PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی به یه تازه کار

nader1095
January 30th, 2015, 02:44
سلام به دوستان عزیز
راستش من چند وقتی هست که مطالب در مورد طراحی سایت رو دنبال میکنم تا حدی با روند کار آشنا شدم منظورم سایت ساز جوملا و وردپرس هست همچنین دامین و هاست هست که فکر کنم نیاز اولیه داشتن یک سایت هستش
کلا بگم کاربر مبتدی هستم و در زمینه وب هیچ آشنایی و تخصصی ندارم.
راهنمایی که من از شما دوستان می خوام این هست که من از کجا باید شروع کنم؟
راستش تو زمینه وب علاقه زیادی دارم و هدف اصلیم هم کسب درامد هستش که فعلا زود هست در موردش حرف بزنم

mohsen_sh
January 30th, 2015, 07:38
با html , css آشنا بشید
بعدش وارد بخش های دیگه بشید
ولی اساس کار وب آشنایی با این 2 هست
بعد از فراگیری این دو مورد ، موارد دیگه رو هم یاد بگیرید

!MihanIt!
January 30th, 2015, 07:46
پیرو فرموده های دوست عزیزم
بهتر این هست روی یک سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس متمرکز بشید

irank3
January 30th, 2015, 08:13
همان طور که دوستان گفتند وردپرس برای مبتدیان بهترین است.

میزبانی کهکشان
January 30th, 2015, 08:19
سلام به دوستان عزیز
راستش من چند وقتی هست که مطالب در مورد طراحی سایت رو دنبال میکنم تا حدی با روند کار آشنا شدم منظورم سایت ساز جوملا و وردپرس هست همچنین دامین و هاست هست که فکر کنم نیاز اولیه داشتن یک سایت هستش
راستش تو زمینه وب علاقه زیادی دارم و هدف اصلیم هم کسب درامد هستش که فعلا زود هست در موردش حرف بزنم

به نظر من بهتره اول از وبلاگ شروع کنید.
تا با html و css اشنا بشید.
بعد روی یک cms تمرکز کنید و تابع های ان رو یاد بگیرید.

irank3
January 30th, 2015, 08:59
در صورتی که کار شما طراحی سایت و یا CMS هایی مانند وردپرس است باید دانش :
HTML
CSS
PHP
MySql
و دانشی در مورد وب و هاست داشته باشید.
اگر برای خودتون هاست و سایت می خواهید و نمی خواهید اختصاصی اختصاصی باشه وردپرس و.... مناسب شماست(در هرحال کد نویسی بلد باشید بسیار عالیه)

Ahmad.R
January 30th, 2015, 09:54
سلام

دوست عزیز بهتره از وبلگ شروع کنید و وبلاگ نویسی کنید به مدت چند ماه تا کاملا حرفه ای شوید.

بعد به هاست و دامنه روی بیار و از وردپرس شروع کن

اگر بازم راهنمایی میخواهید پ.خ بدید

موفق باشید

nader1095
January 30th, 2015, 17:02
ممنون از دوستان عزیز بابت راهنمایی شما
سوالی که پیش میاد میشه این دو زبان html و css رو از اینترنت آموزش دید؟ چون سر کار هستم روزا وقت آزاد ندارم
در مورد بلاگ هم دوستان اشاره کردن فقط در حد نصب قالب آماده مطلب گذاشتن کار کردم

irank3
January 30th, 2015, 17:42
منابع آموزشی بسیار است و از اینترنت هم می توان آموزش دید.
بنده برای فارسی اینجا (http://neopersia.org/) و برای انگلیسی اینجا (http://www.w3schools.com/) رو پیشنهاد می کنم.
(فکر نمی کنم تبلیغ باشه اگه هست بگید)

nader1095
January 30th, 2015, 20:47
پس میشه از طریق اینترنت آموزش دید خیلی خوب شد

یک سوالی از دوستان دارم برای کار با اینترنت و در آینده طراحی وب و بنر تبلیغاتی و کارت ویزیت با فوتوشاپ چه لپ تاپی پیشنهاد می کنید ؟
البته بودجه من محدوده 1600

nader1095
February 2nd, 2015, 02:17
میشه راهنمایی کنید دوستان؟
یک مدل لپ تاپ لنوو انتخاب کردم thinkpad 540c
cpu i3 m/ ram 4/ hdd 500/ vga gt 740 2 gig
جواب کار منو در اینده میتونه بده؟

clack
February 2nd, 2015, 02:42
شما با ورد پرس شروع کن . (ورد پرس فارسی)
هم آسون هست هم محیط کاربری خوبی داره .

