PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کوتاه کردن لینک و کسب درآمد

AliDesigner
February 2nd, 2015, 16:06
دوستان یک سایت دانلود دارم که میخوام لینک های دانلود موجود داخلش رو کوتاه کنم. و از این راه یه کمک خرجی هم برای سایت داشته باشم.

با این حساب شما کدوم سایت رو پیشنهاد میدید که برای هر کلیک هم قیمت مناسبی ارائه کنه و هم پرداخت خوبی داشته باشه.
آیا استفاده از وبسایت های خارجی مثل ادفلای رو پیشنهاد میدید ؟

البته این نکته رو در نظر بگیرید که در سایت فیلم + بازی با کـرک و ... قرار داده میشه.

yeganehha
February 2nd, 2015, 17:44
به نظر من صفحه شخصی بسازید و پیشرفت کنید تا بتوانید تبلیغات بگیرید و در صفحه لینک دانلود قرار دهید

AliDesigner
February 2nd, 2015, 20:54
صفحه شخصی یعنی اینکه صفحه تبلیغ کوتاه کننده لینک رو خودم بسازم ؟
فکر نکنم به این زودی ها بشه از این راه تبلیغ گرفت ( هنوز آنچنان بازدید زیادی ندارم. )

به هر حال همچنان فکرم پیشه کوتاه کننده های لینک هست. اگر سایت خوبی میشناسید ذکر کنید و استفاده از ادفلای رو پیشنهاد میدید یا خیر ؟

shahinmq
February 2nd, 2015, 21:01
دوست عزیز بنظرم شما بهتره از سیستمی استفاده کنید که هم لینک رو کوتاه کنه و هم بتونید اون رو برای فروش بزارید(شبیه به اسکریپت VIP)

الان روی سایت خودمون سرویسی قراردادیم که کار اون ساخت لینک هستش یعنی سایت شمارو میگیره و بجای اون یک url از سایت خودمون میده و درنهایت redirect میشه.

ولی دقیقا اون چیزی نیست که شما میخواید : ساخت لینک-وب سرویس ایگل تیم | Eagle Team (http://www.eagletm.net/createlink)

اگر مایل بودید براتون مینویسیم