PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای سایت دانلود

reza980
January 30th, 2015, 20:13
سلام خدمت متخصصین عزیز. نمیدونم جای درستی تاپیك میزنم یا نه ولی جای دیگه ای پیدا نكردم! من میخوام یه سایت دانلود بازی اندرويد بسازم، هاست هم گرفتم (100mb و سالانه 7تومن) ولی مسأله اصلی اون فايل هاست كه خیلی حجیمن و حداقل 100gb فضا میخواد! برا همین رفتم اینترنت دنبال همچین هاستی گشتم، فكر كنم هاست 100گيگ mehost.co از همه ارزون تر بود: ماهانه 29هزار تومن!!!!! خب این قیمت برا منی كه همون 7تومن سالانه رو هم به زور جور كردم خیلی سخته! تصمیم گرفتم از سایت trainbit.com استفاده كنم این سایت فايل های زیر 200mb رو رایگان نگه میداره، حالا مسأله اصلی فايل های بالای 200 هست! شما چی پیشنهاد میدید؟ میشه به هاست های رایگان xzn و vvs اعتماد كرد؟ رودفايل هم بد نیست، 100gb فضا، سه ماهه 17تومن. ولی باز متخصصین عزیز لطفا پیشنهاد بدن و من رو راهنمایی كنن كه از این هچل بیام بیرون.

!MihanIt!
January 30th, 2015, 20:16
دوست عزیز برای هاست دانلود رایگان نمیشه یهو دیدی زحمت چندین ساله از بین رفت

reza980
January 30th, 2015, 20:19
فكر كنم باید روی همون رودفايل حساب كنم چون فايل ها رو دائمی نگهداری میكنه. ولی امیدوار بودم راه دیگه ای هم باشه

navid2zp
January 30th, 2015, 20:35
خیلی از سرویس دهنده ها ادعا می کنن دائمی نگه میدارن ولی این کار رو نمیکنن .
کافیه فایل شما دانلود نداشته باشه در نتیجه برای اون ها سود نداره و فایل رو پاک می کنن مگر این که اکانت پرمیوم خریداری کنید .
هر چقدر هم که جلو برید میبینید که هزینه های سایت دانلود چقدر بالا هست

!MihanIt!
January 30th, 2015, 21:48
خیلی از سرویس دهنده ها ادعا می کنن دائمی نگه میدارن ولی این کار رو نمیکنن .
کافیه فایل شما دانلود نداشته باشه در نتیجه برای اون ها سود نداره و فایل رو پاک می کنن مگر این که اکانت پرمیوم خریداری کنید .
هر چقدر هم که جلو برید میبینید که هزینه های سایت دانلود چقدر بالا هست

کاملا درسته
یک آپلودسنتر مشهور فقط 90 روز اگر دانلود نشه پاک میشه

RoobinaServer
January 30th, 2015, 21:55
سلام خدمت متخصصین عزیز. نمیدونم جای درستی تاپیك میزنم یا نه ولی جای دیگه ای پیدا نكردم! من میخوام یه سایت دانلود بازی اندرويد بسازم، هاست هم گرفتم (100mb و سالانه 7تومن) ولی مسأله اصلی اون فايل هاست كه خیلی حجیمن و حداقل 100gb فضا میخواد! برا همین رفتم اینترنت دنبال همچین هاستی گشتم، فكر كنم هاست 100گيگ mehost.co از همه ارزون تر بود: ماهانه 29هزار تومن!!!!! خب این قیمت برا منی كه همون 7تومن سالانه رو هم به زور جور كردم خیلی سخته! تصمیم گرفتم از سایت trainbit.com استفاده كنم این سایت فايل های زیر 200mb رو رایگان نگه میداره، حالا مسأله اصلی فايل های بالای 200 هست! شما چی پیشنهاد میدید؟ میشه به هاست های رایگان xzn و vvs اعتماد كرد؟ رودفايل هم بد نیست، 100gb فضا، سه ماهه 17تومن. ولی باز متخصصین عزیز لطفا پیشنهاد بدن و من رو راهنمایی كنن كه از این هچل بیام بیرون.

با سلام

1. حتما همیشه از همان هاستی که سالانه 7 هزار تومان هزینه دادید بکاب بگیرید که یک روز آمدید و سایتی در کار نبود حداقل بکاب داشته باشید.
2. برای هاست دانلودتون ماهانه چه قدر میتوانید هزینه کنید ؟ اصلا توان هزینه ماهانه دارید ؟

اگر ندارید و بخواهید از رایگان استفاده کنید طبیعتا با مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد.

دیگه سایت دانلود زدن ماهی 15-30 تومان حداقل هزینه دارد.

heydari304
January 31st, 2015, 00:16
سلام
میتونی دنبال اسپانسر باشی
خیلیا هستند که دنبال یه فرد میگردن که خوب کارکنه رو سایت هزینه شو میدن

jahromweb
January 31st, 2015, 00:22
دوست عزیز به یک نکته توجه کن : هاست اشتراکی به هاست دانلود فرق داره!
قبل از خرید حتما بپرس ببین میشه برای هاست دانلود استفاده کرد یا نه
وگرنه پولتون پریده
حرف من رو به یاد داشته باشید : تا زمانی که خوتون برای سایتتون ارزش قائل نیستید و براش هزینه نمیکنید توقع نداشته باشید که بازدید کننده براتون ارزش قائل باشه
-----
باتوجه به قیمت درخواستی امکان افر هاست معمولی 100 مگ هم نیست
موفق باشید

babelirani
January 31st, 2015, 00:24
با سلام

به عنوان یه دوست خدمتتون میگم بیخیال زدن سایت دانلود بشید با این وضع

ببینید دوست عزی اولا" هیچ اطمینانی با سایت های آپلودسنتر نیست برای نگهداری فایله تون

دوم شما خودتون وقتی سایت های بسیار بزرگی هستند که خیلی راحت لینک دانلود مستقیم با سرعت بالا در سرور ایران میدن آیا دنبال سایت دیگه ای هستید برای جایگزینی ؟

تعداد سایت های دانلود برای اندروید اونقد این روزا زیاد شده که بهتره اصلا" دور این کار نرید

در یک جمله خلاصه میکنم حرفمو

اگه برای وقتتون ارزش قائلید بیخیال زدن سایت دانلود اندروید بشید