یک سوالی از دوستان دارم برای کار با اینترنت و در آینده طراحی وب و بنر تبلیغاتی و کارت ویزیت با فوتوشاپ چه لپ تاپی پیشنهاد می کنید ؟

فکر کنم در باره این موضوع این انجمن انتخاب خوبی نباشه .
این موضوع در فروشگاه ها و انجمن هایی که انواع لپ تاپ مورد بررسی انجام میدن مطرح کنی فکر کنم بهتر بتونن راهنماییت کنن .
میخوای چیکار کنی ؟ چه نوع سایتی میخوای راه بندازی ؟ ( فیلم .. فروشگاه .. موزیک .. تفریحی .. ؟ )

nader1095
February 2nd, 2015, 02:55
شما با ورد پرس شروع کن . (ورد پرس فارسی)
هم آسون هست هم محیط کاربری خوبی داره .

فکر کنم در باره این موضوع این انجمن انتخاب خوبی نباشه .
این موضوع در فروشگاه ها و انجمن هایی که انواع لپ تاپ مورد بررسی انجام میدن مطرح کنی فکر کنم بهتر بتونن راهنماییت کنن .
میخوای چیکار کنی ؟ چه نوع سایتی میخوای راه بندازی ؟ ( فیلم .. فروشگاه .. موزیک .. تفریحی .. ؟ )

در آینده میخوام بتونم یک سایتی رو راه بندازم سرگرمی ، فروشگاه یا تبلیغات
فعلا وردپرس نصب کردم دارام باهاش کار میکنم
جوملا هم میخوام نصب کنم
راستش هیچ کس نیست که بتونم ازش کمک بگیرم
روز هم وقت آزاد ندارم سر کارم
پس تنها راه یادگیری اینترنته
زبان html و css هم باید یاد بگیرم ؟ لازمه؟

راستش چون دائما جابجا می شم نمیتونم خونه پای سیستم بشینم و نیاز به یک لپ تاپ دارم واسه همین اینجا پرسیدم چون همه وب نویس و طراح هستن شاید بتونن بهتر راهنماییم کنن

Netfollower
February 2nd, 2015, 03:03
سلام به دوستان عزیز

نه عزیز اصلا نگرانی نداشته باشید
90درصد شرکتای طراحی وب حال حاضر در سطح شما هستند سواد فنی شون
و تنها کاری که بلدن لاف زدن و ***ی و خوردن حق مردمه
به عنوان مثال الان شرکت تبلیغاتی میگه ما که شرکت داریم طراحی وبم بکنیم کنارش نه؟؟؟؟
نمونش چندوقت پیش یه شرکت صوتی و تصویری قصد زدن بخش طراحی وب داشتند !!!
کلا دور از جون شما و بنده و عزیزان حرفه ای هرگوسپند ای با پول بابایی وارد این حرفه شده
اطلاعات بیشتر در تاپیک زیر

http://www.webhostingtalk.ir/f118/132496/

به نظر بنده وقتتان را صرف چیز دیگری بکنید

clack
February 2nd, 2015, 03:12
در آینده میخوام بتونم یک سایتی رو راه بندازم سرگرمی ، فروشگاه یا تبلیغات
فعلا وردپرس نصب کردم دارام باهاش کار میکنم
جوملا هم میخوام نصب کنم
راستش هیچ کس نیست که بتونم ازش کمک بگیرم
روز هم وقت آزاد ندارم سر کارم
پس تنها راه یادگیری اینترنته
زبان html و css هم باید یاد بگیرم ؟ لازمه؟

راستش چون دائما جابجا می شم نمیتونم خونه پای سیستم بشینم و نیاز به یک لپ تاپ دارم واسه همین اینجا پرسیدم چون همه وب نویس و طراح هستن شاید بتونن بهتر راهنماییم کنن

بستگی داره تا چه حد بخوای شما پیش بری .
چون در حد معمولی شما نیاز نداری به html و css .
چرا ؟
چون شما فقط میخوای یک ورد پرس نصب کنی روی هاست و چند تا ماژول و چند پست بزاری توش .
قالب ها هم که فراوون هست ...هم رایگان | هم پولی (برای ویرایش معمولی قالب ها هم فایل های مثلآ .php و ... باز کنی میفهمی چطوری هست .)

