PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر شهرداد برای گیم سرور ؟!

Mr.Pouria
January 28th, 2015, 12:23
سلام خدمت دوستان

من چند روزی هست به سایت هاست دی ال سر میزنم قیمت های خیلی مناسبی نسبت به سایر شرکت ها در بخش سرور اختصاصی دارن ... سروری که مد نظر ما هست در موقعیت دیتاسنتر شهرداد هستش ...

میخواستم تجربه دوستان را در رابطه با این دیتاسنتر بدونم ... البته به واسطه هاست دی ال قرار هست سرویس بگیریم ...

nexinel
January 28th, 2015, 12:35
شهراد در اصل همون آسیاتک هست... در واقع حدود دو سه سال پیش آسیاتک تا دم ورشکستگی رفته بود و مدیر عامل شهرداد اقدام به خرید این شرکت کردند و هم اکنون صاحب هر دو شرکت می باشند. هاست دی ال هم همکاری نزدیکی با دیتاسنتر های ایشان دارند، اما جدیدا عملکرد ضعیفی در حوزه امنیت از خود نشان داده اند.

RoobinaServer
January 28th, 2015, 12:39
سلام خدمت دوستان

من چند روزی هست به سایت هاست دی ال سر میزنم قیمت های خیلی مناسبی نسبت به سایر شرکت ها در بخش سرور اختصاصی دارن ... سروری که مد نظر ما هست در موقعیت دیتاسنتر شهرداد هستش ...

میخواستم تجربه دوستان را در رابطه با این دیتاسنتر بدونم ... البته به واسطه هاست دی ال قرار هست سرویس بگیریم ...

نام آن شهراد هست.

قیمت های مناسب تر یا در همان حد هم در مراکز دیگر میتوانید تهیه کنید.

به هر حال کلا شهراد توضیه نمیشود.

مرکز داده شهراد روبینا سرور در گوگل جستجو نمائید.

دانش زیر 0 ،تا همین حد هم که جلو رفته به خاطر هاست دی ال هست ولی زیرساخت 0 هست.

باتشکر

meysam021
January 28th, 2015, 12:57
اگر شهرزاد همون آسیاتک باشه با جناب RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) موافقیم دیتاسنتر آسیاتک دانش فنیش زیر صفره ، صفر هنوز کمی زیاده.
بنده چندبار کار داشتم باهاشون خدا شاهده کارمند دیتاسنتر میگفت من بلد نیستم کارتو راه بندازم ، حداقل به بهونه نمیورد دل آدم خوش بشه

nexinel
January 28th, 2015, 13:05
اگر شهرزاد همون آسیاتک باشه با جناب RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) موافقیم دیتاسنتر آسیاتک دانش فنیش زیر صفره ، صفر هنوز کمی زیاده.
بنده چندبار کار داشتم باهاشون خدا شاهده کارمند دیتاسنتر میگفت من بلد نیستم کارتو راه بندازم ، حداقل به بهونه نمیورد دل آدم خوش بشه

دلیلش این هست که آسیاتک هنوز تصمیم به ارایه سرویس عمومی در حوزه دیتاسنتری نگرفته و تبعا متخصصین لازم و سواد پشتیبانی آن را به دست نیاورده. صرفا به گروه ها و شرکت های خاصی اجازه داده شده از زیر ساخت موجود استفاده کنند و مسئولیت سرور ها را تماما خودشان عهده دار باشند. آسیاتک هم صرفا به وضعیت شبکه و برق و امثال آن رسیدگی خواهد کرد. در حال حاضر هاست دی ال تنها شرکتی هست که اقدام به بهره برداری از این زیر ساخت ها کرده و توامان سرویس عمومی هم ارایه می کنه.

----

ضمنا، یکی میگه شهرداد یکی میگه شهرزاد :d اسمش "شهراد / Shahrad (http://www.shahrad.net/)" هست دوستان!

RoobinaServer
January 28th, 2015, 13:13
دلیلش این هست که آسیاتک هنوز تصمیم به ارایه سرویس عمومی در حوزه دیتاسنتری نگرفته و تبعا متخصصین لازم و سواد پشتیبانی آن را به دست نیاورده. صرفا به گروه ها و شرکت های خاصی اجازه داده شده از زیر ساخت موجود استفاده کنند و مسئولیت سرور ها را تماما خودشان عهده دار باشند. آسیاتک هم صرفا به وضعیت شبکه و برق و امثال آن رسیدگی خواهد کرد. در حال حاضر هاست دی ال تنها شرکتی هست که اقدام به بهره برداری از این زیر ساخت ها کرده و توامان سرویس عمومی هم ارایه می کنه.

