PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا امکان داره اطلاعات مشتری توسط شرکت هاستینگ مور سواستفاده قرار بگیره؟

saeedgoogle
February 3rd, 2015, 00:21
سلام
ببیخشید یک سوال داشتم.
البته میدونم احتمالا منفی بافی میکنم ولی میخواستم بدونم آیا امکان داره اطلاعات مشتری توسط شرکت هاستینگ مور سو استفاده قرار بگیره؟
مثلا اطلاعات یک انجمن توسط پشتیبان بک آپ گرفته میشه. میخواستم بدونم امکان داره مثلا بعد از یکسال شرکت هاست دهنده بک آپ رو روی یه سایت دیگه آپلود کنه و زحمات مشتری از بین بره؟

s0NY
February 3rd, 2015, 00:23
بله این امکان دارد باید از شرکت معتبر تهیه کرد که چنین کاری برای ایتکع ابروی خودشوم نرود و شکایت نشود نهیه کرد

jahromweb
February 3rd, 2015, 00:36
سلام
ببیخشید یک سوال داشتم.
البته میدونم احتمالا منفی بافی میکنم ولی میخواستم بدونم آیا امکان داره اطلاعات مشتری توسط شرکت هاستینگ مور سو استفاده قرار بگیره؟
مثلا اطلاعات یک انجمن توسط پشتیبان بک آپ گرفته میشه. میخواستم بدونم امکان داره مثلا بعد از یکسال شرکت هاست دهنده بک آپ رو روی یه سایت دیگه آپلود کنه و زحمات مشتری از بین بره؟
سلام
حتی اگر از سرویس دهنده ی معتبر تهیه کنیدباز هم نمیتوان 100 در 100 تضمین داد که مشکل اینچنینی پیش نیاید
2 تا پیشنهاد:
1) از سرور استفاده کنید بجای هاست تا خیالتان راحت باشد
2) برای بار دوم میگویم : به انداز ی ارزش اطلاعاتتان هزینه کنید. (ان قدر برای هاستینگ سود داشته باشد که فکر سوء استفاده از سرش بیرون رود
موفق باشید

mizban97
February 3rd, 2015, 04:09
سلام
دوست عزیز اطلاعات بک اپ شما در حالت طبیعی برای مدیر هاستینگ کاربرد خاصی ندارد و در کل بی ارزش هست.
سایتی که شما دامنه اون رو دارید و صاحب امتیاز هستید بک اپ برای مدیر هاست بی استفاده هست/

Ashkankamangar.ir
February 3rd, 2015, 12:04
برای شرکت مهم نیست
یادتون باشه از شرکتهای ثبت شده و قانونی و دارای رزومه ی ثبت شده خریداری نمایید

mizban97
February 3rd, 2015, 16:17
برای شرکت مهم نیست

عزیز من یجوری میگید شرکت که انگار؛ شرکت خلاف نمیکنند.
اون آی وب هاست بود کلاه برداری میکرد اون هم شرکت بود و امثال اون من نمیخوام نام ببرم ولی الان دیگه شرکت های خانوادگی زیاد شد مهم اعتبار هست. نه اون مدرکی که با پول میرن میخرن و میگن ما هم شماره ثبت داریم.
واالا

TN Projects
February 3rd, 2015, 16:33
بله امکان پذیره

سلام
حتی اگر از سرویس دهنده ی معتبر تهیه کنیدباز هم نمیتوان 100 در 100 تضمین داد که مشکل اینچنینی پیش نیاید
2 تا پیشنهاد:
1) از سرور استفاده کنید بجای هاست تا خیالتان راحت باشد
2) برای بار دوم میگویم : به انداز ی ارزش اطلاعاتتان هزینه کنید. (ان قدر برای هاستینگ سود داشته باشد که فکر سوء استفاده از سرش بیرون رود
موفق باشید
دوست عزیز این حرفتون بطور غیر مستقیم و حتی خودتون هم متوجه نشدید اما توهینه ... با اینکار صرفا صورت مسئله پاک میشه.
شما منظورتون یک عده هست اما نتیجه گیری کلی برای این حرفتون اشتباست.

- - - Updated - - -

برای شرکت مهم نیست
بله باید از شرکتی تهیه بشه که رسمیتی داشته باشه . اما رسمیت برای اینه که اینکارها مدام پیگیری و آنالیز بشه یا حداقل یکسری موارد شبیه به صنف داشته باشه که چهار چوب هاستینگ ها هر کی به هرکی نشه و هاستینگهای برتر صرفا بخاطر اعتبارشون + کیفیت بالا برن و مشتری بتونه اعتماد کنه .... اما در ایران این موضوع وجود نداره و طبیعتا این مورد هم نمیتونه از این کار جلوگیری کنه ... اما خب از هیچی که بهتره.!!! هر چند که نتیجه این چیز هم تقریبا بی نتیجست :)

yeganehha
February 3rd, 2015, 16:35
سلام
ببیخشید یک سوال داشتم.

دوست عزیز هیچ هاستینگی معصوم نیست . چه نماد داشته باشه چهنداشته باشه . چه شرکت باشه . چه شرکت نباشه .....

