PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند سئو کار حرفه ای با مرام

esmaeilkarimi
January 31st, 2015, 12:32
سلام دوستان عزیز کسی تو این فروم هست که به بنده کمک کنه؟
بنده یک سایت موزیک دارم میخوام بیارم صفحه اول گوگل یعنی سایت رو معروف کنم و حرفه ای روش کار انجام بشه و بنده هر درآمدی از این در آوردم اول تمام دست مزد سئو کار رو میدم و بعد یه مبلغ هم روی دستمزد اضافه میکنم فقط میخوام باهام کار کنه!
و این قول هم میدیم که تا آخرش رو حرفمون هستیم!
لطفا زودتر پ.خ کنید

saeed1988m
January 31st, 2015, 12:45
ببینید جناب کریمی عزیز به عنوان یک دوست عرض میکنم خدمتتون این مدل همکاری فکر نمیکنم سئو کاری مورد قبولش باشه مگر سایت جاافتاده و نیاز به سئو برای پیشرفت بیشتر و بهبود اون باشه نه سایتی که پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته به هر حال سئو اصولی زمان بر هست و پیشنهاد من در صورت فراهم کردن بودجه مورد نیاز کار اینه حتما با تحقیق کافی انجام بدید و حتما حتما قرارداد درست و حسابی ببندید
انشالله موفق باشید

isn
January 31st, 2015, 12:48
seorooz.net ( مهدی زاده ) توصیه می شود .

TheEnnd
January 31st, 2015, 12:52
در خدمتم یاهو ادد کنین

heydari304
January 31st, 2015, 17:37
سلام
اول اینکه فک نمیکنم سئو کاری اینطوری کار کنه.
بعدش با توجه به تجربه ای که در زمینه موزیک داشتم پیشنهاد میکنیم تحقیق بیشتری کنید و در زمینه دیگری فعالییت کنید.

hasanazizi
February 1st, 2015, 00:37
با سلام در خدمتیم دوست عزیز
با قیمت پیشنهادی
در خدمتیم
ادد کنید
hasanazizi985
09184613882

pedrami
February 1st, 2015, 22:24
سلام دوست عزیز
برای سئو ما در خدمتتون هستیم ...
اما یک پیشنهاد دوستانه ... سایت موزیک برای شما خیلی درامد زا نیست ... شاید بهتر باشه انرژی خودتون رو تو کار دیگه ای بگذارید ...
البته پیشنهاد بود ولی اگه تمایل به این کار دارید برای سئو در خدمتتون هستیم

p2m
February 1st, 2015, 22:36
با سلام

دوست عزیز فقط یک مورد رو مدنظر داشته باشید کارتونو به افراد نابلد هرگز ندید چون افت رنک شدیدی متحمل خواهید شد با هرکدام از دوستان و همکاران تمایل داشتید کار کنید ابتدا رزومه و نحوه صحبت کردن فرد رو مدنظر داشته باشید بسیارند کسانی که در قبال دریافت مبالغ کلان ادعایی مبنی بر قرارگرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل بدون هیچ اصول و روش قاعده مندی میشن مطمئن باشید چنین چیزی صحت نداره سئو از مسائل بسیار بیچیده ای هستش که با روشهای به اصطلاح سئو ی سیاه شدنی نیستند و باعث نابودی سایت شما میشوند ابتدا تمامی گزینه هاتونو بررسی کنید چنانچه تمایل داشتید اصولی سایتتونو سئو کنید صد البته با تلاش خودتون و حمایت ما و با اجرای اصول سئو بنده در خدمتتون هستم

موفق باشید.

وب مستر
February 3rd, 2015, 17:22
seorooz.net ( مهدی زاده ) توصیه می شود .
سئو روز کلاه برداری بیش نیست ...
500 ت پول بک لینک و سئو دادیم سایت از پیج 2 با کلمه ی دانلود اهنگ جدید رفت پیج 13 ! به هیچ وجه تائید نمی شوند