PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ سرور نود 32

roozbeh837
January 30th, 2015, 00:12
با سلام خدمت دوستان من با اموزشه ای لازمی که داخل انجمن بود سروری رو اوکی کردم ولی چندین مشکل دارم اینکه

اخرین یوزر نیم و پسورد های سایت نود 32 رو چطور بدست بیارم

و اینکه وقتی میزنم که به سرور اتصال پیدا کنه یوزر های جدید رو دریافت نمیکنه

و اینکه چطور این مراحل رو به مشتریان به صورت انلاین بدم که دریافت کنن و خریداری کنن؟

mohsen_sh
January 30th, 2015, 00:14
برای یوزر و پسورد یه سرچ داخل گوگل معلوم می کنه
اهدای یوزر و پسورد هم می شه با اسکریپت فریر انجام داد
یا اسکریپت whmcs رو نصب کنید و افزونه لایسنس رو نصب کنید

yourhosting
January 31st, 2015, 16:25
1) از سایت nud32.com میتونید استفاده کنید
2) از چه برنامه استفاده میکنید؟(نرم افزار update viewer تست کردم جواب داده)
3) طبق صحبت دوستمون از فریر freer.ir میتونید استفاده کنید

موفق باشید

roozbeh837
January 31st, 2015, 22:02
استفاده از اسکریپ freer.ir به چه صورت میباشد پس اسکریپPersian-VIP چه کاری میاد؟

من نرم افزار update viewer رو نصب کردم و داره کار میکنه فقط خواستم بدونم واسه هر ورژن نود 32 میشه یوزر و پسورد اوکی کرد؟اپدیت انلاین؟یا اپدیت افلاین رو چطور میشه ایجاد کرد ممنون میشم راهنمائی کنید

yourhosting
January 31st, 2015, 22:17
باید ماژول اختصاصی بنویسید از دوستان تهیه کنید واسه اتصال به persian vip
شما در نرم افزار باید اپدیت لوکیشن رو در جایی که persian ivip نصبه وارد کنید و سپس اکانت بسازید و..
البته اگر بتونید از نسخه لینوکس با ibsng استفاده کنید بهتر هست
learnspot.org/nod32-linux-update-mirror-server-with-ibsng/
موفق باشید

dakkeh20
March 18th, 2015, 13:02
سلام

اگر بر پایه ویندوز سرور آپدیت ایجاد میکنید مشکلات خاص خودشو رو داره و آشنایی ندارم .

اما اگر از سرور آپدیت نود 32 بر پایه لینوک با اتصال به IBSng استفاده کنید میتونید اسکریپت فریر یا سیستم whmc رو به IBSng متصل کنید و یوزر پس از خرید ، اکانتش در IBSng ساخته میشه و پس از اولین اتصال فعال میشه .

در قسمت درخواست سرور مجازی پست بزنید تا آفر این سرور رو بهتون بدم با قیمت 25 هزار تومان ماهانه .

roozbeh837
March 22nd, 2015, 10:30
سلام

اگر بر پایه ویندوز سرور آپدیت ایجاد میکنید مشکلات خاص خودشو رو داره و آشنایی ندارم .

اما اگر از سرور آپدیت نود 32 بر پایه لینوک با اتصال به IBSng استفاده کنید میتونید اسکریپت فریر یا سیستم whmc رو به IBSng متصل کنید و یوزر پس از خرید ، اکانتش در IBSng ساخته میشه و پس از اولین اتصال فعال میشه .

در قسمت درخواست سرور مجازی پست بزنید تا آفر این سرور رو بهتون بدم با قیمت 25 هزار تومان ماهانه .

آموزش خاصی در این مورد میتونید در اختیارمون بذارید؟

yourhosting
March 22nd, 2015, 11:12
اگر در ویندوز بخواهید از همون update viewer استفاده کنید باید دایرکتری ذخیره اپدیت های نود رو در فولدری که xampp یا wamp نصب کردید قرار بدید بهطور مثال برای wamp: C:\wamp\www
اتصالش به فریر باید اسکریپتشو بنویسیتید.
بهترین گزینه استفاده از سرور لینوکس هست که به Ibsng متصل باشه چون اگر هم بتونید در ویندوز به فریر وصلش کنید مشکل first login , multi login و قطع اکانت پس از مدت اشتراک را خواهید داشت!
درصورت نیاز در بخش درخواست سرویس افر بدید افر مناسب داریم واستون :)
موفق باشید