PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل ایرانی - پارس پنل

sajjadsec
February 1st, 2015, 21:36
درودی به سفیدی ماه بر دوستان عزیز
بنده و یوزر secureconfig در همین انجمن و یک شخص برنامه نویس حدود دو هفته پیش تصمیم به نوشتن یک کنترل پنل تحت وب برای هاستینگ کردیم (همانند سی پنل دایرکت ادمین و...)
راستش رو بخواید اول تصمیم گرفتیم هزینه لایسنس به اون اضافه کنیم اما وقتی فکر کردیم خودمون هم یک زمانی با خرید دایرکت ادمین و سی پنل مشکل داشتیم تصمیم گرفتیم این کار رو به صورت رایگان انجام بدیم و به صورت متن باز نرم افزار رو منتشر کنیم و از اون موقع یک سری از کد ها رو هم نوشتیم اما به زمان بیشتری در حدود 6 ماه تا یک سال برای تکمیل نیاز خواهیم داشت ...
حالا میخواستم نظرتون رو اعلام کنید:
1در مورد اینکه این پروژه به نظرتون ارزش وقت گذاشتن داره یا خیر
2.در مورد اسم این کنترل پنل -که در حال حاضر اسم پارس پنل رو انتخاب کردیم-
سیستم عاملی که در حال حاضر روش شروع به نوشتن کردیم centos 7 هست و بعد از اتمام پروژه برای هماهنگی بر روی سایر سیستم عامل ها نیز باید مدتی زمان گذاشت...
دوستان اگر نظری پیشنهادی انتقادی دارند خوشحال میشیم بشنویم و مخصوصا این نظرات اگر در مورد امکانات کنترل پنل باشه واقعا به ما کمک خواهد کرد شما به عنوان یک کاربر از این کنترل پنل چه انتظاراتی رو دارید ؟ به نظرتون چه امکاناتی میتونه باعث برتری این کنترل پنل از سایر رقبا بشه ؟‌

از همین الان از دوستان عزیزی که با نظراتشون ما رو همیاری میکنند و به ما دلگرمی میدهند سپاس گذارم.

!MihanIt!
February 1st, 2015, 21:45
1در مورد اینکه این پروژه به نظرتون ارزش وقت گذاشتن داره یا خیر
این حرف چیه عزیزم
مگر میشه ارزش نداشته باشه دوست عزیزم خود کفایی بده؟
اگر کارتون خوب باشه به نظرم لایسنسی هم باشد دوستان استقبال می کنند.
باتشکر - زنگنه

secureconfig
February 1st, 2015, 21:50
این حرف چیه عزیزم
مگر میشه ارزش نداشته باشه دوست عزیزم خود کفایی بده؟
اگر کارتون خوب باشه به نظرم لایسنسی هم باشد دوستان استقبال می کنند.
باتشکر - زنگنه
سلام.
ممنون از نظر ارزشمندتان.
این حرف سجاد جان فکر میکنم مال زمانی هست که قصد لایسنس دار کردن داشتیم...
پروژه قراره کاملا رایگان باشه مانند لینوکس که رایگان هست !
بخش حمایت از ما هم قرار میدهیم برای علاقه مندان به حمایت از پروژه.

منتظر نظرات دیگرتان هستیم.

موفق باشید./

Faraz4u
February 1st, 2015, 21:54
سلام
چندین سال هست دوستانی میان تاپیک میزنن حتی عکس از داخل کنترل پنل هم به نمایش میذارن ولی دست اخر چیزی تحویل نمیدن

به هر حال هر تلاشی قابل تحسین هست ولی نظر بنده اینه خیر نمیتونین با سی پنل یا حتی دایرکت ادمین رقابت کنین . دلیلشم فکر کنم واضح باشه

قصد جسارت ندارم چون نظر خواستین بنده فقط نظر شخصیم را دادم

به هر حال ارزوی موفقت میکنم برای شما و تیم شما

psfa
February 1st, 2015, 21:57
بسیار عالی
امیدوارم موفق باشید در صورتی که برای ui هم مارو قابل بدونین میتونیم باهاتون همکاری داشته باشیم زمانی که کدنویسی پروژه تکمیل شد
بازم اگه هر کمکی از دست بنده بر بیاد بفرمایید دریغ نمیکنم

yeganehha
February 1st, 2015, 21:57
باسلام
جاب بسی تشکر و تحسین هست /:) یا به قول دوستان BIG Like .

