PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخاست کمک از متخصصان هاستینگ+هزینه رو میدیم

updates
February 1st, 2015, 17:05
سلام من علاقه و اشنایی با طراحی سایت و سرمایه و آشنایی به اینترنت و وقت لازم جهت ساخت شرکت هاستینگ رو دارم
ولی تابحال هاستینگ نداشتم و آشنایی به اون ندارم
آشنایی به کانفیگ سرور اختصاصی
آشنایی به whmcs
آشنایی به کلود کردن سرور برای فروش
و چیز هایی ک لازمه برای مدیریت یک شرکت هاستینگ
یکی باشه کمکم کنه آموزش خصوصی بده این مورد رو بهم
هزینش رو هم بم بگه و تو چند جلسه انجام میشه؟

و اینکه کسی ک بتونه هم بم آموزش بده هزینش رو بدم و و سرمایه دارم ک بتونم ی شرکت بزنم و تو شرکت ب عنوان ی پشتیبان فعالیت کنه با بام حتی شریک شه

!MihanIt!
February 1st, 2015, 17:13
با سلام
دوست عزیز اگر خواستید من میتونم به طور کامل توضیح بدم
09354652210

yeganehha
February 1st, 2015, 17:21
دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم خودتان برید جلو و هر وقت گیر کردید خیلی ها هستند که راگان کمکتون می کنن . بهتر خودتان با مواردی که پیش میاید تصمیم گیری خوب کنید نه یکی بهتون بگه اینجا چیکار کنی
البته تمام صحبت های فوق مبنی بر دانشی هست که خودتان فرمودبد

sarwhost
February 1st, 2015, 17:52
در تماس باشید

Ashkankamangar.ir
February 1st, 2015, 18:20
ماشالا ظرفیت صندوق پیام خصوصیتون پر شده امکان ارسال پیام نداشتم

ehsansystem
February 1st, 2015, 18:50
با سلام
در خدمتم
09163991251

ertebat7
February 1st, 2015, 19:13
به مدت سه ماه در 35جلسه در خدمتیم
هر جلسه دو ساعت کاملا ریموت و مقالات مرتبط
شماره تماس در امضا موجود است

ایدی یاهو : ertebat7host

yourhosting
February 1st, 2015, 19:20
سلام
میتونید از جناب سنجری کمک بگیرید,چند سابقه دارن و از لحاظ هزینه نیز هزینه مناسبی در قبال اموزشی که میدن دریافت میکنن
yasit.ir
در انجمن نیز سرچ کنید میتونید اطلاع بیشتری از ایشون بدست بیارید
موفق باشید

TN Projects
February 1st, 2015, 19:25
با درود و احترام.
بنده هم پیشنهاد میکنم سعی کنید خودتون یاد بگیرید و بصورت رایگان همکاران و حتی خود بنده میتونم کمک کنم ... بهتره هواستون باشه پوزش این رو میگم اما متاسفانه بعضی از دوستان در کلاه بـرداری تجربه زیادی دارن.
پیروز باشید.

mhiizadi
February 1st, 2015, 20:18
سلام من علاقه و اشنایی با طراحی سایت و سرمایه و آشنایی به اینترنت و وقت لازم جهت ساخت شرکت هاستینگ رو دارم
ولی تابحال هاستینگ نداشتم و آشنایی به اون ندارم
آشنایی به کانفیگ سرور اختصاصی
آشنایی به whmcs
آشنایی به کلود کردن سرور برای فروش
و چیز هایی ک لازمه برای مدیریت یک شرکت هاستینگ
یکی باشه کمکم کنه آموزش خصوصی بده این مورد رو بهم
هزینش رو هم بم بگه و تو چند جلسه انجام میشه؟

و اینکه کسی ک بتونه هم بم آموزش بده هزینش رو بدم و و سرمایه دارم ک بتونم ی شرکت بزنم و تو شرکت ب عنوان ی پشتیبان فعالیت کنه با بام حتی شریک شه

میخاین میون بر بزنید مثلا ؟!
نمیدونید حجم بالایی از اطلاعات مواجه میشید توی این روش و جام میکنید و نمیتونید کاری کنید و از دانشتون استفاده کنید ؟
دقیقا مثل درس خوندنای ما تو دانشگاه هست؛ اینجا میخونن پاس میکنن ولی توی کار پس فردا نمیتونن ازش استفاده کنن!
به مرور زمان باید یاد بگیرید !

sajjadsec
February 1st, 2015, 21:09
بنده به شخصه حاضر به کمک هستم اما بابت اموزش دادن هزینه ای دریافت نمیکنم بعضی از دوستان هم که اینقدر لینوکس دوست هستند بهتره کمی هم با خوده لینوس اشنا بشن و اینکه چرا این سیستم عامل یک سیستم عامل رایگان هست !
به زودی بنده ویدیوی های بیشتری در زمینه هایی که شما گفتید میسازم به صورت صوتی تصویری و در همین انجمن قرار میدم امیدوارم شما هم به مرور زمان به همین شکل جلو برید تا به شیوه پرداخت قیمت به شخصی چون حقیقتا روی علم نمیشه قیمت گذاشت !

meysambala
February 1st, 2015, 21:53
به نظر من که بیخیال شو فعلا
یکی دوسالی برو یه جایی کار کن خیلی از سایت ها کارمند میخوان برای پشتیبانی
الکی هم پول نده چون ضرر میکنی
هاستینگ فکر کردنش راحته چرخوندنش نه
میدونی اگه مشکلی از طرف سرور پیش بیاد نتونی حلش کنی یا از طرف دیتا سنتر سایت یه بدبختی میپوکه
البته اگه شانس بیاری بدبخت باشه ههههه طرف یه چیزی حالیش باشه شکایت کنه چندین برابر سودی رو که داده بهت که هیچی هرچی داری ازت خسارت میگیره !!!
نظر من اینه با اموزش حتی یه ماه(تازه اگه حضوری باشه) هم فایده نداره چه برسه به غیر حضوری
منم بلدم سرور از همه نظر کانفیگ کنم ولی کار اسونی نیست