در کل فقط یک جمله برای جلوگیری از این موضوع دیتابیست شخصی کن یعنی چی :
یعنی. نوع ذخیره اطلاعات ماننند پسورد را در اسکریپت خاص خودتان کنید با اضافه کردن کارکتر و تغییر نحوه هش
2 اگر امکانش باش یک سایت را روی دو هاست بالا بیارید یعنی یک هاست 250 میگ بگیرید و داخلش یک فایل قرار دهید سپس برای هش کردن رمز عبور از فایل دیگر که روی هاست دوم هست استفاده کنید

ولی در کل از جایی هاست بگیرید که اینقدر سرشون شلوغ باشه که فکر این کارا حتی به ذهنشون هم نرسه

mohsen_sh
February 3rd, 2015, 16:35
این ممکنه!
ولی خب شرافت و وظیفه ی کاری هم باید در نظر گرفت!

اون اوایل ک وارد کار سایت شدم ، سایت تراوین ک زدم
500 تومن پول اسکریپت تراوین دادم! اولین نفر بود ک خریدم! شرکت عزیزی ک اسمش رو نمی یارم ، اسکریپت رو ***ید !
بعدش من رو مقصر دونستن و گفتن من فروختم!!!!!!!!!
الان این شرکت جز برترین هاست! ولی این کارش رو من هیچ وقت فراموش نمی کنم

Ashkankamangar.ir
February 3rd, 2015, 17:08
عزیز من یجوری میگید شرکت که انگار؛ شرکت خلاف نمیکنند.
اون آی وب هاست بود کلاه برداری میکرد اون هم شرکت بود و امثال اون من نمیخوام نام ببرم ولی الان دیگه شرکت های خانوادگی زیاد شد مهم اعتبار هست. نه اون مدرکی که با پول میرن میخرن و میگن ما هم شماره ثبت داریم.
واالا

گفتم شرکت دارای رزومه
ایشالا شمام یه روزی شرکت ثبت میکنی
اتفاقا شرکت ثبت کنی بیشتر روت فشار هست
اون فردی که نام میبرید اون شرکت هاست نداشت
شرکت کامپیوتری بود که این فرد نامشو زده بود تو سایتش شاید شرکت برادرش بود وگرنه روزنامه رسمیشون حرفی از هاست نبود
راستی شما که همشهری ما هستی چرا توی جلسات پلیس فتا ندیدمتون؟
شمالگان.میهن وبهاست پارس دو و اولین هاست رو میبینم شما نبودی
ازین شرکتا ثبت کنی بد نیست

mizban97
February 3rd, 2015, 17:16
گفتم شرکت دارای رزومه
ایشالا شمام یه روزی شرکت ثبت میکنی
اتفاقا شرکت ثبت کنی بیشتر روت فشار هست
اون فردی که نام میبرید اون شرکت هاست نداشت
شرکت کامپیوتری بود که این فرد نامشو زده بود تو سایتش شاید شرکت برادرش بود وگرنه روزنامه رسمیشون حرفی از هاست نبود
راستی شما که همشهری ما هستی چرا توی جلسات پلیس فتا ندیدمتون؟
شمالگان.میهن وبهاست پارس دو و اولین هاست رو میبینم شما نبودی
ازین شرکتا ثبت کنی بد نیست

ممنون از نظرتون باعث افتخار هست همشهری هستید بنده نمیدونستم!
بله درسته ولی حقیقتش رو بخوای وقت اداره شرکت فعلا ندارم. با دوستان دیگه کار کردیم اطلاع داریم خودتون هم گفتید فشار سنگینی روی ادم بوجود میاره هم هزینه ها و مشکلات دیگر...
هم از یه طرف دانشگاه میرم نمیتونم به هر حال ممنون از پیشنهادتون
:53:

jahromweb
February 3rd, 2015, 17:26
دوست عزیز این حرفتون بطور غیر مستقیم و حتی خودتون هم متوجه نشدید اما توهینه ... با اینکار صرفا صورت مسئله پاک میشه.
شما منظورتون یک عده هست اما نتیجه گیری کلی برای این حرفتون اشتباست.

باتشکر از نظر شما دوست عزیز
علت حرف من : همون طور که گفتید این حرف درمورد عده ای هست اما شما تضمین میدهید که استارتر که اشنایی زیادی هم نداره با هاستینگ ها از همون عده خرید نکنه؟
به هر حال بدیهی هست که اگر واقعا اطلاعات بسیار مهمی وجود داشته باشه بهترین انتخاب همان سرور هست
برای مثال : من قصد مزبانی سایت اصلی در ایران داشتم اما به دلیل ریسک (خودتون میدونید دیگه ، درواقع با این کار رمز سرور و اطلاعات مشتری و ... در اختیار هاستینگ دیگر قرار میگیره) از این مورد صرفه نظر کردم و اگر بخواهم در ایران باشه حتما از وی پی اس استفاده میکنم
قصد توهین به هیچ کدام از همکاران ندارم اما ریسک در این مورد را نیز زیاد نپسندیدم چون واقعا چیز مهمی هست
ارادتمند شما
مهدی تمدن