----

ضمنا، یکی میگه شهرداد یکی میگه شهرزاد :d اسمش "شهراد / shahrad (http://www.shahrad.net/)" هست دوستان!

حرفتون کاملا اشتباه هست.

اتفاقا سرویس به صورت عمومی ارائه میکند و متخصصانی را برای فقط مرکز داده خودشان دارند و آن متخصصان کلا کار دیگری انجام نمیدهند و کارشان همین هست . :)

روبینا سرور در سال 2013 به صورت مستقیم وارد آن مجموعه شد.

مشکل همین هست که زیرساخت اصلی شبکه دست کسانی هست که توانایی لازم را ندارند و تجربه کافی ندارند و مهمتر از همه راستگو نیستند :)

هاست دی ال فقط یک مشتری vip بیش نیست و دقیقا سیاستی هست که همه مراکز داده دارند و بین مشتریهاشون چند تا مشتری vip دارند.

nexinel
January 28th, 2015, 13:20
حرفتون کاملا اشتباه هست.

اتفاقا سرویس به صورت عمومی ارائه میکند و متخصصانی را برای فقط مرکز داده خودشان دارند و آن متخصصان کلا کار دیگری انجام نمیدهند و کارشان همین هست . :)

روبینا سرور در سال 2013 به صورت مستقیم وارد آن مجموعه شد.

مشکل همین هست که زیرساخت اصلی شبکه دست کسانی هست که توانایی لازم را ندارند و تجربه کافی ندارند و مهمتر از همه راستگو نیستند :)

هاست دی ال فقط یک مشتری vip بیش نیست و دقیقا سیاستی هست که همه مراکز داده دارند و بین مشتریهاشون چند تا مشتری vip دارند.

حقیقتش من با مدیران ارشد این شرکت ارتباط نزدیک دارم و اطلاعاتی که ارایه کردم هم به واسطه این دوستی بوده... البته ما هم یکی از مشتریان اصلی خدمات دیتاسنتری ایشان هستیم. خلاصه اگر کمکی نیاز داشتید یک روز با هم میریم خدمت آقای یوسفی زاده و یا باقری، مشکل تون رو حل می کنیم.

Mr.Pouria
January 28th, 2015, 13:31
نام آن شهراد هست.

قیمت های مناسب تر یا در همان حد هم در مراکز دیگر میتوانید تهیه کنید.

به هر حال کلا شهراد توضیه نمیشود.

مرکز داده شهراد روبینا سرور در گوگل جستجو نمائید.

دانش زیر 0 ،تا همین حد هم که جلو رفته به خاطر هاست دی ال هست ولی زیرساخت 0 هست.

باتشکر

سلام خدمت شما

من عبارت ( مرکز داده شهراد روبینا سرور ) در گوگل سرچ کردم اما نتیجه ای در پی نداشت !!

- - - Updated - - -

حقیقتش من با مدیران ارشد این شرکت ارتباط نزدیک دارم و اطلاعاتی که ارایه کردم هم به واسطه این دوستی بوده... البته ما هم یکی از مشتریان اصلی خدمات دیتاسنتری ایشان هستیم. خلاصه اگر کمکی نیاز داشتید یک روز با هم میریم خدمت آقای یوسفی زاده و یا باقری، مشکل تون رو حل می کنیم.

ما استفادمون روی بستر اینترانت هست آیا روی این بستر هم مشکلات امنیتی وجود دارد ؟! (منظور شما از مشکلات امنیتی چیبود دقیقا ؟!)

توی این انجمن من تاپیک هایی رو دیدم که خیلی ها از شهرداد و آسیا تک شکایت داشتن ! البته آخرین تاپیک برای حدودا 6 ماه پیش بود !

چون ما میخوایم هزینه ای بکنیم و ریسک کارمون همینجوری بالا هستش میخوایم ریسکمون از اینی که هست با قطعی و غیره بالا تز از اینی که هست نره ...

من پینگ سه شرکت رو تست کردم بر روی بستر اینترانت که بهترین پینگ مربوط به سرور های مجازی هاست دی ال بود و واقعا نوسانات کمی داشت که بین 20 تا 24 بازی میکرد ...

