PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن شدن پرنتر چند کاره پس از زنگ خوردن فکس

firstline
February 3rd, 2015, 10:46
با سلام
یک دستگاه پرینتر چندکاره دارم که فکس هم داره.
همیشه روشنه ، اما ممکنه چندین روز پشت سرهم اصلا نیاز نباشه که روشن باشه و یا مثلا شبها نیاز نیست روشن باشه و فقط وقتی فکس میاد باید روشن بشه و فکس رو دریافت کنه
الان به سخت افزار نیاز دارم که دو تا ورودی و یه خروجی داشته باشه : ورودی سوکت تلفن و سیم برق باشه باشه و خروجی هم سیم برق باشه(پریز برق)
در این حالت من خط تلفن و یه سیم برق رو به این دستگاه وصل میکنم و سپس سیم برق پرینتر را به خروجی وصل میکنم و دکمه پرینتر را روشن میگذارم.
عملکردش اینجوری باشه که هر وقت خط تلفن زنگ بخوره برق رو بمدت 15 دقیقه روشن کنه و پس از 15 دقیقه(در صورتیکه در 15 دقیقه قبلش خط زنگ نخورده باشه) بصورت اتومات برق رو قطع کنه و با هر زنگی که خط تلفن میخوره برای بازه زمانی 15 دقیقه بعدی باز هم اتصال برق وصل باشه.
مشکل روشن بودن پرینتر بخاطر داغ شدن دستگاه است، البته برق خیلی زیادی مصرف نمیکنه ولی شاید اگه خاموش باشه بهتر باشه.;)
با تشکر

s0NY
February 3rd, 2015, 10:52
باید این امکان در فکستون باشد و یا باید بدید یک نفر یک چیپ برای شنا برتامه ریزی کند و گرنه چنین دستگاهی با این عملکرد نیست