PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به دیتابیس دیکشنری

hamid53214
January 30th, 2015, 16:42
دوستان کسی دیتابیس دیکشنری فراسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی به فرمت متن یا دیتابیس داره؟
میخوام یه سایت ترجمه بزنم

hamid.soltani92
January 30th, 2015, 16:53
سلام و عرض ادب.
چنین دیتابیس هایی قیمت بالایی دارن. چقدر میتونید هزینه کنید؟
فکر میکنم یه جا قبلا دیدم یک دیتابیس mssql حدود 4 تومن قیمت داشت!

hamid53214
January 30th, 2015, 17:05
سلام و عرض ادب.
چنین دیتابیس هایی قیمت بالایی دارن. چقدر میتونید هزینه کنید؟
فکر میکنم یه جا قبلا دیدم یک دیتابیس mssql حدود 4 تومن قیمت داشت!

4 هزار تومان یا 4 میلیون؟

hamid.soltani92
January 30th, 2015, 17:53
4 هزار تومان یا 4 میلیون؟
4 میلیون تومان.
خود بنده دیتابیس نسبتا کاملی خریداری کردم که میتونم تحت فایل .sql قابل استفاده در mysql تقدیم کنم و شامل 53 هزار واژه هست. اگر مایل بودید پ.خ بدید.
ارادتمند.

hamid53214
January 30th, 2015, 17:56
4 میلیون تومان.
خود بنده دیتابیس نسبتا کاملی خریداری کردم که میتونم تحت فایل .sql قابل استفاده در mysql تقدیم کنم و شامل 53 هزار واژه هست. اگر مایل بودید پ.خ بدید.
ارادتمند.

با سلام
شما به چه قیمتی خریداری کردید؟

hamid.soltani92
January 30th, 2015, 18:00
با سلام
شما به چه قیمتی خریداری کردید؟
دیتابیس من به کاملی اون دیتابیس که عرض کردم نیست و 3 سال پیش به قیمت 450 هزار تومان خریدمش (برای یک پروژه هوش مصنوعی خریداری شده بود) . اونی که عرض کردم 4 میلیون تومن هست، شامل 200 هزار واژه به همراه مترادف ها و متضاد ها و ... بود. اینی که من دارم خیلی چیز ساده ای هست. کل جدول 3 فیلد داره که یکی کد واژه، یکی واژه به فارسی و دیگری ترجمه انگلیسی واژه هست.

hamid53214
January 30th, 2015, 18:02
دیتابیس من به کاملی اون دیتابیس که عرض کردم نیست و 3 سال پیش به قیمت 450 هزار تومان خریدمش (برای یک پروژه هوش مصنوعی خریداری شده بود) . اونی که عرض کردم 4 میلیون تومن هست، شامل 200 هزار واژه به همراه مترادف ها و متضاد ها و ... بود. اینی که من دارم خیلی چیز ساده ای هست. کل جدول 3 فیلد داره که یکی کد واژه، یکی واژه به فارسی و دیگری ترجمه انگلیسی واژه هست.

خوب اونی که شما 450 هزار تومان خریداری کردید رو من رایگان دانلود کردم
فعلا کارمو راه میندازه
بعدشم باید از گلوساری های بابیلون استفاده کنم