بعد از اون پارس پک رو میتونم قرار بدم که بین 22 تا 26 بازی میکرد و گاهی در عرض یک صدم میلی ثانیه به 75 الی 85 میرفت و سریع به 20 خورده ای برمیگشت ...

و در مرحله آخر روبینا سرور که ایپی که برای تست به من دادن از 20 تا 30 بازی میکرد و چند صدم ثانیه به 130 الی 170 میرفت و بلا فاصله به 20 خورده ای بر میگشت ... (شاید مشکل از ایپی داده شده بوده ... زیرا اعلام کردن ای پی برای یکی از مشتران است)

پینگ ها به صورت همزمان در بازه زمانی های مختلف گرفته شده از چند شهر مختلف و از چند iSP مختلف ... نتیجه در بیشتر ISP ها یک سان بود بجز شاتل که همیشه پینگش مشکل ساز بود و کلا این مسئله عادی هست :D

RoobinaServer
January 28th, 2015, 13:41
سلام خدمت شما

من عبارت ( مرکز داده شهراد روبینا سرور ) در گوگل سرچ کردم اما نتیجه ای در پی نداشت !!

- - - Updated - - -
:D

دقیقا سومین لینک نوشته اخبار.

بفرمائید : http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CC8QFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.roobinapanel.ir%2Fannouncemen ts.php%3Fid%3D75&ei=FrXIVM66O4PuUuymgYAN&usg=AFQjCNG9yQTUXPkwynFGvG1WBUGjtdJt8w&sig2=ZUGW2A1-UdxdlmvJbpRFyQ

- - - Updated - - -

ما استفادمون روی بستر اینترانت هست آیا روی این بستر هم مشکلات امنیتی وجود دارد ؟! (منظور شما از مشکلات امنیتی چیبود دقیقا ؟!)

توی این انجمن من تاپیک هایی رو دیدم که خیلی ها از شهرداد و آسیا تک شکایت داشتن ! البته آخرین تاپیک برای حدودا 6 ماه پیش بود !

چون ما میخوایم هزینه ای بکنیم و ریسک کارمون همینجوری بالا هستش میخوایم ریسکمون از اینی که هست با قطعی و غیره بالا تز از اینی که هست نره ...

من پینگ سه شرکت رو تست کردم بر روی بستر اینترانت که بهترین پینگ مربوط به سرور های مجازی هاست دی ال بود و واقعا نوسانات کمی داشت که بین 20 تا 24 بازی میکرد ...

بعد از اون پارس پک رو میتونم قرار بدم که بین 22 تا 26 بازی میکرد و گاهی در عرض یک صدم میلی ثانیه به 75 الی 85 میرفت و سریع به 20 خورده ای برمیگشت ...

و در مرحله آخر روبینا سرور که ایپی که برای تست به من دادن از 20 تا 30 بازی میکرد و چند صدم ثانیه به 130 الی 170 میرفت و بلا فاصله به 20 خورده ای بر میگشت ... (شاید مشکل از ایپی داده شده بوده ... زیرا اعلام کردن ای پی برای یکی از مشتران است)

پینگ ها به صورت همزمان در بازه زمانی های مختلف گرفته شده از چند شهر مختلف و از چند iSP مختلف ... نتیجه در بیشتر ISP ها یک سان بود بجز شاتل که همیشه پینگش مشکل ساز بود و کلا این مسئله عادی هست :D

اینترانت کلا یکی هست این مورد بستگی به مصرف کاربران و نوع پهنای باندی که دارند و ... دارد و دقیقا ممکن هست مشترکی که شما گرفتید پهنای باند لیمیت شده داشته باشد یا ...

برای این نوع مصرفتون میتوانید با آیپی اینترنتی داخل کشور نیز بر روی مراکز نرمال دیگر راه اندازی نمائید.

باتشکر

asrhosting
January 29th, 2015, 08:24
مشکلات شهرداد یا آسیاتک خودمون کاملا در زمینه قطعی برق و قطعی شبکه حل شده
اما از نظر سطح سواد زیر صفر هستند و بعضی مواقع باید خودمون راهنمایی شون کنیم بگیم فلان کار رو کنید تا مشکل ما حل بشه !!! خیلی مواقع یه بلاک آی پی ساده رو نمی تونن بدن و یا اشتباه میدن یا مشکلات ptr و ... اما اگر دانش فنی رو دارین طرف این دیتاسنتر برین که از لحاظ پورت شبکه و قطعی الان وضعیت خیلی خوبی دارن .

ms96
January 29th, 2015, 15:26
شهراد هنوز استانداردهای یک دیتاسنتر رو پاس نکرده.
مشکلات شبکه و علل الخصوص برق خیلی شایع هست.
برای گیم سرور شما ب یک سرور استیبل نیاز دارید.

nexinel
January 29th, 2015, 16:57
شهراد هنوز استانداردهای یک دیتاسنتر رو پاس نکرده.
مشکلات شبکه و علل الخصوص برق خیلی شایع هست.
برای گیم سرور شما ب یک سرور استیبل نیاز دارید.