ولی باید ببینی چی می خوای درست کنی .
خیل باید قوی باشه تا بتونی جای دیگر کنترل پنل ها را بگیره .

یه جورایی راه خیلی سختی در پیش داری و خیلی باید مقاوم باشی .
ولی اگر به نتیجه رسید بنده خودم اولین نفری هستم که از سیستموتن استقبال می کنم .

sajjadsec
February 1st, 2015, 21:58
سلام
چندین سال هست دوستانی میان تاپیک میزنن حتی عکس از داخل کنترل پنل هم به نمایش میذارن ولی دست اخر چیزی تحویل نمیدن

به هر حال هر تلاشی قابل تحسین هست ولی نظر بنده اینه خیر نمیتونین با سی پنل یا حتی دایرکت ادمین رقابت کنین . دلیلشم فکر کنم واضح باشه

قصد جسارت ندارم چون نظر خواستین بنده فقط نظر شخصیم را دادم

به هر حال ارزوی موفقت میکنم برای شما و تیم شما

درود بر شما و سپاس از نظر ارزشمندتون
ما تمام سعی خودمون رو میکنیم که به بهترین نحو ممکن بنویسیم اما دلیل اینکه نتونیم با دایرکت ادمین یا سی پنل رقابت کنیم رو واقعا نمیفهمم البته گفتید شما دلیلش واضح هست اما برای بنده نیست اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید.
باز هم تشکر از نظرتون 3>

shahinmq
February 1st, 2015, 22:03
سلام و عرض ادب :

بسیار عالی عالی عالی...

به عنوان یک پیشنهاد :

امکانی قرار داده بشه که بتونیم از بقیه پنل ها(سی پنل و دایرکت ادمین و...) انتقال بدیم.

امکان نمایندگی و ... باشه.

امکاناتی همچون فعال سازی gzip compress در اون دارا باشه

رمز گذاری روی پوشه ...

امکان نصب اسکریپت های آماده از طریق پنل (نیوک ، وردپرس و ...)

درکل موفق باشید

p2m
February 1st, 2015, 22:04
با سلام

کار بسیار خوب و گامی در جهت موفقیت هر چه بیشتر همکاران محترم هستش فقط در نظر داشته باشید اگر قراره واقعا برای این کار جدی شروع کنید حتما تیم رو قوی تر کنید و یک تیم منسجم و متشکل از افراد حرفه ای داشته باشید هیچ وقت در این زمینه نامید نباشید برای مثال غولهایی مثل cpanel هستند چرا ما این کار رو کنیم چه بسا شما با در نظر گرفتن تجارب انها چیزی قوی تر تولید کنید انشاالله سعی نمایید کار رو شروع نکنید ولی اگر شروع کردید چیزی تولید نکنید که صرفا کاری انجام شده باشه قطعا تلاش خودتونو بزارید تا بهترین باشید تا انشاالله حمایت ما و تمامی همکاران رو همراه خواهید داشت و هر کمکی نیاز بود بنده و تمامی دوستان فروگذار نخواهیم بود به امید موفقیت روز افزون شما دوست گرامی

525214
February 1st, 2015, 22:12
اول اینکه تبریک میگم به جهت اینکه تصمیم به عرضه رایگان گرفته اید،
اما اگر با هزینه باشه ولی هزینه رقابتی با DA, اگر مثلا دوستان DA رو ماهیانه 15.000تهیه میکنند، شما بدید 8.000. به عنوان مثال عرض کردم.

به نظر بنده دایرکت ادمین از نظر سادگی حرف اول رو میزنه اما رابط کاربری ضعیفی در برابر سی پنل داره. پنل شما میتونه تلفیقی از این 2 باشه..

جدیدا هم با پنل رایگان جدیدی به نام CentOS WebPanel آشنا شدم که از گرافیک مطلوبی برخورداره . مطمئنا پنل ایرانی شما باید از این پنل سرتر باشه بخصوص در مورد سرعت کار با پنل که یکی از صعف های cwp است.

