PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راه اندازی kloxo در سرور مجازی

radikal
January 29th, 2015, 10:29
سلام
دوستان من طبق آموزش های همین سایت تونستم پس از ساعت های درگیری kloxo رو سرورم نصب کنم

اما برای اینکه بتونم سایت روی اون سرور بیارم بالا به مشکل خوردم و خواهش دارم دوستان در حد مبتدی کمک کنن تا بتونم این مشکل هم دقیقا مثل توضیحات خوبتون در زمان نصب پش سر بگذارم

مشکل اصلی من ست کردن dns هست من در قسمت DNS Template برای ست کردن dns ها میرم ولی به مشکل میخورم :
من یک سایت دارم که روی یک سرور دیگه هست میتونم از اسم اون سایت جهت dns استفاده کنم و اگر این کار رو بکنم باید حتما سایت رو از اون سرور به سرور کنونی انتقال بدم چون من دقیقا همین کار رو کردم ، من یک سایت داشتم که dns ها روی اون معرفی کردم و در پنل مدیریت اون سایتم که روی سرور دیگه بود رفتم و dns هاش رو چنج کردم با dns هایی که در روی این سرور دادم ولی الان نه سایتم بالا میاد و زمانی هم که ازش ping میگیرم هنوز ip سرور قبلی رو میده خواستم شما دوستان عزیز راهنمایی کنید من چطور این مشکل dns رو دور بزنم

- - - Updated - - -

یعنی واقعا کسی در اینجا نیست که کمک کنه ؟؟؟؟!!!!!!