PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری با یک شرکت برای راه اندازی پروژه های مختلف

navid2zp
January 31st, 2015, 19:26
با سلام خدمت دوستان

بنده چندین سال هست که در زمینه وبمسترینگ فعالیت می کنم و مدیریت چندین سایت متوسط و بزرگ رو به عهده داشتم .
اما متاسفانه توی این چند سال با توجه به این که سرمایه کافی رو نداشتم نتونستم خودم برای خودم کاری رو ایجاد کنم در نتیجه بیشتر مشغول همکاری با سایرین بودم .
آخرین فعالیت بنده هم مربوط به فعالیت و مدیریت در یک وبسایت دانلود بود که متاسفانه بعد از 1 سال و 3 ماه شرکت به قول های خودش عمل نکرد و بعد از رسیدن به رتبه 400 ایران بنده مجبور به جدایی از این تیم شدم .
با توجه به تجربیات و دانشی که در این مدت کسب کردم تصمیم گرفتم تا به صورت جدی با یکی از شرکت های با سابقه در زمینه گسترش فعالیت های تحت وب همکاری انجام بدم .
تجربیات بنده بیشتر در زمینه مدیریت وبسایت و مخصوصا وبسایت دانلود هست . سابقه مدیریت کل چندین وبسایت 300 و 400 ایران رو داشتم و در سال های قبل تر هم به عنوان نویسنده در وبسایت های بزرگ فعالیت کردم .
مدیریت یک فروشگاه گیم سرور رو هم به عهده داشتم و آشنا هستم با این زمینه .
از نظر برنامه نویسی توانایی چندانی ندارم ( فعلا ) دانشجو رشته IT در یکی از دانشگاه های معتبر کشور هستم ( ترم 2 )

اگر شرکت و سرویس دهنده ای تمایل به همکاری با بنده و استفاده از تجربیات بنده رو داره بنده در خدمتشون هستم .

فعلا چیزی که بنده در نظر دارم و با توجه به تجربیات خودم در این زمینه یک سایت دانلود هست .
البته این نوع وبسایت با توجه به این که درامد مستقیمی نداره بیشتر مناسب برای شرکت هایی هست که سرویس های دیگری به کاربران ارائه میدن . همونطور که میدونید احتمالا وبسایت دانلود هر چقدر در زمینه درامد ضعیف هست ولی در زمینه جمع کردن یوزر بسیار عالی عمل می کنه . اگر هم توجه کنید میبینید بزرگترین وبسایت های دانلود مستقیما از وبسایت دانلود درامد ندارند و بیشتر درامد به سمت سایر سرویس های خودشون مثل فروشگاه ، هاستینگ و ... میره ( به کمک یوزر های سایت دانلودشون )

دلیل این که این زمینه رو بیشتر مد نظر دارم اول علاقه بیشتر خودم به این موضوع ، تجربیات بیشتر در این زمینه ، امکان در اختیار گرفتن یوزر های مورد نیاز برای سایر پروژه ها هست .

توضحات بیشتری هم به همراه یک برنامه کلی می تونم ارائه بدم .
نمونه کار ها و سوابق هم در صورت نیاز به صورت خصوصی به دوستان ارائه میشه .

در نهایت اگر شرکتی قصد همکاری داره لطفا جزئیات و شرایط خودشون رو ارسال کنن و اگر سوال و توضیحی هم نیاز دارند بنده در خدمتشون هستم .
البته بنده هم یک سری شرایط دارم که مهمترین اون ها این هست که قصد درام با شرکت های با سابقه کار کنم تا اشتباه این مدت رو تکرار نکنم .
همچنین هیچ عجله ای ندارم و بهترین انتخاب ممکن رو انجام خواهد داد .

ایمیل :
navid2zp@gmail.com

در صورت نیاز به شماره تماس هم به صورت خصوصی براتون ارسال خواهد شد و یا برای بنده ارسال کنید تا تماس بگیرم .
ممنون

respina.net
January 31st, 2015, 22:57
سلام
لطفاً اطلاعات تماس تون را برای بنده ارسال کنید
با تشکر

navid2zp
February 5th, 2015, 22:53
سلام
لطفاً اطلاعات تماس تون را برای بنده ارسال کنید
با تشکر

ارسال شد ...

- - - Updated - - -

دوستان بنده قصد شراکت با کسی رو ندارم .
مخصوصا دوستانی که کل داراییشون 1 دامین هست و بقیه رو انتظار دارن بنده بسازم براشون !!
چنین چیزی شدنی نیست و اگر هم بود بنده تمایلی به انجامش ندارم .
لطفا در این مورد پیام ندید که شرمندتون نشم .
ممنون

yourhosting
February 5th, 2015, 22:59
سلام
نمونه کارهاتون و اطلاعات تماستون رو ارسال کنید
موفق باشید./

navid2zp
February 6th, 2015, 20:43
سلام
نمونه کارهاتون و اطلاعات تماستون رو ارسال کنید
موفق باشید./

ارسال شد ...

p8mlx
February 6th, 2015, 23:02
مگه سایت دانلود چقدر هزینه داره؟

pedrami
February 6th, 2015, 23:39
سلام
دوست عزیز لطفا سوابق خودت با اطلاعات تماس رو برای ما هم ارسال کن
و اینکه بچه کدوم شهر هستی ...
ایشالا تو یک ضمینه ای با هم می تونیم به نتیجه برسیم

navid2zp
February 6th, 2015, 23:56
مگه سایت دانلود چقدر هزینه داره؟

خیلی زیاد ...

سلام
دوست عزیز لطفا سوابق خودت با اطلاعات تماس رو برای ما هم ارسال کن
و اینکه بچه کدوم شهر هستی ...
ایشالا تو یک ضمینه ای با هم می تونیم به نتیجه برسیم

ارسال شد ...

p8mlx
February 7th, 2015, 00:28
دانلود نرم افزار رو میگی دیگه!
خودمم هم میتونستم یه ارقامی رو حدث بزنم، میخواستم مستند از شما بپرسم الیته به نسبت بازدید
خیلی زیاد یعنی چی؟ یعنی نمیخوام بگم!؟

navid2zp
February 7th, 2015, 12:38
دانلود نرم افزار رو میگی دیگه!
خودمم هم میتونستم یه ارقامی رو حدث بزنم، میخواستم مستند از شما بپرسم الیته به نسبت بازدید
خیلی زیاد یعنی چی؟ یعنی نمیخوام بگم!؟

ببینید سایت دانلود چیزی نیست که شما بتونید دقیقا قیمت بدید
هزینه های ریز و درشت زیادی داره .
به همین دلیل هست که نمیتونم قیمت دقیق بدم وگرنه با ماهی 200 تومن هم میشه راه انداخت با ماهی 200 میلیون هم میشه راه انداخت .

p8mlx
February 7th, 2015, 12:58
شما که تجربه لازم رو در این زمینه دارید باید بدونید به میزان حجم دانلود چقدر هزینه میبره. تقریبی !

navid2zp
February 7th, 2015, 13:04
شما که تجربه لازم رو در این زمینه دارید باید بدونید به میزان حجم دانلود چقدر هزینه میبره. تقریبی !

اصلا ربطی به میزان دانلود و ... نداره .
اون شاید فقط روی هزینه سرور تاثیر گذار باشه .
خیلی مسائل دیگه هست .