PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چکونگی زاه اندازی وب سرویس وایبر

atlas123
February 2nd, 2015, 19:55
سلام دوستان یک سوال
چند وقتی است پنل تحت وب وایبر بن شرکت هایی قابل فورش است سوالم اینجاست این وب سرویس که هماندد پیامک عمل می کند چگونه میشود راه اندازی کرد تمام این شرکتها همه از یک نرم افزار استفاده می کنند و حتی نمایندکی هم می دهند
مرسی که راهنمایی می کنید.

clack
February 2nd, 2015, 20:08
سلام .
این سوال بنده هم هست .
چون چند وقت هست تبلیغاتش هم تو سایت ها زیاد شده ...
اصلآ اوصول این کار چطوری هست ؟
برای این کار خود دارنده سرویس هزینه خاصی میکنه یا ... ؟
و اینکه چطوری با وایبر تبلیغات میکنند ؟ (توی چند تا گروه عضون و تو اونا تبلیغات میدن ؟ ) /:)

atlas123
February 2nd, 2015, 20:16
ولی هر چی هست دارن از یک نرم افزار استفاده میکنن demo ها مشخصه....

ccirco
February 2nd, 2015, 20:27
کار خاصی نداره
یک اسکریپت است که مثل پنل اس ام اس پیام ها را می گیره وبه یک وی پی اس ویندوز که روش وایبر دسکتاپ نصبه می فرسته
وایبر دستکتاب هم هر 500 تا پیام باید شماره ی روش عوض بشه

atlas123
February 2nd, 2015, 20:52
میشه یکی آموزشو بزاره یا یکی واسه راه اندازی کمک کنه

shahinmq
February 2nd, 2015, 20:55
دوست عزیز ابتدا باید یک api بسازید حالا می تونید خودتون برنامه نویسی کنید یا شخص دیگه ای...

حال باید به api متصل بشید و پیام هارو ارسال کنید.

دوستان هم اشاره کردند که روی سرور مجازی نصب هستش...

atlas123
February 2nd, 2015, 20:58
چه کسایی می تونن این کارو انجام بدن
که منوتا اخر کار کمک کنن

shahinmq
February 2nd, 2015, 21:03
چه کسایی می تونن این کارو انجام بدن
که منوتا اخر کار کمک کنن

بنا بر درخواست های زیادی که داشتیم درحال حاضر داریم روی اینکار، کار میکنیم تقریبا به نتیجه رسیدیم.در ارتباط باشید : وب سرویس ایگل تیم | Eagle Team (http://www.eagletm.net)

nexinel
February 2nd, 2015, 21:07
هم اکنون سرویس دهنده هایی مشغول به ارایه سرویس هستند:

ViberAPI | وایبر API | تبلیغات Viber | تبلیغات وایبر | وب سرویس وایبر - وب سرویس وایبر - وایبر API (http://viberapi.ir/)

البته نیازی به روش های خیلی عجیب غریب هم نیست، و راهکار های ساده و بهتری برای آشنایان به سیستم های مخابراتی وجود دارد. در صورتیکه بخواهید سرویس اختصاصی خود را برنامه نویسی و راه اندازی کنید، می توانید با من در تماس باشید.

ارادتمند

shahinmq
February 2nd, 2015, 21:08
viberapi | وایبر api | تبلیغات viber | تبلیغات وایبر | وب سرویس وایبر - وب سرویس وایبر - وایبر api (http://viberapi.ir/)

همکار عزیز فکر میکنم منظورش این بود که خودشون وب سرویس راه اندازی کنند و api خودشون رو داشته باشند..

yeganehha
February 2nd, 2015, 21:15
دوست عزیز ما خودمون یکی از شرکت هایی هستیم که پنل وایبر میده و تا جایی که در یاد دارم گروه بچه های پشتیبانی پنل از یه سایت خارجی api گرفتن
ولی به دلیل اینکه این سیستم فعلا در انحصارمون باشد متاسفانه نمی تونم کمکی کنم
ولی این بگم که از یه سایت خارجی api گرفتیم

فکر کنم تنها کسی هم باشیم که توی وب هاستینگ تبلیغات داشتیم و بعضی از کاربران دیگر را هم دیدیم که از نمایندگانمان و یا ... هستند

clack
February 2nd, 2015, 21:40
دوست عزیز ما خودمون یکی از شرکت هایی هستیم که پنل وایبر میده و تا جایی که در یاد دارم گروه بچه های پشتیبانی پنل از یه سایت خارجی api گرفتن
ولی به دلیل اینکه این سیستم فعلا در انحصارمون باشد متاسفانه نمی تونم کمکی کنم
ولی این بگم که از یه سایت خارجی api گرفتیم

فکر کنم تنها کسی هم باشیم که توی وب هاستینگ تبلیغات داشتیم و بعضی از کاربران دیگر را هم دیدیم که از نمایندگانمان و یا ... هستند

