میخواد قیمت میده . بحث من فقط لایسنس نیست . همین سرور های مجازی و بیاین ببینید . طرف آفر میده ماهی 7 تومان !

ای کاش یک نهادی بود بر قیمت ها نظارت میکرد و این وضعیت ادامه پیدا نمیکرد . بخدا تاپیک ها رو دارم میبینم آدم تو کار همکارا میمونه .

امید وارم مدیران انجمن یک فکری به حال این وضعیت بکنن که هر روز داره اوضاع بدتر از قبل میشه .

rouhallah
February 5th, 2015, 00:34
100% منم مخالف این وضعیتم ، بخدا هیج جای دنیا اینجوری نیست . رسما توقع مشتری و میبرین بالا و بازار و خراب میکنین .

متاسفانه هر کی هر جوری میخواد قیمت میده . بحث من فقط لایسنس نیست . همین سرور های مجازی و بیاین ببینید . طرف آفر میده ماهی 7 تومان !

ای کاش یک نهادی بود بر قیمت ها نظارت میکرد و این وضعیت ادامه پیدا نمیکرد . بخدا تاپیک ها رو دارم میبینم آدم تو کار همکارا میمونه .

امید وارم مدیران انجمن یک فکری به حال این وضعیت بکنن که هر روز داره اوضاع بدتر از قبل میشه .

به نظر من تنها راهش اینکه دوستان موردی دیدند حتما توی تاپیکش اخطار به خریدارها بدهند که ایشون هیچ پشتیبانی ندارد و.. ....
حتما باهاش توی ان پست برخورد بشه
اگه این سنت رواج پیدا کنه حتما هیچ فروشنده ای به سمت قیمت شکنی نمیره

dakkeh20
February 5th, 2015, 01:16
به نظر من تنها راهش اینکه دوستان موردی دیدند حتما توی تاپیکش اخطار به خریدارها بدهند که ایشون هیچ پشتیبانی ندارد و.. ....
حتما باهاش توی ان پست برخورد بشه
اگه این سنت رواج پیدا کنه حتما هیچ فروشنده ای به سمت قیمت شکنی نمیره

بستگی به مدیران داره .
اگر حمایت نکنن وضعیت ازین هم بدتر خواهد شد . باید با برخورد های ما اقدام به اخراج ما از انجمن نکنن !

این همکارانی که فقط بازار و خراب مبکنن راضی به این هستن که سود نکنن در مواردی هم ضرر بدن ولی یه عده دیگه رو از کاسبی بندازن ...

DjMohsen
February 6th, 2015, 23:43
ضمن تقدیر از همه نظرات دوستان
این رقابت است.
مشهد هاست حق داره برای تبلیغ خود این کار را بکند و اگر ضرری باشد خودش هم می بیند ولی اینا تخفیف های موردی هستند که دوستان به همدیگه می دهند و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
معلومه شرکتی که تعداد بالا لایسنس داشته باشه می تونه ۲۵ درصد تخفیف بده و کسانی که این قدرت را ندارند در این رقابت نیستند

منظورم طرفداری از هیچ کس نبود !!

speednet
February 7th, 2015, 00:03
این رقابت است.
مشهد هاست حق داره برای تبلیغ خود این کار را بکند و اگر ضرری باشد خودش هم می بیند ولی اینا تخفیف های موردی هستند که دوستان به همدیگه می دهند و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
معلومه شرکتی که تعداد بالا لایسنس داشته باشه می تونه ۲۵ درصد تخفیف بده و کسانی که این قدرت را ندارند در این رقابت نیستند

سلام
دوست عزیز اگر بر این حساب باشه بای سی پنل لایسنس رو میگره یک سنت حتما باید 1 سنت بده نباید سود بکنه ؟ بجث سر این نیست که ایشون ارزون میدن یا گرون بحث سر اینکه قیمت ها رو میشکنند و این ضررش به چشم فروشنده های دیگه میره ایشون میتونشتند قیمت رو 500 بشکنند نه یکجا 6 تومن بنده والا اون قیمتی که براتون زدم با کوپن تخفیفی که دارم زدم والا اگه بخواین 14.95 حساب کنید با هیچ عقلی جوردر نمیاد شما خودتون بزنید تو ماشین حساب حالا ایشون لایسنس اکسپایر شده داره خوب تو تایپیک بنویسه تا یکی اومد بدونه قیمت چیه و چرا ایشون ارزون میده هر کسی حق تبلیغ دارن

adnan
March 6th, 2015, 16:59
این رقابت است.

در تایید صحبت شما
خدمت شما بگویم ارایه لایسنس سی پنل به آن قیمتی که گفتم تنها به تعداد محدود است و فوری هم فعال می شود .