Netfollower
February 2nd, 2015, 03:17
چرا ؟
چون شما فقط میخوای یک ورد پرس نصب کنی روی هاست و چند تا ماژول و چند پست بزاری توش .
قالب ها هم که فراوون هست ...هم رایگان | هم پولی (برای ویرایش معمولی قالب ها هم فایل های مثلآ .php و ... باز کنی میفهمی چطوری هست .)

بله بستگی داره که کار 200 هزارتومنیو 2میلیون قیمت ندی
کار مفت ندی به خلق الله
بله همه چیز ادیت چندتا کد نیست
وجدان و شرف و.... که خیلیا در این حرفه ندارند
و شما نمیتوانید بنده رو نقض کنید چون 7 ساله با هرجور گرگی در این حرفه دیدیم
از کسی که در جشنواره وب و فستیوال و زهر و... جایزه گرفته بود و فرق سایت داینامیک و استاتیک را نمیدانست
تا ان کسی که خیلی سواد داشت و از سر بی پولی و نداشتن سرمایه درحال مسافر کشی است

nader1095
February 2nd, 2015, 03:21
چرا ؟
خیلی ممنون که وقت گذاشتین راهنمایی کردین
راستش ۱۵ قسمت آموزش html css از آپارات دانلود کردم حالا این ها رو هم میبینم شاید بدردم خوردن
نظر شما جوملا بهتره یا وردپرس؟ بیشتر وردپرس رو پیشنهاد میدن و دلیلشون هم ساده بودن منوهاشه
مثلا اگه بخوام یه سایت تبلیغات با بازدید بالا طراحی کنم مثل ایران تجارت از کدوم استفاده کنم بهتره؟

nader1095
February 2nd, 2015, 03:25
بله بستگی داره که کار 200 هزارتومنیو 2میلیون قیمت ندی
کار مفت ندی به خلق الله
بله همه چیز ادیت چندتا کد نیست
وجدان و شرف و.... که خیلیا در این حرفه ندارند
و شما نمیتوانید بنده رو نقض کنید چون 7 ساله با هرجور گرگی در این حرفه دیدیم
از کسی که در جشنواره وب و فستیوال و زهر و... جایزه گرفته بود و فرق سایت داینامیک و استاتیک را نمیدانست
تا ان کسی که خیلی سواد داشت و از سر بی پولی و نداشتن سرمایه درحال مسافر کشی است
داداش انگار خیلی از این حرفه بد دیدی دلت حسابی پره ان شالله شما هم به حقت برسی

saeed1988m
February 2nd, 2015, 03:25
به نظر بنده دوست عزیز بهتر هست اگر امکانش رو پیدا کنید یا کلاس های طراحی وب یا در واقع به روش اصولی بتونید دانش وب و چیزهایی که از دنیای وب نیازدارید رو افزایش بدید بعد از این مرحله شما می تونید با بهره گیری از زبان های برنامه نویسی که در کلاس ها آموزش داده میشه انشالله بتونید روند موفقی رو پیش بگیرید دنیای نت امروزه ما متاسفانه چندان حال و روز خوبی نداره به هر حال اگر شما مهمترین بخش هر کاری که علاقه باشه رو داشته باشید با یک پشتکار و صبوری انشالله میتونید موفق بشید ولی نباید انتظار داشته باشید ره چندین ساله رو یک شبه طی کنید

nader1095
February 2nd, 2015, 03:33
به نظر بنده دوست عزیز بهتر هست اگر امکانش رو پیدا کنید یا کلاس های طراحی وب یا در واقع به روش اصولی بتونید دانش وب و چیزهایی که از دنیای وب نیازدارید رو افزایش بدید بعد از این مرحله شما می تونید با بهره گیری از زبان های برنامه نویسی که در کلاس ها آموزش داده میشه انشالله بتونید روند موفقی رو پیش بگیرید دنیای نت امروزه ما متاسفانه چندان حال و روز خوبی نداره به هر حال اگر شما مهمترین بخش هر کاری که علاقه باشه رو داشته باشید با یک پشتکار و صبوری انشالله میتونید موفق بشید ولی نباید انتظار داشته باشید ره چندین ساله رو یک شبه طی کنید
دقیقا حق با شماست و کاملا حرفتون رو قبول دارم
ولی مشکلی که هست رک بگم بی پولیه!
یعنی روزی ۱۰ ساعت کار میکنم و حقوق ماهانه من ۵۰۰ هزار تومان هستش ناراضی نیستم خدا رو شکر میکنم ولی با این وضع اقتصادی که الان داریم این پولی که در میارم خرجی خودمم نمیرسم! فعلا با این وضعیت نه پول کلاس رفتن دارم نه پولش رو
واس همین با خودم گفتم سایت رو یاد بگیرم بتونم یه پولی ازش در بیارم.

