PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از سیستم عامل اپل رایگان است؟

سیدرضا بازیار
January 29th, 2015, 11:25
شاید جای این سوال توی این انجمن نباشه. اما متاسفانه انجمنی در این زمینه نیست و فقط یه انجمن بود که اونم فقط واسه مشتری های خودش بود...
من قصد خرید محصولات اپل رو دارم (مک بوک و...)
بعد از خرید, استفاده از اون لپ تاپ رایگانه؟
نیازی نیست واسه آپدیت سیستم عامل مک پولی پرداخت بشه؟
استفاده از همه نرم افزار های اون غیر رایگانه؟ نرم افزار رایگان هم داره؟

TARIMEHR
January 29th, 2015, 11:33
سلام
بله رایگان هست.
جدیدترین ورژن مکینتاش os x yosemite هست
به عکس زیر نگاه کنید میبینید که نوشته رایگان اپدیت کنید.
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24888-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F-screen-shot-1393-11-09-11-30-38-png

سیدرضا بازیار
January 29th, 2015, 11:37
نرم افزار های رایگان چی داره؟
میشه از نرم افزار های اون رایگان و به صورت قانونی استفاده کرد؟

LIAN2
January 29th, 2015, 12:01
رایگان اما به چه صورت؟
فقط روی دستگاه های Apple قابل نصب است.

afshinh
January 29th, 2015, 12:05
دانلود نرم افزار برای مکینتاش (http://p30download.com/fa/mac/category/software/)
نرم افزارهای مک

delta
January 29th, 2015, 12:09
بیخیال اپل شو...بازم لینوکس یک چیزی اما اپل رو اصلا توصیه نمیکنم..نگاه به تبلیغات و ابزارهای رسانه ای و.. نکنید( الکی همه حمایت میکنند و براش چه چه و به به راه انداختند) حوصلت سر میره باهاش کار کنی..فقط برای کارهای خاص مثل طراحان و... ساخته شده..

سیدرضا بازیار
January 29th, 2015, 12:22
من میخوام از نرم افزار های قانونی استفاده کنم. نه نرم افزار های کرک شده
نرم افزار رایگان قانونی چی داره؟
کجا میتونم دانلود کنم؟

Ahmad110
January 29th, 2015, 14:11
نرم افزارها با ايجاد يك حساب كاربري در اپ استور در دسترس شما هستش .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mr.Roham
January 29th, 2015, 14:50
بیخیال اپل شو...بازم لینوکس یک چیزی اما اپل رو اصلا توصیه نمیکنم..نگاه به تبلیغات و ابزارهای رسانه ای و.. نکنید( الکی همه حمایت میکنند و براش چه چه و به به راه انداختند) حوصلت سر میره باهاش کار کنی..فقط برای کارهای خاص مثل طراحان و... ساخته شده..

عزیز چطوری به این نتیجه رسیدی شما؟!
والا اینجوری شما گفتی هرچیزی که تبلیغ میشه و مردم تعریف می کنن الکیه دیگه
و درضمن فقط برای کار خاص نیست صرفا جهت اطلاع شما سری Macbook air برای کار خاصه؟!
بقیه امارا همش کشک؟ :d:d:d:d:d:d

- - - Updated - - -

شاید جای این سوال توی این انجمن نباشه. اما متاسفانه انجمنی در این زمینه نیست و فقط یه انجمن بود که اونم فقط واسه مشتری های خودش بود...
دوست عزیز شما بسته به نیازتون میتونین انتخاب کنین
Macbook Pro - macbook air - mac mini va ....
اگر باقیمتش مشکلی ندارین بسیار مناسبن

elementary
January 29th, 2015, 15:00
مک فقط روی اپل نامبر ها نصب میشه و روی سیستم های دیگه قابل نصب نیست

برای نصب مک روی سیستم شخصی یا نوت بوک باید از هکینتاش استفاده کنید . استفاده از هکینتاش هم خیلی راحت و اسون هست

سیدرضا بازیار
January 29th, 2015, 16:33
مک فقط روی اپل نامبر ها نصب میشه و روی سیستم های دیگه قابل نصب نیست

برای نصب مک روی سیستم شخصی یا نوت بوک باید از هکینتاش استفاده کنید . استفاده از هکینتاش هم خیلی راحت و اسون هست

واسه Macbook Pro میخوام

نرم افزارها با ايجاد يك حساب كاربري در اپ استور در دسترس شما هستش .
میشه لینک اون ر برام بزارید؟
نرم افزار رایگان هم اونجا هست؟

