PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سردرگم شدم ...

saeedgoogle
February 2nd, 2015, 13:56
سردرگم شدم یکی میگه هاست داخلی خوبه یکی میگه خارجی خوبه میرم میبینم داخلی ها یه جورن خارجی ها یه جور دیگه خارجی ها تحریم کردن داخلی ها هم ضعیف هستن دوستان هاست خریدن بعد یکسال سایتشون و دیتای سایتشون به هوا رفته و خبری از شرکت هاست نیست. آخه این چه وضعشه اصلا از اینجا مونده و از اونجا رونده میشیم.
دوستان با تجربه در این زمینه کمک کنن. یا اگر شرکتی هاست میفروشه در این تاپیک به من ثابت کنه که حداقل سه سال خدمات و سرویس به مشتری هاش داده. نمونه مشتری نشون بده. توی همین انجمن اگه پست هایی داره که اثبات میکنه نشون بده. آخه شما جای من باشی شب بخوابی و صبح بلند بشی ببینی انجمنت نیست سایتت نیست شرکت هاستی وجود نداره چه حالی میشی. مدیران کاربران با تجربه وارد بشن. من حاضرم هزینه بیشتری بدم ولی اینجوری نشه که یهو صبح بیدار بشم ببینم سایتم از روی جهان پاک شده.

sht-design
February 2nd, 2015, 13:59
دوست عزیز هاست داخلی پینگ خوبی برای ایران دارد
هاست خارجی قیمت هاش ارزان تر است

شما درخواست هاست دادین صبر کنید ببینید آفر ها رو ، بعضی از فروشنده های هاست هستند با سابقه بالا و حتی عضو اینجا هم نیستند ، شما اگر یک هاستینگ خوب رو انتخاب کنید مطمئن باشید بعد از یک سال دنبالشون نمیگردید !

به سایت ما هم سر بزنید و قیمت ها رو مشاهده کنید ، برای اعتماد بیشتر مشتریان نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت هم دریافت کرده ایم

مجنتو هاست پیشرو در ارائه خدمات (http://www.magento-host.ir)

HighHost
February 2nd, 2015, 13:59
درود
دوست عزیز پیشنهاد من به شما اینه که :
۱- از جایی بخرید که حتما اپتایم سرویس هاشون بیشتر شیش ماهه
۲-حتما هر هفته یا هر روز یه فول بک اپ از سایتتون بگیرید و در یک جا ذخیره بکنید(البته نود درصد هاستینگا خودشون میگیرن)
هاست خواستید در خدمتیم

mohammadali3517
February 2nd, 2015, 14:00
سلام

با اقای سنجری در ارتباط باشین
Yasit.ir
و روبینا سرور (اقای سجادیه)
این افراد از بهترین های میزبانی هستن
باقی دوستان هم هستن می تونین باهاشون در ارتباط باشین.
موفق باشین

am0020
February 2nd, 2015, 14:00
سردرگم شدم یکی میگه هاست داخلی خوبه یکی میگه خارجی خوبه میرم میبینم داخلی ها یه جورن خارجی ها یه جور دیگه خارجی ها تحریم کردن داخلی ها هم ضعیف هستن دوستان هاست خریدن بعد یکسال سایتشون و دیتای سایتشون به هوا رفته و خبری از شرکت هاست نیست. آخه این چه وضعشه اصلا از اینجا مونده و از اونجا رونده میشیم.
دوستان با تجربه در این زمینه کمک کنن. یا اگر شرکتی هاست میفروشه در این تاپیک به من ثابت کنه که حداقل سه سال خدمات و سرویس به مشتری هاش داده. نمونه مشتری نشون بده. توی همین انجمن اگه پست هایی داره که اثبات میکنه نشون بده. آخه شما جای من باشی شب بخوابی و صبح بلند بشی ببینی انجمنت نیست سایتت نیست شرکت هاستی وجود نداره چه حالی میشی. مدیران کاربران با تجربه وارد بشن.