clack
February 2nd, 2015, 03:36
خیلی ممنون که وقت گذاشتین راهنمایی کردین
راستش ۱۵ قسمت آموزش html css از آپارات دانلود کردم حالا این ها رو هم میبینم شاید بدردم خوردن
نظر شما جوملا بهتره یا وردپرس؟ بیشتر وردپرس رو پیشنهاد میدن و دلیلشون هم ساده بودن منوهاشه
مثلا اگه بخوام یه سایت تبلیغات با بازدید بالا طراحی کنم مثل ایران تجارت از کدوم استفاده کنم بهتره؟

همون طور که گفتم شما فعلآ همین با ورد پرس شروع کن .
در ضمن فکر نکنی هرچی که کار کردن باهاش راحت تره پس به درد نخوره :)
ورد پرس خیلی جامع هست و برای استفاده شما خوب جواب میده .
آموزش ها هم توی اینترنت به زبان فارسی و خیلی راحت قابل یادگیری هست .
شما فعلآ اون فیلم html و css فکر کنم بزاری کنار و سایت رو با وردپرس بیاری بالا و بهش برسی بهتر باشه .
بعد خواستی خودت قالب ها رو طراحی کنی و کار های حرفه ای برای خودت بسازی برو دنبال اون آموزش ها ...

saeed1988m
February 2nd, 2015, 03:38
یعنی روزی ۱۰ ساعت کار میکنم و حقوق ماهانه من ۵۰۰ هزار تومان هستش ناراضی نیستم خدا رو شکر میکنم ولی با این وضع اقتصادی که الان داریم این پولی که در میارم خرجی خودمم نمیرسم! فعلا با این وضعیت نه پول کلاس رفتن دارم نه پولش رو

ببینید بنده اصولی ترین راه رو به شما پیشنهاد کردم البته برای کسی که رشته مربوطه رو طی نکرده باشد راه های دیگری هم وجود دارد مانند مطالعه آموزشها که خداروشکر تو اینترنت زیاد هست هم ویدئو هم صوتی هم متن و ... به این ضورت هم امکان پذیر هست ولی خب به هر حال نباید انتظار زیادی داشته باشیذ البته انسان نمیتونه چیزی رو 100% پیش بینی کنه و ممکنه شما با همین علاقه که دارید بسیار پیشرفت کنید به هر حال یک مقدار به نظر سخت هست از این نظر که شما ساعات کاریتان زیاد هست و به هر حال بخش اعظم انرژی شما تحلیل میره انشالله پیروز باشید

clack
February 2nd, 2015, 03:45

اینترنت خوب :d+ وقت کافی + حوصله + اینگلیسی بلد باشی
این 4 تارو داشته باشی خیلی خوب میتونی جلو بری .

هدف اصلی پس اقتصادی هست . ( درباره سایت موزیک و فیلم فکر کن. )

am0020
February 2nd, 2015, 04:08

با سلام و احترام فراوان بودجه شما 500 بززارید روش لپتاب dell توضیه میشود

1500 1300 هم میتوانید lenova تهیه کنید

موفق و معید باشید

jaheshserver
February 2nd, 2015, 07:42
سلام به دوستان عزیز

اگر به طراحی قالب و کارهای گرافیکی علاقه دارید برید سمتش مطمئن باشید هم کار بسیار شیرینی هست و ار آن لذت خواهید برد و هم درامد خوبی داره بسته به اینکه چقدر در این زمینه حرفه ای بشید تا ماهانه 4-5 میلیون میتونید کسب درامد کنید.
تمام اموزش های موردنیاز در اینترنت فراوان هست فقط گفتم کافیه علاقه داشته باشید و تلاش خوبی داشته باشید