PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل psd به wp > قالب حرفه ای سایت فیلم

geniune
January 31st, 2015, 20:15
با سلام
به یک برنامه نویس حرفه ای جهت تبدیل قالب پی اس دی طراحی شده به wp نیاز داریم
برنامه نویسان عزیز در صورت تجربه ی زیادتون در زمینه ی کدنویسی قالب سایت لطفا رزومه ی کاری و نمونه کار ارسال کنید
ان شالله باهاتون تماس گرفته می شود ...

1- آدرس سایت
2- آی دی یاهو یا روش ارتباطی دیگر
3- نمونه کار حرفه ای

پس از تایید دموی قالب براتون ارسال میشه و در رابطه با قیمت و ... صحبت خواهیم کرد ...
قابلیت های قالب :
1- جستجوی پیشرفته براساس ژانر و کیفیت و ...
2- دو اسلایدشو 1- نمایش پوستر بزرگ 2- نمایش اخرین فیلم ها
منتظر پیامتون هستم (خصوصی - غیرخصوصی )
باتشکر

gholamkale
January 31st, 2015, 20:37
سلام و عرض ادب
نمونه کارها و اطلاعات تماس خدمتتون ارسال شد

jaheshserver
January 31st, 2015, 20:45
سلام با این ایدی تماس بگیرید کارشون تایید میشه مخصوصا در زمینه وردپرس. سایت ما هم یک نمونه کار از ایشون هست . چون از کارشون خیلی راضی هستم وظیفه خودم دونستم اینجا معرفی اش کنم

mrwebyar

geniune
January 31st, 2015, 20:52
سلام و عرض ادب
نمونه کارها و اطلاعات تماس خدمتتون ارسال شد
سلام
ممنون دوست عزیز ان شالله بین طراحان تایید شدید طبق اولویت باهاتون تماس میگیرم ...
باتشکر

سلام با این ایدی تماس بگیرید کارشون تایید میشه مخصوصا در زمینه وردپرس. سایت ما هم یک نمونه کار از ایشون هست . چون از کارشون خیلی راضی هستم وظیفه خودم دونستم اینجا معرفی اش کنم

mrwebyar
سلام
خیلی ممنون از پیامتون که اطلاع دادید حتما بررسی می شود ... اگر هم سایتی از این شخص دارید بگید
m-web.ir نیست ؟

sor
January 31st, 2015, 22:53
سلام در خدمتیم

سایت : www.pidani.ir
یاهو ای دی : soroush5

برای نمونه کار در تماس باشید

geniune
February 1st, 2015, 15:56
با تعدادی از برنامه نویسان صحبت شد به توافقی نرسیدیم و به بعضی ها هم جهت اعتماد سازی پیام دادیم که اعتماد ما رو جلب کنند
اگر دیگر برنامه نویسان هستند که هنوز فعالیت خود را اعلام نکرده اند لطفا اطلاع بدید ان شالله تا پایان بهمن ماه باید سایت کدنویسی تکمیل بشه ...

L0cal
February 2nd, 2015, 00:07
سلام خسته نباشید
اطلاعات تماس و ایدی پشتیبانی در امضام هست

hashtgerdiha
February 5th, 2015, 14:09
اطلاعات :
تلفن : 09354461451
یاهو : pr.behzadi
سایت : Hashtgerdiha.com
موفق باشید

geniune
February 8th, 2015, 22:50
با سلام
با یک برنامه نویس صحبت کردم گفت مشکلی نیست ولی در مرحله ی اولیه سفارش که خواستیم شروع کنیم گفت طرح رو میترسیم به مشکل بخوریم و قبول نکرد
برنامه نویسان عزیز لطفا رزومه ارسال کنند چون به دلیل اینکه اعتماد سخته و همچنین میخوایم به یه حرفه ای طرح رو بدیم سخت تایید میکنیم
باتشکر

- - - Updated - - -

با تشکر از تمامی دوستان
پروژه به http://wpsaz.ir سپرده شد ...
یا علی