PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ssl با سازگاری 100% مرورگرها

drstreet3
February 2nd, 2015, 22:30
با سلام

دوستان عزیز برای سرورم به یک ssl نیاز دارم که همه ی مرورگرها به صورت 100% پشتیبانی کنه و بدون نمایش خطا باشه (green bar) لطفاً راهنمایی بفرمایید و اگرفروشنده هستید قیمت و ضمانت رو اعلام بفرمایید.

با تشکر

hadi2002
February 3rd, 2015, 07:32
دوست عزیز برای گرفتن ssl که قابلیت گرین بار داشته باشه مراحل زیادی داره، حتما باید شرکت ثبت شده داشته باشید و دوم برای شرکت های ایرانی صادر نمیکنند. سازگاری هیچ ssl هم 100% نیست

drstreet3
February 3rd, 2015, 16:18
دوست عزیز بنده در سایت های خارجی زیادی دیدم که ssl browser support رو 100% زدند و خیلی ها هم که 99% !

بنده میخوام بدونم اگر ssl با green bar تهیه کنم مشکلم حل میشه یا خیر !
و در کل اساتید کدوم ssl رو پیشنهاد میکنند ؟! حدود هزینه ها هم بگید ممنون میشم.

www.denaserver.com
February 3rd, 2015, 18:45
سلام
AlphaSSL جزء بهترین ها است
پیشنهاد می کنم از آلفا اس اس ال استفاده کنید
جهت دریافت سایت های تست که قبلا بر روی آنها نصب شده با ما در تماس باشید
تماس با ما » دناسرور ارائه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی از ایران و اروپا و آمریکا (http://www.denaserver.com/?page_id=2)

hadi2002
February 4th, 2015, 05:35
دوست عزیز 100% دروغ محض هست و چون تو سایت های خارجی زدن دلیل نمیشه که درست باشه. +99% بیشترین سازگاری هست و این بدین منظور نیست که با بعضی مرورگر ها مشکل داره،منظور سیستم عامل و ورژن مرورگر هستش.
پیشنهاد بنده GeoTrust QuickSSL Premium هست قیمتش هم بین 50 تا 60 دلار هستش (Browser Ubiquity: 99.3%)

iwpanel
February 4th, 2015, 06:09
با سلام

دوستان عزیز برای سرورم به یک ssl نیاز دارم که همه ی مرورگرها به صورت 100% پشتیبانی کنه و بدون نمایش خطا باشه (green bar) لطفاً راهنمایی بفرمایید و اگرفروشنده هستید قیمت و ضمانت رو اعلام بفرمایید.

با تشکر

دوست عزیز باید شما اینجا درخواست بدیدتا دوستان بتونند آف بدن بهتون

درخواست انواع گواهینامه SSL (http://www.webhostingtalk.ir/f239/)

ومسئله بعدی شما میخوایید اسم برندتون قبل ازدامین بیافته یا یه نه ؟‌یا فقط بگه این سایت اس اس ال داره ؟

speednet
February 10th, 2015, 16:12
بخش فروش منتقل شده به بخش آموزشی تازگیا؟