یعنی شما ماژول خاصی تحت وب ( مثل ماژول پیامک) روی ساییتون نصب کردید .
این ماژول به سرور مجازی که روش وایبر نصب هست وصل میشه .
بعد توی گروه هایی که شما عضو هستید پیام رو میفرستید از طریق ماژول وب ؟

atlas123
February 2nd, 2015, 21:41
من یکن گیج شدم
ببینید می خام مثل این سایت خودم یک وب سرویس ایجاد کنم
viberads.ir
چون می دونم این ها دارن یک کار ساده انجام میدن چون چنتا شرکت هم دیدم که همینطوری با همیبن اسکریپت دارن می فروشن

hrv
February 2nd, 2015, 21:53
خدمت استارتر عزیز عرض کنم برای این منظور دو حالت داره! یکی خود وایبر دومی vps!
اولی خیلی دسترسی محدود روزانه و البته سنگین برای هاست هست! و به مسترکارت نیاز دارید!
دومی هم دوستان بهتر میتونن کمک کنن!
و خدمت دوست گل :

در این مورد خیلی مطمئن نباشید!

atlas123
February 2nd, 2015, 21:58
خوب یعنی این سایت
viberads.ir
داره با vps کار می کنه
ببین این سایت ها یک اسکرسپت دارن که می تونن نماینده یدن و درگاهو این ها
حالا منم همینطور می خام نمی خام نماسنده این شرکت ها باشم
خودم می خوام به صورت مستقل عمل کنم خوب چه کسایی مت نونن راه اندازی کنن قیمت
اصلا چطوری این کار انجام میشه .....

yeganehha
February 2nd, 2015, 22:17
یعنی شما ماژول خاصی تحت وب ( مثل ماژول پیامک) روی ساییتون نصب کردید .
این ماژول به سرور مجازی که روش وایبر نصب هست وصل میشه .
بعد توی گروه هایی که شما عضو هستید پیام رو میفرستید از طریق ماژول وب ؟

من همانطور که گفتم زیاد از کارهایی که کردن یادم نمیات
ما این پنل سال 87 ساختیم و اون موقع من باهشون همکاری کردم
و سامانه به چندین شرکت فروختیم و حالا حدودا شش ماهی هست همون برای خودمون هم راهاندازی کردیم
و حدود سه ماه پیش بود این کار وایبر را هم همکاران انجام دادن ولی چون اون موقع وظیفه هر فرد مشخص بود دیگه خودم سرک نکشیدم تو کترشون و فقط صحبت هاشون فهمیدم api گرفتن به همین دلیل زیاد در این مورد اطلاع ندارم

- - - Updated - - -

خدمت استارتر عزیز عرض کنم برای این منظور دو حالت داره! یکی خود وایبر دومی vps!
اولی خیلی دسترسی محدود روزانه و البته سنگین برای هاست هست! و به مسترکارت نیاز دارید!
دومی هم دوستان بهتر میتونن کمک کنن!
و خدمت دوست گل :

در این مورد خیلی مطمئن نباشید!

دوست عزیز. بنده قبلش گفتم که : و یا ...
صد در صد اگر زیاد پست نمی زاریم ولی نظارت داریم رو فروم هایی که مرتبط با کار های شرکتمون هست و میدونیم .
ولی خیلی ممنون بابت نظرتون

atlas123
February 2nd, 2015, 22:20
لطفا جهت vps وایبر علام هزینه و روند کار را توضیح بدین ممنون

pedrami
February 4th, 2015, 01:28
لطفا جهت vps وایبر علام هزینه و روند کار را توضیح بدین ممنون

سلام دوست عزیز

می تونیم نرم افزار تبلیغات وایبر با آموزش های لازم + بانک شماره ی مشاغل کشور رو روی سرور مجازی .... در اختیارتون قرار بدیم .... که تقریبا هزینه ی سرور مجازی رو فقط شما باید پرداخت کنید و تبلیغات گشتره بدون هزینه ی اضافی به هر تعداد که لازم دارید داشته باشید ...

valeh
February 13th, 2015, 08:58
salam emkanesh hast sharaiet va hazine ro baram rersal konid.?

farzin11
February 13th, 2015, 09:46
سلام دوست عزیز

می تونیم نرم افزار تبلیغات وایبر با آموزش های لازم + بانک شماره ی مشاغل کشور رو روی سرور مجازی .... در اختیارتون قرار بدیم .... که تقریبا هزینه ی سرور مجازی رو فقط شما باید پرداخت کنید و تبلیغات گشتره بدون هزینه ی اضافی به هر تعداد که لازم دارید داشته باشید ...
برای نصب و کانفیگ این سرویس چه قدر هزینه اش می شه اگر دمو یا نمونه دارید اطلاع بدید...

princeserver
June 6th, 2015, 09:46
هم اکنون سرویس دهنده هایی مشغول به ارایه سرویس هستند:

ViberAPI | وایبر API | تبلیغات Viber | تبلیغات وایبر | وب سرویس وایبر - وب سرویس وایبر - وایبر API (http://viberapi.ir/)

البته نیازی به روش های خیلی عجیب غریب هم نیست، و راهکار های ساده و بهتری برای آشنایان به سیستم های مخابراتی وجود دارد. در صورتیکه بخواهید سرویس اختصاصی خود را برنامه نویسی و راه اندازی کنید، می توانید با من در تماس باشید.

ارادتمند

سلام خدمت شما قیمتاعلام بفرمائید