در کل آرزوی موفقیت برای شما و تیم شما را دارم

secureconfig
February 1st, 2015, 22:15
اول اینکه تبریک میگم به جهت اینکه تصمیم به عرضه رایگان گرفته اید،
اما اگر با هزینه باشه ولی هزینه رقابتی با DA, اگر مثلا دوستان DA رو ماهیانه 15.000تهیه میکنند، شما بدید 8.000. به عنوان مثال عرض کردم.

به نظر بنده دایرکت ادمین از نظر سادگی حرف اول رو میزنه اما رابط کاربری ضعیفی در برابر سی پنل داره. پنل شما میتونه تلفیقی از این 2 باشه..

جدیدا هم با پنل رایگان جدیدی به نام CentOS WebPanel آشنا شدم که از گرافیک مطلوبی برخورداره . مطمئنا پنل ایرانی شما باید از این پنل سرتر باشه بخصوص در مورد سرعت کار با پنل که یکی از صعف های cwp است.

در کل آرزوی موفقیت برای شما و تیم شما را دارم

ممنون از نظر شما و نظرات دوستان عزیز.

انشالا سعی میکنیم تمامی ضعف های کنترل پنل هارا رفع کنیم و تمامی نقاط قوت را استفاده و تقویت کنیم.

باتشکر./

sajjadsec
February 1st, 2015, 22:33
تشکر میکنم از تمامی دوستانی که نظر دادن و حتما اونها رو لحاظ خواهیم کرد و این رو هم بگم که واقعا از سخنان دوستان روحیه گرفتم (هم بنده هم مهدی جان)
منتظر نظرات باقی دوستان نیز هستیم - البته در مورد اسم هنوز نظری داده نشده به نظر شما پارس پنل میتونه نامی مناسبت باشه یا خیر‌؟‌ پیشنهاد شما چی هست ؟

asrhosting
February 1st, 2015, 22:33
اولا چیزی که باید رعایت کنید اینکه پشت کار داشته باشین ... سریع دلسرد نشید و پروژه رو حتما تموم کنید خیلی ها اومدن حرف شما رو زدن و خبری ازشون نیست !
تا جایی که امکان داره با cgi نوشته بشه یا perl بهتره با خود php نباشه .
زیبایی کار رو اصلا فراموش نکنید یوزر اولین چیزی که مد نظرش هست زیبایی کار هست .
لازم نیست کارتون رو با امکانات آنچنانی شروع کنید در حد اینکه نیاز های اولیه یوزر با پنل انجام بشه کافیه و بعدا می تونید توصعه بدین .

525214
February 1st, 2015, 22:54
میخواستم در مورد اسم نظرم رو بگم فکر کردم قطعی شده..

بنظرم کلمه های نظیر پارس، فارسی، ایران، ایرانی، پرشین و غیره برای عنوان یک برند منسوخ شدند. ( نظر شخصی است نه کارشناسی! )

به دنبال کلمه ها و عنوان های کوتاه و به یاد ماندنی باشید. مثال: دیوار، twitter, cpanel

پیشنهاد: Palen ( همین الان رسید به ذهنم! چه جالب دامنه .ir اش هم آزاده :d )

psfa
February 1st, 2015, 23:03
میخواستم در مورد اسم نظرم رو بگم فکر کردم قطعی شده..

بنظرم کلمه های نظیر پارس، فارسی، ایران، ایرانی، پرشین و غیره برای عنوان یک برند منسوخ شدند. ( نظر شخصی است نه کارشناسی! )

به دنبال کلمه ها و عنوان های کوتاه و به یاد ماندنی باشید. مثال: دیوار، twitter, cpanel

پیشنهاد: Palen ( همین الان رسید به ذهنم! چه جالب دامنه .ir اش هم آزاده :d )
من هم موافقم این سبک نام ها دیگه کلیشه ای شده هر چند باز هم طرفدار ها و کلاس خودش رو داره
اما اگه همین نامی که انتخاب میکنید هم با ایده جدید و یه چیز جالب باشه خیلی تاثیر داره

525214
February 1st, 2015, 23:08
اما اگه همین نامی که انتخاب میکنید هم با ایده جدید و یه چیز جالب باشه خیلی تاثیر داره

صد البته که همه چیز نام و عنوان نیست، ایده / خلاقیت و کیفیت کار بدون شک مهمترین مسئله خواهند بود. عنوان مکمل اینها هست.

