PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Network Error (tcp_error) مشکل از کجاست؟

web-ha
July 29th, 2010, 21:04
سلام به همه کاربران انجمن،من تازگیا یه مشکلی پیدا کردم انم اینکه هر وقت می خوام وارد سایتم بشم ارور زیر رو میگیرم می خوام بدونم اینترنت من مشکل داره یا سرویس دهنده =((
---------------------------------------------------------------------------------------
Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "Operation timed out" The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
For assistance, contact your network support team.
-----------------------------------------------------------------
اشکال شبکه (tcp_error)

خطای ارتباطی رخ داده است : "عملیات به پایان رسیده است"
وب سرور ممکن است پایین ، بیش از حد شلوغ است ، یا دچار مشکلات دیگر جلوگیری از آن را از پاسخ دادن به درخواست های. شما ممکن است بخواهند دوباره سعی کنید در زمان بعد.

برای کمک ، تماس با تیم شبکه خود را پشتیبانی می کند. /:)

Metalik
July 30th, 2010, 08:39
منم همین مشکل دارم! سرویس دهنده شما چیه؟ پارس آنلاین؟

tebyan
July 30th, 2010, 08:53
سلام يك امتحان كنين فايل .htaccess دوباره اپ كنيد ببينيد جواب ميدهد ؟ اگه نداد كد هاشو تغيير بدهيد
اين بيشتر مربوط به كش دز اينترنت پارس انلاين بيشتر ديده ميشه با چند عدد علامت ؟؟ در انتهاي ادرس ممكنه سايتتون درست بشه اگه بشه كه كش است اگه نه فايل ,htaccess چك كنين

web-ha
July 30th, 2010, 11:05
منم همین مشکل دارم! سرویس دهنده شما چیه؟ پارس آنلاین؟

مال بنده مکس نت هست دیگه داره عصابم خورد میشه.

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

سلام يك امتحان كنين فايل .htaccess دوباره اپ كنيد ببينيد جواب ميدهد ؟ اگه نداد كد هاشو تغيير بدهيد
اين بيشتر مربوط به كش دز اينترنت پارس انلاين بيشتر ديده ميشه با چند عدد علامت ؟؟ در انتهاي ادرس ممكنه سايتتون درست بشه اگه بشه كه كش است اگه نه فايل ,htaccess چك كنين

فایل htaccess اول از رو هاست ذخیره کنم بعد پاکش کنم بعد دوباره آپلود کنم؟

Arashdn
July 30th, 2010, 11:13
منم رو پارس انلاین این مشکل رو دارم ...

Vahid
July 30th, 2010, 11:37
منم رو پارس انلاین این مشکل رو دارم ...

شما که میگفتید فقط با فروم wht این مشکل رو دارید :))

tebyan
July 30th, 2010, 11:37
فايل .htacess را پاك كنيد دوباره اپ كنيد فقط كپي ازش داشته باشيد مشكل برطرف نشد همه چيز به هم نريزه
من خودم پارس انلاين هستم
لينك بديد منم چك كنم

samanenic
July 30th, 2010, 11:54
Dns های خود را روی کارت شبکه تغییر بدید درست میشود

208.67.222.222
208.67.220.220

web-ha
July 30th, 2010, 12:06
Dns های خود را روی کارت شبکه تغییر بدید درست میشود

208.67.222.222
208.67.220.220

ببخشید این شامل حال منم میشه؟ (مکس- نت) :-s

samanenic
July 30th, 2010, 12:11
بله مشکل شما dns است

آدرس وب سایت شما چی است ؟ بگین من از اینجا چک کنم

web-ha
July 30th, 2010, 12:15
این آدرس من هست اول فکر می کردم ارائه دهنده سرویس مشکل داره بعد گفتم اول یه مشورت بکنم بعد برم در گیر بشم :66::66::66:

هرند دانلود|مرکز دانلود ایرانیان (http://www.haranddownload.ir)

samanenic
July 30th, 2010, 12:20
روی کارت شبکه خود dns ها را تغییر بدید اگه نشد

اگه سرور دست خود شما باشه برای من ایمیل بزنید تا برای شما درست کنم

این مشکل هیج ربطی به htacccss ندارد

این فقط مشکل سرویس دهنده است که با تغییرات بعضی فرایند روی سرور و کارت شبکه داخلی کامپیوتر خودتان میتوانید سایت خود را بدون مشکل ببینید

tebyan
July 30th, 2010, 12:21
سايت شما براي من بدون مشكل باز شد الان

web-ha
July 30th, 2010, 12:40
روی کارت شبکه خود dns ها را تغییر بدید اگه نشد

اگه سرور دست خود شما باشه برای من ایمیل بزنید تا برای شما درست کنم

این مشکل هیج ربطی به htacccss ندارد

این فقط مشکل سرویس دهنده است که با تغییرات بعضی فرایند روی سرور و کارت شبکه داخلی کامپیوتر خودتان میتوانید سایت خود را بدون مشکل ببینید

نه عزیز سرور دست خودم نیست =((

samanenic
July 30th, 2010, 12:45
نه عزیز سرور دست خودم نیست =((

این مشکل از isp است هر شب ساعت 12 dns های isp ریسیت میشن که dns های جدید وارد رنج روتر گردد پس صبر کنید

web-ha
July 30th, 2010, 13:16
این مشکل از isp است هر شب ساعت 12 dns های isp ریسیت میشن که dns های جدید وارد رنج روتر گردد پس صبر کنید

samanenic (http://www.webhostingtalk.ir/members/samanenic/) جان من الان یه هفته هست نمی تونم وارد سایت بشم و پست بدم می دونی 7 تا ساعت 12 صبر کردم ولی تا الان درست نشده به آی اس پی هم زنگ می زنم میگه ما مشکلی نداریم :106:

samanenic
July 30th, 2010, 13:21
من یک کمک میتونم برات انجام بدم
برات هاست بدم ( free ) به مدت یک سال این از دستم بر میاد - سرور دست خودت بود میتونستم برات درست کنم

خواستی dns های ما را روی دامین خود ست کن

NS1.DEDICATEDSERVERDNS.COM
NS2.DEDICATEDSERVERDNS.COM