PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا هاست ابری امنیت کمتری دارد؟

amin ta
January 31st, 2015, 00:39
سلام
بنده در بعضی نابع خوندم که هاست ابری امنیت کمتری نسبت به بقیه داره و بکاپ گیریش مشکلتره.ولی در بعضی جاها خلاف اینو شنیدم.حالا کدومش درسته

pardishosting
January 31st, 2015, 14:04
هرکس همچین صحبتی کرده بیسواد بوده.
و مفهموم ابری بودن رو درک نکرده

api
January 31st, 2015, 14:16
هیچ تفاوتی نداره .
امنیت به ابری بودن یا نبودن ارتباطی نداره . خیلی از بحث های امنیتی به کانفیگ سرور بر میگرده . البته اگر منظور از ابری ، cloudlinux باشه ، از قابلیت CageFS هم نمیتوان به سادگی گذشت که امنیت رو در سرور تا حد زیادی بالا میبره.

dc.saeed
January 31st, 2015, 15:00
سلام
بنده در بعضی نابع خوندم که هاست ابری امنیت کمتری نسبت به بقیه داره و بکاپ گیریش مشکلتره.ولی در بعضی جاها خلاف اینو شنیدم.حالا کدومش درسته

خی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.
موفق باشید

amin ta
January 31st, 2015, 21:35
اهان.پس شم امنیتش رو تایید میکنید.
در مورد بک اپ گیریش شنیدم که چون اطلاعات شما در چند سرور ذخیره هست که ممکن است هر کدوم در یک محل دیگری باشد باعث میشود بک اپ گیریش سخت تر بشه.

xphost
January 31st, 2015, 21:42
cagefs تا حدی امنیت رو بالا میبره و این حرف درست نیستشدر کنار این امر باعث بهبود در مصرف منابع سرور میشه

jahromweb
January 31st, 2015, 21:53
اهان.پس شم امنیتش رو تایید میکنید.
در مورد بک اپ گیریش شنیدم که چون اطلاعات شما در چند سرور ذخیره هست که ممکن است هر کدوم در یک محل دیگری باشد باعث میشود بک اپ گیریش سخت تر بشه.

سلام
دوست عزیز 2 تا چیز قاطی شد الان!!!
یک چیز : سیستم عامل Cloud Linux است
دیگری : تکنولوژی کلاد کامپیوتینگ هست که اپتایم رو بالا میبره و ....
این ها 2 چیزه
اونی که همکارا میگن منظورشون سیستم عامل هست
که اصلا روش بحث ذخیره سازی در چند سرور و ... وجود نداره
هاست ابری یا حتی رایانش ابری که به اشتباه ممکنه بکن درواقع منظورشون این که بجای سیستم عامل centos ، سیستم عامل cloudlinux
نصب کردن و برای هر کاربر منابع رو لیمیت کردن و...
اصلا هاست های ابری (به طور معمول) ربطی به رایانش ابری نداره
موفق باشید

amin ta
February 2nd, 2015, 00:02
سلام
دوست عزیز 2 تا چیز قاطی شد الان!!!
یک چیز : سیستم عامل Cloud Linux است
دیگری : تکنولوژی کلاد کامپیوتینگ هست که اپتایم رو بالا میبره و ....
این ها 2 چیزه
اونی که همکارا میگن منظورشون سیستم عامل هست
که اصلا روش بحث ذخیره سازی در چند سرور و ... وجود نداره
هاست ابری یا حتی رایانش ابری که به اشتباه ممکنه بکن درواقع منظورشون این که بجای سیستم عامل centos ، سیستم عامل cloudlinux
نصب کردن و برای هر کاربر منابع رو لیمیت کردن و...
اصلا هاست های ابری (به طور معمول) ربطی به رایانش ابری نداره
موفق باشید
زنده باد ......
حالا متوجه شدم.ممنون

api
February 2nd, 2015, 00:55
cagefs تا حدی امنیت رو بالا میبره و این حرف درست نیستشدر کنار این امر باعث بهبود در مصرف منابع سرور میشه

حرفی که در مورد CageFS زدم بر طبق چیزی بود که تو سایت کلاد لینوکس هست و کامل در موردش توضیح داده . من چیزی از خودم نگفتم .

Ashkankamangar.ir
February 2nd, 2015, 01:33
دوست عزیز این اشتباهه کلاً هاست ابری با سیستم عامل cloudlinux با هم اشتباه گرفته میشه توسط شرکتهای ایرانی

amin ta
February 2nd, 2015, 13:51
باز هم ممنون.

mehran.jj
February 2nd, 2015, 13:53
گوگل فکر کنم سرور ابری داره
یعنی چند سرور رو به هم وصل کرده یکی دان بشه دیگری بالا هست