m0rt3za
February 1st, 2015, 23:23
سلام
در مورد سوالتون که گفتید ارزش وقت گذاشتن داره یا نه
البته که ارزش داره ولی به شرطی که نیمه کاره رها نشه
نه مثل سایر دوستانی که قصد چنین کاری داشتن ولی ادامه ندادن
سعی کنید تیمی حرفه ای و همدل داشته باشید!!!

mizban97
February 1st, 2015, 23:27
سجاد ایده جالبی هست ؛چند ماه پیش هم گفته بودی به نظرم اینده داره.
اما امکاناتی که میخوای توش قرار بدی به این صورت باشه :
پنل قابلیت نصب در لینوکس و ویندوز سرور داشته باشه چون اگر بتونیم همزمان استفاده کنیم خیلی بهتر میشه.
من خودم اگر بخوام از این پنل رایگان استفاده کنم برای سرور دانلود استفاده میکنم چون اکثر کاربرا برای هاست دانلودشون پنل نیاز دارن. و امکان هاست دانلود در میزبانی وب نیست.
بگذریم خب گرافیک پنل هم نسبتا خوب باشه در حد سی پنل یا دایرکت ادمین باشه.
کاربری پنل مثل دایرکت یا سی پنل باشه اگر پایین تر باشه زیاد جالب نیست چون همه راحتی رو دوست دارن.
اسم پنل هم پارس پنل جالب نیست به نظرم مخفف باشه بهتره. مثل آی پنل یا آی آر پنل که همون مخفف ایران هست.
امکان ااضافه کردن ماژول یا پلاگین هم بهش باشه. مثلا بشه نمایندگی ارائه داد. یا ...

sajjadsec
February 1st, 2015, 23:56
سجاد ایده جالبی هست ؛چند ماه پیش هم گفته بودی به نظرم اینده داره.
اما امکاناتی که میخوای توش قرار بدی به این صورت باشه :
پنل قابلیت نصب در لینوکس و ویندوز سرور داشته باشه چون اگر بتونیم همزمان استفاده کنیم خیلی بهتر میشه.
من خودم اگر بخوام از این پنل رایگان استفاده کنم برای سرور دانلود استفاده میکنم چون اکثر کاربرا برای هاست دانلودشون پنل نیاز دارن. و امکان هاست دانلود در میزبانی وب نیست.
بگذریم خب گرافیک پنل هم نسبتا خوب باشه در حد سی پنل یا دایرکت ادمین باشه.
کاربری پنل مثل دایرکت یا سی پنل باشه اگر پایین تر باشه زیاد جالب نیست چون همه راحتی رو دوست دارن.
اسم پنل هم پارس پنل جالب نیست به نظرم مخفف باشه بهتره. مثل آی پنل یا آی آر پنل که همون مخفف ایران هست.
امکان ااضافه کردن ماژول یا پلاگین هم بهش باشه. مثلا بشه نمایندگی ارائه داد. یا ...
درود مهرشاد جان - اینکه همزمان رو ویندوز و لینوکس بشه نصبش کرد اتفاقا یکی از فکر های خودم هم بود و تو فکرش بودم که تو ویندوز بیام از سی استفاده کنم به عنوان یه کرنل برای کامپایلر جدا که اینطوری راحت بشه همون سورس های رو لینوکس رو برد رو ویندوز بدون نیاز به ویرایش اما اگه اینکار عملی نشد مجبور میشیم تبدیل کنیم یه مقدار که اون هم زمان میبره ...
----
باز هم از تمامی دوستانی که با نظرات ارزشمندشون به ما یاری رسوندند سپاسگذارم.

ourweb
February 1st, 2015, 23:56
هر کمکی چیزی نیاز داشتید میتوانید روی ما حساب کنید سرور mirro یا هر چیزی در خدمتم

sajjadsec
February 2nd, 2015, 00:02
هر کمکی چیزی نیاز داشتید میتوانید روی ما حساب کنید سرور mirro یا هر چیزی در خدمتم
با تشکر از شما - یکی از مشکلاتی که روش داشتیم فکر میکردیم هم همین موضوع بود مخصوصا برای سرور داخل ایران که سورس نرم افزار های مختلف نظیر اپاچی و ... در سرور های ایرانی زودتر دانلود شوند.
حتما در زمان نیاز سرور برای تهیه مزاحم شما خواهیم شد.
باز هم تشکر میکنم بابت توجهتون.