عملا هیچ یک از دیتاسنتر های ایران چنین استاندارد هایی را ندارند، یا در سطح بسیار پایین فراهم نموده اند.

sansystem
January 30th, 2015, 16:25
من تا حالا اسمشو نشنیده بودم
تجربه ی خوبی از سرورهای داخلی کلا ندارم

nexinel
January 30th, 2015, 17:46
من تا حالا اسمشو نشنیده بودم
تجربه ی خوبی از سرورهای داخلی کلا ندارم

شهراد اولین و یکی از بزرگترین سرویس دهندگان خدمات اینترنت adsl در غرب تهران هست که بیش از 10 سال سابقه فعالیت داره. خدمات میزبانی و امثال آن را نیز از حدود 6 سال پیش آغاز نموده. مدیر عامل این شرکت مدتی بعد اقدام به خرید شرکت آسیاتک نمودند و هم اکنون صاحب هر دو کمپانی هستند.

meysam021
January 30th, 2015, 19:05
عملا هیچ یک از دیتاسنتر های ایران چنین استاندارد هایی را ندارند، یا در سطح بسیار پایین فراهم نموده اند.

شما با افرانت کار کردید؟ اگر کار کرده باشید نمیگید همه چون افرانت حرف اولو از همه نظر میزنه توی ایران ، ولی رنج قیمت بالایی داره و پهنای باند کم و گران

sarwhost
January 30th, 2015, 19:23
سلام
بنده قصد ندارم بگم رفتیم فلان چیزها گفتند یا .....فقط میتونم بهتون بگم شهراد برای کار شما مناسب نیست اگر بین دیتاسنترهای رده پائین اسیا تک شهراد جایگاه بخوام یکی رو انتخاب کنم به شخصه و با توجه به تجربایات جایگاه رو نسبت به دوتای دیگه انتخاب میکنم (من به هیچ وجح جایگاه رو تائید نکردم و برتر ندونستم فقط بین این سه تا انتخابم جایگاه خواهد بود )

nexinel
January 30th, 2015, 19:35
شما با افرانت کار کردید؟ اگر کار کرده باشید نمیگید همه چون افرانت حرف اولو از همه نظر میزنه توی ایران ، ولی رنج قیمت بالایی داره و پهنای باند کم و گران

من تمام این دیتاسنتر ها رو از نزدیک دیده ام و از این روی میگم در هیچ یک از این ها استاندارد های لازم که در دیتاسنتر های آمریکایی دیده ام و پروتکل هم می باشد، وجود نداشته. مخصوصا سازه دیتاسنتر و سیستم های پایدار کننده سرویس. ضمنا از هیچ از این دیتاسنتر ها هم طرفداری نمی کنم و از نظر من هیچ یک خوب نیستند. هرچند خودم کار نکردم با ایشان اما دوستان و آشنایانی هستند که از هر یک از این دیتاسنتر ها سرویس داشته اند، اما ترجیح می دهم مقایسه ای بین آن ها نکنم.

xwoman2
January 31st, 2015, 03:05
درود
در تکمیل فرمایشات دوستان بگم که مخصوصا برای گیم سرور مناسب نیست شهراد.تهران گیمینگ که دیگه معروف هست نتیجه اول گوگل برای بازی کانتر اونجا سرور کولو داشت و بسیار اذیت شدن.هر روز سرور هاشون اتک میخورد.

darya
February 1st, 2015, 15:34
ما چنتا سرور تو شهراد داریم دو تا هم تو افرانت داریم
شهراد خوبه پینگشم به قیمتش ارزش داره جدیدا کیفیتش خیلی خوب شده و از نظر ما مناسبه
کانفیگ سخت افزاری و نرم افزاری سرور هم خیلی مهمه واسه امنیت دیتا ها فقط بحث دیتاسنتر نیست

موفق باشید