اگه مایه داری میتونی میلیونی خرج کنی از ماه اول کارمند حرفه ای(متخصص شبکه) بگیری و تبلیغات گسترده کنی یوزر بگیری شااااااااید موفق شدی
به امید تازه وارده هایی که الانشم دارن با ریسلر کار میکنن نباش و به اموزش هاشون تکیه نکن

حد اقل چند وقتی برو تو هاستینگ ها کار کن به عنوان پشتیبان(تو اگهی ها نگا کنی خیلی ها هستن که لازم دارن مخصوصا الان دم عیده خودشون میخوان برن گردش)

ازدوستان هم معذرت میخوام قصد جسارت نداشتم خیلی از شماها استاد ما هستید فقط محض اطلاع این دوستمون گفتم چون گفت تازه وارده !

TN Projects
February 1st, 2015, 22:21
به نظر من که بیخیال شو فعلا
یکی دوسالی برو یه جایی کار کن خیلی از سایت ها کارمند میخوان برای پشتیبانی
الکی هم پول نده چون ضرر میکنی
هاستینگ فکر کردنش راحته چرخوندنش نه
میدونی اگه مشکلی از طرف سرور پیش بیاد نتونی حلش کنی یا از طرف دیتا سنتر سایت یه بدبختی میپوکه
البته اگه شانس بیاری بدبخت باشه ههههه طرف یه چیزی حالیش باشه شکایت کنه چندین برابر سودی رو که داده بهت که هیچی هرچی داری ازت خسارت میگیره !!!
نظر من اینه با اموزش حتی یه ماه(تازه اگه حضوری باشه) هم فایده نداره چه برسه به غیر حضوری
منم بلدم سرور از همه نظر کانفیگ کنم ولی کار اسونی نیست

اگه مایه داری میتونی میلیونی خرج کنی از ماه اول کارمند حرفه ای(متخصص شبکه) بگیری و تبلیغات گسترده کنی یوزر بگیری شااااااااید موفق شدی
به امید تازه وارده هایی که الانشم دارن با ریسلر کار میکنن نباش و به اموزش هاشون تکیه نکن

حد اقل چند وقتی برو تو هاستینگ ها کار کن به عنوان پشتیبان(تو اگهی ها نگا کنی خیلی ها هستن که لازم دارن مخصوصا الان دم عیده خودشون میخوان برن گردش)

ازدوستان هم معذرت میخوام قصد جسارت نداشتم خیلی از شماها استاد ما هستید فقط محض اطلاع این دوستمون گفتم چون گفت تازه وارده !

نه دوست عزیز تا این حد هم که گفتید اوضاع بد نیست.
در مورد مدیریت هم خودشون هستند و اگر تیمی یا کارمند بگیرن مشکلی پیش بیاد حل میشه ... حالا سخت یا آسون
برای آموزش هم به هر دو صورت میشه اما اینکه همون وقت که هاستینگ زد آموزش رو تکمیل کنه باید یا کارمند داشته باشن یا تیم.
بنده قصد توهین یا ... به کسی ندارم اما واقعا یه آمار از همین انجمن و هاستینگها بگیرید ببینید چند درصد واقعا روی کارشون تمرکز دارن و کارشون موفقه ؟ کافیه یک کار متمرکز و اصولی رو پیش برن که بتونن قوی تر از اکثرا بشن.
اگر پیش نیازها رو رعایت کنند کافیه در کارشون خلاقیت و ایده داشته باشن صد در صد موفق خواهند بود. مخصوصا با این اوضاع آشفته مدیریت هاستینگ که متاسفانه در ایران حاکمه!
ما خودمون داریم هاستینگ اصلی رو با ایده های اصلی راه اندازی میکنیم تا چند مدت دیگه بصورت رسمی شروع به کار میکنه از همین قبلش اوضاع بازار عالیه.... !
در مورد آموزش هم شک نکنید هر چه بیشتر کارهاتون از قبل تحت کنترل باشه بعدا اوضاع آرام تره.

mohammadali3517
February 1st, 2015, 22:41
سلام
دوست عزیز همون جور که دوستان گفتند بهتره استارت رو با یه سرور مجازی و حالت تست گونه بزنین و چندتا سی ام اس روش ران کنین و مشکلی داشتین انجمن مطرح کنین....
بازم اگر با این وجود هنوزم تمایل به اموزش قبل از تلاش های خودتون رو دارین میتونین در تماس باشین برای مسائل عمومی و رایج در اینترنت هزینه ای گرفته نمیشه و فقط هزینه ی مباحث تخصصی گرفته میشه
موفق باشین.

updates
February 2nd, 2015, 00:33
طبق گفته ی اساتید سعی میکنم خودم پیش برم
دوستان اگ منبعی آموزشی ای دارند بگن
و اینکه از کجا شروع بکار کنم؟ریسلر یا وی پی اس؟

yeganehha
February 2nd, 2015, 08:40
با سلام

منبع گوگل . همانطور که گفتم بزارید خودتان قدم به قدم به مشکلات برخورد کنید

به نظر من از ریسلری شروع کنید که ضرر کمنری به شما وارد شود . اگر خواستید خودمون هم می تونیم در خدمتتون باشیم