PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتی مثل دیجی کالا چگونه اطلاعات دیتا بیس را به صورت بصری می بیند؟

alita
February 3rd, 2015, 20:15
سلام. دیجی کالا صد در صد پایگاه داده ای داره که میاد تاریخ خرید و فاکتور و یک سری مشخصه های دیگر مربوط به هر خریدار رو در دیتا بیس ذخیره می کنه.اما من دارم my sql رو می خونم و نرم افزار تحت داس اون رو هم از سایتش دانلود کردم.پی اچ پی هم در کنار اون در حال تمرین هستم. و تمایل دارم از سیستم عامل لینوکسی برای سرورم استفاده کنم. حالا موضوع اینه که ایا با php و my sql میشه اطلاعات رو به صورت بصری ذخیره کرد. پس اون محیط داس سیاه رنگ my sql چیست؟؟ الان مثلا من ومپ سرور رو دارم و داخل خودش my sql رو داره که کاملا بصری هست و میشه جدول ساخت و اطلاعات داینامیک در اون ذخیره کرد.حالا من می خوام واسه سایتی که با php و my sql نوشته میشه و از سیستم عامل لینوکسی استفاده می کنه یک پایگاه داده بصری درست کنم که اطلاعات هر خرید و فاکتور در اون ثبت بشه. اما چیزی که من در نرم افزار mysql دیدم یک محیط داس است که باهاش میشه دیتا بیس ایجاد کرد. اما سیاهه. خلاصه اینکه من رو راهنمایی کنید که چگونه اطلاعات رو تو دیتابیسی ذخیره کنم که گرافیکی باشه. یک چیزی شبیه به my sql خود ومپ سرور که محیط گرافیکی داره. و میشه راحت باهاش جدول ساخت و یا دراپ کرد.من دارم از سایت w3schools پی اچ پی به همراه my sql رو می خونم که با توجه به اون اموزش نرم افزار my sql رو هم دانلود کردم که براش پسورد و یوزر درست می کنیم و یک صفحه سیاه میاد.چیزی که از شما می خوام اینه که فقط به من خط بدید که چی کار کنم تا یک دیتا بیس گرافیکی داشته باشم بقیه رو خودم میرم دنبالش. ;;)

jahromweb
February 3rd, 2015, 20:19
سلام
کافی هست که phpmyadmin نصب کنید
موفق باشید

LIAN2
February 3rd, 2015, 21:09
سلام
Navicat یکی از بهترین ابزارها برای بانک اطلاعاتی است.
phpMyAdmin هم بصورت تحت وب.