gholamkale
February 2nd, 2015, 00:07
درود
برای تیمتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بزودی بتونیم از پنل شما استفاده کنیم
در مورد نام هم به نظر من یک نام بین المللی بزارید از هر لحاظ بهتره

MersadRezvani
February 2nd, 2015, 09:44
چه عالی بسیار خوب
انشاالله موفق باشید
و همانطور که قبلا با دوست عزیز secureconfig (http://www.webhostingtalk.ir/member/104625/) گفته بودم بنده در طراحی ظاهری در خدمتم

4n0nym0us
February 2nd, 2015, 09:55
وقت تلف کردنه

nullfa
February 2nd, 2015, 10:25
برای آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز

ourweb
February 2nd, 2015, 13:15
یک چیز در 2 زبان باشد این سیستم خوب میشود هم فارسی و هم انگلیسی و طوری طراحی شود که فایل های زبان ما xml رو بتونه مدیر سرور بیاد اپلود کنه و کار کنه همچنین از rtl استفاده بشه برای هر زبان خیلی خوب میشه .

sht-design
February 2nd, 2015, 13:49
در اقدامی که دوستمون میخواهند انجام بدهند نظر من اینه که کار خوبی هست ولی باید روی اون به دقت و با حوصله وقت گذاشت ، نه اینکه بعد از یک هفته خسته بشوند و کار رو تعطیل کنند
برای اینکه بعضی از عزیزان گفتند نمیتونه با سی پنل و دایرکت ادمین رقابت کنه اگر به صورت ساده و در عین حال حرفه ای باشه با برنامه نویسی دقیق حتما مشتری های خودش رو جذب میکنه و حتی ممکنه برای کاربران غیر فارسی زبان آن را منتشر و پشتیبانی کرد !
برای مثال توی همین انجمن وقتی اولیت پست تاپیک مربوط به اسکریپت فریر زده شد کسی فکر نمیکرد که این تعداد صفحه برای اون تاپیک درست بشه و اگر کار این کنترل پنل هم عالی باشه مطمئن باشید حرفهایی برای گفتن خواهد داشت :)

سعی کنید از شیوه های جدید مثلا ریسپانسیو بودن ، استفاده از آجاکس و این سری مسایل سازگار باشد که کاربر رو جذب خودش کند
فقط ممنون میشم اعلام کنید توی همین تاپیک که چند درصد از پروژه پیشرفت داشته است (مثلا هر دو هفته یک بار اعلام کنید پروژه در چه سطحی میباشد)

secureconfig
February 2nd, 2015, 14:40
وقت تلف کردنه
سلام.

ممنون میشم دلیل "وقت تلف کردنه" را بگید تا ببینیم اگر واقعا وقتمان را تلف کرده ایم دیگر ادامه ندهیم :)

- - - Updated - - -

تشکر از نظرات تمامی دوستان گرامی - نظرات شما انرژیمان را بیشتر میکند و با قدرت بیشتری کار را ادامه میدهیم.

پاسخ دوست عزیزمان sht-design :
"
سعی کنید از شیوه های جدید مثلا ریسپانسیو بودن ، استفاده از آجاکس و این سری مسایل سازگار باشد که کاربر رو جذب خودش کند"
روی محیط گرافیکی بسیار کار خواهیم کرد چون جزو اصلی ترین بخش ها می باشد و حتما مواردی که فرمودید لحاظ خواهد شد.

"فقط ممنون میشم اعلام کنید توی همین تاپیک که چند درصد از پروژه پیشرفت داشته است (مثلا هر دو هفته یک بار اعلام کنید پروژه در چه سطحی میباشد)"
روی این پیشنهاد شما فکر میکنیم و اگر امکانش بود در تاپیک جدیدی اخبار کنترل پنل را قرار خواهیم داد.