با سلام مثل بیشتر سایتهای بزرگ از سرور اختصاصی استفاده کنید برای سایت خودتون

که دیگر از هاست های اشتراکی استفاده نکنید

البته هاست های اشتراکی و سایت های بسیاری در ایران که هاست اشتراکی میدهند نمونه های بزرگی وجود دارند که امتحان خودشونو پس دادند اما با کمی فکر یک سرور تهیه کنید و سایت خودتون رو پیاده کنید

farmanrava
February 2nd, 2015, 15:03
دوستان با تجربه در این زمینه کمک کنن. یا اگر شرکتی هاست میفروشه در این تاپیک به من ثابت کنه که حداقل سه سال خدمات و سرویس به مشتری هاش داده. نمونه مشتری نشون بده. توی همین انجمن اگه پست هایی داره که اثبات میکنه نشون بده. آخه شما جای من باشی شب بخوابی و صبح بلند بشی ببینی انجمنت نیست سایتت نیست شرکت هاستی وجود نداره چه حالی میشی. مدیران کاربران با تجربه وارد بشن. من حاضرم هزینه بیشتری بدم ولی اینجوری نشه که یهو صبح بیدار بشم ببینم سایتم از روی جهان پاک شده.

درود

در تماس باشید تا راهنمایی کنیم شما رو ... همکاران در پشتیبانی آنلاین در سایت در خدمت شما هستند
همینطور بنده نیز در یاهو در خدمت شما هستم

موفق باشید

shahab-f
February 2nd, 2015, 15:10
با سلام

مقاله زیر رو مشاهده کنید

میهن میزبان | تفاوت سرویس هاست لینوکس ایران و خارج از ایران میهن میزبان (http://mihanmizban.com/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2/)

شاید بتونید بهتر انتخاب کنید. ..

downloaddl
February 2nd, 2015, 15:30

متاسفانه هاستیگ بیشتر جنبه ی تفریح پیدا کرده و روزانه یک هاستینگ شاید هم بیشتر به جمع هاستینگ ها اضافه می شه
بیشتر هم از نمایندگی شروع می کنن
اگر همه سرویس دهنده های قیمت خدمات نمایندگی شون رو بالا تر ببرند این مشکل 30 % حل میشد

البته انتخاب هاست داخلی یا خارجی به شما بستگی داره

و به نظر من مرکز داده های داخلی خیلی بهتر از مرکز داده های خارج از ایران می باشد , چرا ؟!
برای این که با این وضعیت تحریم ها خرید سرویس خارج از ایران کمی ریسک داره

به طور مثال دوستانی که دارن تو همین انجمن سرویس هاست ایران میدن با کنترل پنل دایرکت ادمین
هیچ وقت ترس مشکل به وجود آمدن برای سرورشون ندارند. :)

و این که روی هر سرویس دهنده ای سعی کنید هر شب خودتون بک آپ بگیرید یه جای دیگه نگه دارید.

amir_ng
February 2nd, 2015, 15:57
دوست عزیز یک هاست بک آپ بخرین و تنظیم کنین هر شب بک آپ تهیه بشه از سایت و در هاست بک آپ قرار بگیره
این کار رو که انجام بدین دیگه خیالتون راحت هست که همیشه یک بک آپ دارین از سایت

mizban97
February 2nd, 2015, 16:10

درود
جناب ببخشید اینو میگم بدون مقدمه میرم سراصل مطلب ؛ شما احتمالا از جایی هاست خریدید که کار هاستینگ موقت بوده.
هیچوقت یه هاستینگ با اصول و قواعد نمیاد فردایش کارو ول کنه. حتی دیدم بعضی از دوستان دنبال قیمت ارزان هستن و کیفیت و پشتیبانی و بقیه موارد نگاه نمیکنن پس فردا میان میگن هاست ما به مشکل برخورد.
خودتون میدونید هاست با کیفیت بالا دارای هزینه بالایی هست.
بگذریم اگر دنبال هاست با کیفیت و اپتایم 99% هستید در خدمتتون هستم بنده اهل تعریف و تمجید نیستم کیفیت کار برام مهمه و راضی بودن کاربرا اینو بهم ثابت کرده
سبد خرید - MizbanServers | هاستینگ میزبان سرور (http://hub.mizbanservers.com/cart.php)

masterphp
February 2nd, 2015, 17:49
با سلام
در خدمتم
نمونه سایت هم خواستین پیام بدین خدمتتون ارسال کنم
اعضا - پشتیبانی مستر هاست (http://www.master-php.com)
masterphp_com
09197243104

clack
February 2nd, 2015, 18:15
شما شک نکن داخلی بهتر هست .
سرور لود سایتت خیلی بالا میره .
اگر کاربرات اکثرآ در داخل ایران هستن شک نکن .
تنها بدیش قیمت نسبتآ بالاش هست .

