PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن رنج آیپی در windows server 2003

Host-Fa.net
February 4th, 2015, 11:59
با سلام

آیا نرم افزاری در ویندوز سرور ۲۰۰۳ هست که این فایل CSV رو بهش بدیم و آیپی های موجود در لیست رو فقط Allow کنه و بقیه رو Deny ؟

کلا به دنبال یه فایروال خوب هستم ! چون از دست DoS Attack ها خسته شدم! (دلیل اتک های داس : گیم سرور)

تشـــکر

farhadhelix
February 4th, 2015, 12:17
دوست عزیز شما حتی اگر ای پی هارو هم داخل فایر وال بلاک کنی فرقی انچنان برای جلوگیری از اتک ها نمیکنه.
من 2 ماه تمام با اتک های سروکله میزدم و تمامی متود ها رو روی سرورم پیاده کردم.ولی تنها راهی که میتونه جلوی اتک هارو بگیره این هست که اتک ها به سرور شما نرسد.
اگه برسه برای مثال botnet اگر باشه حتی شما ای پی رو هم بلاک کنی باز هم intrupt سرور باعث میشه که مصرف سی پی یو بالا بره و سرور دچار مشکل شه.
2 راه هست برای جلو گیری از اتک ها.
راه اول راه گرونی هست که شما باید از فایروال سخت افزاری روی سرور خود استفاده بکنی که این روش هم گرونه هم نیاز به تجربه در خصوص کانفیگ کردن پارامترهای فایروال دارد.
داه دوم انتقال سرورتون به ای پی اینترانت.این روش با اینکه دسترسی شما رو از اینترنت جهانی قطع میکنه ولی اتک های خارجی رو از بین خواهد برد مگر اینکه طرفی دیگه خیلی خصومت با شما داشته باشه که سرور ایرانی بگیره و هزینه کنه و بخواد با اون به شما اتک بده که این مورد از لحاظ قوانین کیفری کنونی جرایم رایانه ای کشور دارای پیگیری شدید هست.یعنی شما ای پی طرف به email مربوط به whois گزارش دهی یا به خود دیتا سنتر زنگ بزنید بگید اتک از سمت این ای پی داره میاد برخورد سختی میکنن .

در هر صورت این مسئله ای هست که تمام دنیا با اون در حال سرو کله زدن هست.
موفق باشید.

Host-Fa.net
February 4th, 2015, 13:13
دوست عزیز شما حتی اگر ای پی هارو هم داخل فایر وال بلاک کنی فرقی انچنان برای جلوگیری از اتک ها نمیکنه.
من 2 ماه تمام با اتک های سروکله میزدم و تمامی متود ها رو روی سرورم پیاده کردم.ولی تنها راهی که میتونه جلوی اتک هارو بگیره این هست که اتک ها به سرور شما نرسد.
اگه برسه برای مثال botnet اگر باشه حتی شما ای پی رو هم بلاک کنی باز هم intrupt سرور باعث میشه که مصرف سی پی یو بالا بره و سرور دچار مشکل شه.
2 راه هست برای جلو گیری از اتک ها.
راه اول راه گرونی هست که شما باید از فایروال سخت افزاری روی سرور خود استفاده بکنی که این روش هم گرونه هم نیاز به تجربه در خصوص کانفیگ کردن پارامترهای فایروال دارد.
داه دوم انتقال سرورتون به ای پی اینترانت.این روش با اینکه دسترسی شما رو از اینترنت جهانی قطع میکنه ولی اتک های خارجی رو از بین خواهد برد مگر اینکه طرفی دیگه خیلی خصومت با شما داشته باشه که سرور ایرانی بگیره و هزینه کنه و بخواد با اون به شما اتک بده که این مورد از لحاظ قوانین کیفری کنونی جرایم رایانه ای کشور دارای پیگیری شدید هست.یعنی شما ای پی طرف به email مربوط به whois گزارش دهی یا به خود دیتا سنتر زنگ بزنید بگید اتک از سمت این ای پی داره میاد برخورد سختی میکنن .

در هر صورت این مسئله ای هست که تمام دنیا با اون در حال سرو کله زدن هست.
موفق باشید.

اگر سرور رو انتقال بدم به اینترانت اونوقت چطور کاربران از طریق گیم سرویس هایی همچون (گیمرنجر و ...) وارد سرور بشن !‌؟

farhadhelix
February 4th, 2015, 13:44
هیچ گونه ترافیکی از خارج از ایران به سرور شما ارسال نمیشه.در مورد گیم رنجر اطلاعی ندارم ولی اگر به طور مستفیم به سرور گیم شما متصل میشه نباید مشکلی وجود داشته باشه.