باتشکر از تمامی دوستان./

tikweb.ir
February 2nd, 2015, 14:50
شما اگر بخواید از پایه اونم سه نفری شروع به ساخت این پنل کنید حداقل یک یا چند سال زمان میبره تا به مرحله انتشار نسخه ازمایشی برسه ! جدا از میزان موفقیت نهایی تون به این فکر کنید که شما اصلا میتونید اینقد روی پروژه وقت بزارید ؟ دانش فنی تیم شما در حدی هست که بتونید این پروژه رو به پایان ببرید و بعدا توسعه بدید؟

اگر هم بخواید یکی از کنترل پنل های موجود مثل cpanel و Da یا CWP رو ویرایش کنید که خب اون بحثش جداست

قصد نا امید کردن شما و اعضای تیمتون رو ندارم اما اگر بی برنامه و بدون در نظر گرفتن خیلی از موارد کار رو شروع کنید به احتمال زیاد به عاقبت دوستان دیگر که هر کدام قصد انتشار یک کنترل پنل بومی داشتن دچار میشید...

secureconfig
February 2nd, 2015, 14:55
شما اگر بخواید از پایه اونم سه نفری شروع به ساخت این پنل کنید حداقل یک یا چند سال زمان میبره تا به مرحله انتشار نسخه ازمایشی برسه ! جدا از میزان موفقیت نهایی تون به این فکر کنید که شما اصلا میتونید اینقد روی پروژه وقت بزارید ؟ دانش فنی تیم شما در حدی هست که بتونید این پروژه رو به پایان ببرید و بعدا توسعه بدید؟

اگر هم بخواید یکی از کنترل پنل های موجود مثل cpanel و Da یا CWP رو ویرایش کنید که خب اون بحثش جداست

قصد نا امید کردن شما و اعضای تیمتون رو ندارم اما اگر بی برنامه و بدون در نظر گرفتن خیلی از موارد کار رو شروع کنید به احتمال زیاد به عاقبت دوستان دیگر که هر کدام قصد انتشار یک کنترل پنل بومی داشتن دچار میشید...
سلام.

زمان براورد شده ی ما برای ساخت کنترل پنل 1 سال هست.

امکان ویرایش 3 کنترل پنلی که دادید نیست چون اوپن سورس نیست !

برنامه ریزی دقیق انجام شده.

ممنون از شما.

alikamanak
February 2nd, 2015, 15:05
پیشاپیش موفقیت پروژه تان را تبریک میگویم!

موفق میشید شک نکن...

secureconfig
February 2nd, 2015, 15:08
پیشاپیش موفقیت پروژه تان را تبریک میگویم!

موفق میشید شک نکن...
ممنون از شما.
انشاالله بتونیم پروژه را به اتمام برسانیم.

aliarkhodi
February 2nd, 2015, 15:36
بسیار کار خوبی هست
یک زمانی بنده علاقه مند به این کار بودم ولی خوب خودم به تنهایی توانایی این کار رو نداشتم و تیمی هم نتونستم جمع کنم و همینطور در ذهن باقی موند
به دانشگاه مون پیشنهاد دادم بیان سرمایه گذاری کنن ولی قبول نکردن (یعنی اصلا مدیر گروه کامپیوتر نمیفهمید کنترل پنل سرور چی هست !!! خداشاهده دروغ نمگم !!!)

kool
February 2nd, 2015, 16:46
سلام
خوبی اش که خیلی خوب هست و انشالله موفق باشید.

ولی ... :
اول به زمان آزاد تیم خود و قدرتش و آخر کار نگاه کنید. خیلی خیلی جدی و دقیق باید تنظیم و برنامه ریزی کنید. مثلا فردا معلوم نیست یکی از اعضای مهم تیم ازدواج بکنه، بعدش بتونه ادامه بده و تیم رو همراهی کنه!
به زمانی فکر کنید که هزاران سرور کنترل پنل شما را نصب داشته باشند و باگی خطرناک پیدا شود، ببینید آیا تیم شما قابلیت این را دارد که در کوتاه ترین زمان پچی برای رفع این باگ را انتشار دهد؟
بعد ظاهر پنل زیاد هم مهم نیست! یعنی اول کیفیت و کارایایی و دقت پنل مهم هست بعد ظاهر و پوسته پنل!
قسمت بکاپ گیری اکانت های کاربران را خیلی دقیق و بدون ایراد کار کنید.
سبک بودن و امنیت پنل رو دستور کار قرار دهید.
سعی کنید برخی امکانات جدید به پنل کاربر و نماینده که در پنل های کنونی وجود ندارد قرار دهید.
و ...