Ahmad110
January 29th, 2015, 17:40
خب با اپلیکیشن App store مستقیم برنامه ها رو دانلود کنید . یا آیتونز نصب کنید و از اونجا دانلود کنید .
بعضی از برنامه ها رو هم میشه مستقیم از سایتشون دانلود و نصب کرد . مثل موزیلا

سیدرضا بازیار
January 29th, 2015, 17:46
خب با اپلیکیشن App store مستقیم برنامه ها رو دانلود کنید . یا آیتونز نصب کنید و از اونجا دانلود کنید .
بعضی از برنامه ها رو هم میشه مستقیم از سایتشون دانلود و نصب کرد . مثل موزیلا

برنامه های رایگان قانونی رو کجای سایت اپل میشه دانل.د کرد؟
نرم افزار هایی که رایگان هستند

Ahmad110
January 29th, 2015, 18:00
سایت اپل شما رو لینک میکنه به آیتونز .
برای مثال اینو ببینید : https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-remote-desktop/id715768417?mt=12
شما باید برنامه ها رو از طریق اپلیکیشن اپ استور یا آیتونز دانلود کنید و برای این کار حتما باید اپل آی دی داشته باشید .
اونجا هم برنامه های رایگان هستش و هم پولی

elementary
January 30th, 2015, 01:04
واسه Macbook Pro میخوام

میشه لینک اون ر برام بزارید؟
نرم افزار رایگان هم اونجا هست؟

کدوم نسخه از مک پرو رو دارید ؟

amirsafari
January 30th, 2015, 18:25

شما وقتی تجهیزات اپل رو میخری روش سیستم عامل هست .

آپدیت هاش تا اونجا که من میدونم رایگان هستش مگه اینکه تغییر کاملی در ورژن باشه ( مثل ویندوز مثلا اکس پی به ویندوز 7)

نرم افزار هم پولی داره و هم رایگان : دقیقآ مثل ویندوز

darya
January 30th, 2015, 20:31
سلام دوست عزیز

من ۵ ساله از لپ تاپ اپل استفاده میکنم تا پارسال مک بوک داشتم یک سالی هست مک بوک ایر خریدم

سیستم عامل اپل برای محصولات خودش همیشه رایگانه و اپدیت جدیدشم میاد رایگانه مثل ویندوز نیست که اگر شما مثلا ۷ خریدید بعد مجبور باشید برای رفتن به ۸ دوباره ۸ هم بخرید
اپدیت سیستم عامل رایگانه پس

اما نرم افزار ها
خوده مکینتاش به صورت پیش فرض روش ی نرم افزار نصبه به نام اپ استور که یک نوع فروشگاه نرم افزاریه یعنی مثلا یک چیزی شبیه اپلیکیشن بازار برای اندروید (البته مثال بدیه ولی ی چیزی گفتم که دیده باشید)
مثل بازار توش پر از برنامه ای مختلف هست از بازی گرفته تا ... بعضی از این برنامه ها پولیه بعضی هاش رایگان ...
برنامه های رایگان که رایگانه برنامه های پولیم شما میتونید گیفت کارت بخرید با اونا نرم افزار هارو دانلود کنید مثلا گیفت کارت ۱۵ دلاری یا ۵۰ دلاری

اما امکان نصب برنامه کرک شده هم وجود داره کافیه تو نت سرچ کنید دانلود برنامه های مکینتاش تا کلی سایت براتون بیاره که توش برنامه های کرک شده هست مثل فتوشاپ یا ...

اما حجم برنامه های مکینتاش بالاتر از مثلا برنامه های ویندوزیه برای همین میتونید مثلا پیج های نرم افزاری که تو بازار هست هم خریداری کنید . پرند الان ی مجموعه داره به نام iKing که شامل چند دی وی دی پر از نرم افزار های کرکی هست

بنده به شدت پیشنهاد میکنم اپل بخرید من الان ۵ ساله دارم کار میکنم واقعا عالیه و همه میدونن خیلی مانده تا ویندوز به پای سیستم عامل مکینتاش برسه

موفق باشید

TARIMEHR
January 31st, 2015, 13:11
بذارید خیالتونو با عکس زیر راحت کنم

یک نرم افزار اپل استور دارید که درش اغلب نرم افزارهای نوشته شده برای سیستم عامل اپل وجود داره.
برخی رایگان برخی پولی
اگه به عکس دقت کنید بعضی نرم افزارها زیرشون زده شده Get و برخی هم قیمت زده شده.
عکس قبلی که ارسال کرده بودم هم که کاملا مشخص بود اپدیت رایگان هست.
یک سری نرم افزار پرکاربرد هم که توی داک میبینید نصب هستن به رایگان نصب شدند غیر از فتوشاپ

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/24921-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F-screen-shot-1393-11-11-13-06-51-png