اگر میخوای به مشکل نخوری یا کمتر به مشکل بخوری میهن وب هاست که قدمت هم داره پیشنهاد میکنم :
میهن وب هاست (http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=144)

هاست 97
February 2nd, 2015, 19:03
درخدمتیم
دارای نماد اعتماد دو ستاره
هاست لینوکس ایران PHP 5.4 | هاست 97 (http://www.host97.net/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-php-5-4/)

هاست لینوکس - هاست 97 - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب (http://www.host97.net/hostlinux/)

mobinhost.in
February 2nd, 2015, 19:32
دوست عزیز شما احتمالا به دتبال صرفا ارزان بودی

شما با وجود این همه شرکت معتیر که بیش از 3-4 سال دارن فعالیت می کنن چزا رفتی از یک شرکت بی اعتبار خرید کردی

امروز مثل 5 سال پیش نیست که هیچ شرکت معتیری نبود

اگر به مشکل خوردی تقصیر رو از خودتون بدونید

دوست من اگر دنبال گیفیت و خیال راحت هستی باید یک وی پی اس بگیری و خودت هاست رو مدیریت کنی
قیمتش هم اونقدر بالا نمیره که نگران هزینه هم باشی

jahromweb
February 2nd, 2015, 19:50
سلام
دوست عزیز درمورد داخل و یا خارج تصمیم با خوتون هست
اما یک چیز را فراموش نکنید: به اندازه ی توقعتون هزینه کنید! اگر دنبال هاست خوب هستید مثلا برای 1 گیگ حداقل ماهانه 6 هزار تومان هزینه کنید!
معمولا یک سری همکارا 2 یا 3 نوع سرویس دارن ، مثلا اسمش معمولی و حرفه هست و ... روی سرویس های حرفه ای معمولا پشتیبانی بهتری میدن
به یک نکته ی دیگر هم توجه کنید : تحت هیچ شرایطی از ریسلر خرید نکنید! 99 درصد مواقع درواقع ریسلر ها هستن که جمع میکنن.
کم پیش میاد کسی که ریسلر نباشه جمع کنه
---------------------
از هرجا سرویس میگیرید به بکاپ گیری توجه کنید! صرف این که هاستینگ بنویسه که بکاپ گیری انجام میشه اهممیتی نداره ، در این مورد حتما درخواست کنید که براتون اثبات کنند!
حتی میتونید بعد از یک مدت مثلا یک هفته از خرید هاست درخواست بکاپ بدید و ببینید که واقعا بکاپی دارن که به شما بدن یا خیر!
حتی به همان هم اعتماد نکنید حتما از اطلاعات خود بکاپ بگیرید
----------------------
یک چیز دیگر هم فراموش نشود: به اندازه ارزش اطلاعاتتان هزینه کنید! مثلا برای اطلاعاتی که 1 میلیون ارزش داره یک هاست سالی 5 تومنی اصلا انتخاب خوبی نخواهد بود .
امیدوارم که موفق باشید
اگر نیاز به راهنمایی بود با من درتماس باشید
ارادتمند شما
مهدی تمدن

rezakhani
February 2nd, 2015, 19:53
پیشنهاد من اینه سرور مجازی ، سرور اختصاصی و سرور ابری بر پایه خدمات رایانش ابری - ParsPack Cloud Computing Technology (http://parspack.com/)

Netfollower
February 16th, 2015, 02:39
ببینید
عزیز سعی کنید اگر داخلی میخرید به نماد اعتماد و معتبر بودنش دقت کنید
مورد داریم در همین سایت خود شخص زیر 20 سال است و نمایندگی میفروشد
ولی برای جذب شخص بقیه کسانی که نمیاندگی دارند را زیر سوال میبرد !!!!

نه کار هاستینگ در ایران جنبه شوخی و خنده نیست و کسانی که چنین نظرهایی دارند دیگران را
به چشم خودشان میبنند که برای دراوردن پول توجیبی اعتبار بقیه را هم خراب میکنند
و خیلی ها دارند تخصصی در ایران کار میکنند و خود من شخصا هاستینگ داخلی رو ترجیح میدم عزیز

امیدوارم صحبت های من کمکتان کند

من خودم شرکت طراحی وب دارم و الان با دوهاستینگ معتبر کار میکنم و مشتری ها راضی هستند