باز هم آرزوی موفقیت برای این تیم :53:

Maysam.M
February 2nd, 2015, 17:33
به نظر من تو ایران هیچ کاری ارزش وقت گذاشتن نداره :|

aliarkhodi
February 2nd, 2015, 18:08
این پنل هایی که هستن الان بالاخره همه شون از صفر شروع کردن
اصلا ناامید نشید حتما به نتیجه میرسید
ممکنه گاهی هم به بن بست برسید ولی فقط کمی صبر و کمی تلاش میخواد !
انشاالله موفق میشید

clack
February 2nd, 2015, 18:26
بسیار عالی .
موفق باشید .
ارزشم 100% داره شک نکن .
به نظرم شما یک نسخه ابتدا رایگان بزار برای افراد انجمن .
بعد نسخه هایی با امکانات بیشتر با لایسنس هم میتونی قرار بدی .

چرا استقبال نشه ؟/:)

w.h.t
February 2nd, 2015, 23:48
سلام.فوق العادست.انشالله موفق باشید
یه سری پیشنهاد:
1-امکاناتی مانند دادن مستر ریسلر و... میتونه چیر متفاوتی درست بکنه !
۲-دوزبانه باشه عالیه
۳- از قالب های متفاوتی برای زیبایی استفاده کنید
۴-روی ریستور بک دایرکت ادمین و سی پنل خیلی کار کنید
۵-بهتره رایگان نباشه چون یکمی خودتونو توی پیشرفتش ضعیف میکنین با اینکار
۶-نصب کننده خودکار وردپرس و...
۷-سعی کنید پلاگین های سی پنل و دایرکت ادمین رو توی پنلتون اجراش کنین
۸-گرافیک یه چیزی بزنین در عین سادگی زیبا باشه
بروزباشید

ahmadjafarian
February 3rd, 2015, 07:29
با سلام
من هم خیلی خوشحالم که همچین پروژه ای رو شروع کردید
ایشالا که موفق باشید
بنظرم در همانطور که دوستان هم قبل از من اشاره کردند بهتره که یه دمو یا یه حتی یک نشخه بتا در اختیار اعضای انجمن قرار بگیره تا بتونن هم پروؤه رو باور کنن و هم اینکه نظراتشون رو دقیقتر مطرح کنن(میدونم الان برای این کار زود هست برای بعدا گفتم که به مرحله قابل قبولی برسه )
با آرزوی موفقیت شما

secureconfig
February 3rd, 2015, 11:00
سلام.فوق العادست.انشالله موفق باشید
یه سری پیشنهاد:
1-امکاناتی مانند دادن مستر ریسلر و... میتونه چیر متفاوتی درست بکنه !
۲-دوزبانه باشه عالیه
۳- از قالب های متفاوتی برای زیبایی استفاده کنید
۴-روی ریستور بک دایرکت ادمین و سی پنل خیلی کار کنید
۶-نصب کننده خودکار وردپرس و...
۷-سعی کنید پلاگین های سی پنل و دایرکت ادمین رو توی پنلتون اجراش کنین
۸-گرافیک یه چیزی بزنین در عین سادگی زیبا باشه
بروزباشید
ممنون از نظر شما و نظرات دلگرم کننده ی تمامی دوستان عزیز.
تمامی مورادی که فرمودید را لحاظ خواهیم کرد ،
اما پاسخ این مورد :

در این حد بهتون بگم که انگیزه و علاقه ی بنده و تیم الان از زمانی که غیر رایگان بود بیشتر هست :)

./

elementary
February 13th, 2015, 22:19
چرخ رو دوباره اختراع نکنید

بجای اینکه وقت و هزینه اضافی صرف اینکار بکنید یکی از کنترل پنل های متن باز موجود رو کامل کنید و بهش شاخه و برگ بدید و روی امنیت اون مانور بدید

1eng.ir
February 13th, 2015, 22:32
کنترل پنل ایرانی ! (http://www.webhostingtalk.ir/f83/470)
January 13th, 2009

elementary
February 13th, 2015, 22:35
کنترل پنل ایرانی ! (http://www.webhostingtalk.ir/f83/470)
January 13th, 2009

پشتکار . پشتکار . پشتکار ---> چیزی که اصلا ماها نداریم - و هرکاری رو که شروع میکنیم نصفه کاری ولش میکنیم یا ادامه نمیدیم و سختی های اون رو به جون نمیخریم