PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد انتخاب اپراتور سیم کارت ها

hossein6151
February 1st, 2015, 23:00
سلام
اول از همه ازتون عذر میخوام که اگه این موضوع در اینجا زده شده
دوستان سیم کارت های دائمی همراه اول میخواستم بدونم بخرم میصرفه یا نه نسبت به اینکه قیمت اولیش بالاست
و اینکه قبض رو نمیشه کاریش کرد که نیاد یعنی خودمون با شناسه پرداختی که برامون میاد پرداخت کنیم
و اینکه رایتل دائمی بهتره یا همراه اول؟

mohammad007
February 1st, 2015, 23:05
سلام
من باشم رایتل میگیرم
همراه اول بهش هیچ اعتباری نیست

novinvps.com
February 1st, 2015, 23:07
سلام
منم شخصا رایتل رو تایید میکنم
ماه های زیادیه شبکه ی پایداری رو دارم تجربه میکنم

nasimd
February 1st, 2015, 23:19
رایتل مورد تایید هست.

سرعت اینترنت خوبی هم دارد.:57:

pedrami
February 1st, 2015, 23:21
با احترام به نظر همه ی دوستان .... همراه اول رو بیشتر تایید می کنم ...
چون رایتل در خیلی از شهر ها که میرفتم به دلیل سفر کاری ... به شدت با مشگل آنتن دهی و اینترنت تو جاده ها باهاش رو به رو می شدم ...
و به نظرم هزینه هاش بیشتره

novinvps.com
February 1st, 2015, 23:24
با احترام به نظر همه ی دوستان .... همراه اول رو بیشتر تایید می کنم ...
چون رایتل در خیلی از شهر ها که میرفتم به دلیل سفر کاری ... به شدت با مشگل آنتن دهی و اینترنت تو جاده ها باهاش رو به رو می شدم ...
و به نظرم هزینه هاش بیشتره
سلام
بین تمامی اپراتور های دنیا پوشش بین جاده ای در اولویت های بعدی قرار داره و با توجه به راه اندازی رومینگ ملی در واقع مشکل انتن دهی رایتل به صورت کامل حل شده و به راحتی به سایت های ایرانسل و همراه اول متصل میشه.
در مورد هزینه ها اینترنت به خصوص از ایرانسل در حال حاضر بسیار ارزانتر هست.

morteza1200
February 1st, 2015, 23:25
سلام

شما با همراه اول هر جا که بری آنتن خواهی داشت ، در ضمن میشه هم براتون قبض صادر نشه و با شناسه اقدام به پرداخت کنید

pedrami
February 2nd, 2015, 00:05
سلام
بین تمامی اپراتور های دنیا پوشش بین جاده ای در اولویت های بعدی قرار داره و با توجه به راه اندازی رومینگ ملی در واقع مشکل انتن دهی رایتل به صورت کامل حل شده و به راحتی به سایت های ایرانسل و همراه اول متصل میشه.
در مورد هزینه ها اینترنت به خصوص از ایرانسل در حال حاضر بسیار ارزانتر هست.

با احترام به جوابتون ....
اما حتی تو شهرهایی مثل شاهرود ، بجنورد ، دزفول من با مشکل آنتن دهی رایتل مواجه شده بودم ... من راجع به رومینگ ملی هنوز نشنیدم .... اما تو واقعیت برای من، دست کم ، توی جاده اصلا با آنتن دهی خوبی همراه نبود سیم کارت رایتلم ...
اینترنت هم که بله ، ایرانسل از همه گرون تر هست و اصلا به نظرم صرفه نیست ....

novinvps.com
February 2nd, 2015, 02:23
با احترام به جوابتون ....
اما حتی تو شهرهایی مثل شاهرود ، بجنورد ، دزفول من با مشکل آنتن دهی رایتل مواجه شده بودم ... من راجع به رومینگ ملی هنوز نشنیدم .... اما تو واقعیت برای من، دست کم ، توی جاده اصلا با آنتن دهی خوبی همراه نبود سیم کارت رایتلم ...
اینترنت هم که بله ، ایرانسل از همه گرون تر هست و اصلا به نظرم صرفه نیست ....
سلام
براي استفاده از رومينگ ملي كافيه شما به صورت دستي به دكل يكي از اپراتورها يعني همراه اول يا ايرانسل وصل بشيد
و بدين صورت هركجا اين دو اپراتور انتن داشته باشه رايتلم در دسترس خواهد بود
اين موارد تست شده از شمال به جنوب كشور

hossein6151
February 2nd, 2015, 11:19
سلام

شما با همراه اول هر جا که بری آنتن خواهی داشت ، در ضمن میشه هم براتون قبض صادر نشه و با شناسه اقدام به پرداخت کنید
باید چجوری اینکار رو کرد که قبض صادر نشه؟ و فقط با همون شناسه پرداخت و ....که پیام میاد پرداخت کرد