PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در قطعی زیاد

AHF-victory
January 27th, 2015, 22:38
سلام.بچه ها اینترنتم دیگه شاکیم کرده،یه مدت هست هر روز قطع میشه جمعه ها هم که دیگه هیچی ،کلا صبح قطع تازه 12 به بعد وصل میشه،روز های دیگه 2-3ساعت قطع میشه
سرعت هم اینقدر پایین هست که نگو ،مودمم سیسکو هست ،مخابرات 512 ،زنگ هم زدم گفتن مشکل از سیتسم شماست ! مشکل از کجاشه !!! من 2-3بار کانفیگ کردم ،با چند تا لپ تاپ هم تست کردم حالا گوشی و تبلت بماند !وقتی اینترنت قطع میشه که مشکل از سیتسم ما نیست‌!
جالبیش اینجاست که فقط برای من قطع میشه

مینا-صیفی
January 27th, 2015, 23:41
احتمال بیشترین درصد مشکل از کیفیت خط کابل تلفن شماست نویز دارید یا پست کوچتون باید چک بشه شما که این همه کار را انجام دادید اگر از شرکت مربوطه هم مشکلی نیست لطف کنید سر دروازه کابل تلفن را بکنید و سیم نو در بیارید وصل کنید تست کنید . البته اگر چراغ adsl شما چشمک میزنه از خط تلفن شماست .

ali269
January 27th, 2015, 23:52
مودم رو از سر کابل ورودی تست نمایید
سلم بود نویز کابل نلفن است و بهتر است مستقیم بگیری تا از پریز تلفن داخل که در اپارتمان مشکل برمی خورید مشکل متراژ عدم دسنرسی راحت و ...

m0rt3za
January 27th, 2015, 23:52
سلام
سیم کشی تلفن رو بررسی کنید.
سیم تلفن کنار سیم برق نیست؟
مودم رو به سیم ورودی خط تلفن ( درب منزل) وصل کنید و تست کنید

almandata
January 28th, 2015, 00:00
کلا مشکل دارن

منم صبح تا 5عصر قطغ و وصل میشه

رفتم مخابرات گفت پوسیدگی سیمه

kool
January 28th, 2015, 16:49
سلام به احتمال 99% پوسیدگی سیم کشی و وجود نویز است
اگه بتونید خودتون سیم بکشید از ورودی تا مودم

pedrami
January 28th, 2015, 16:55
شما با لب تاب ها چند ساعت کار کردین که می گید فقط برای شما قطع میشه ؟

من بعید می دونم از سیستم شما باشه ... دلیل قطعی زیاد از نویز روی خط می تونه باشه ...

شما یک کاری کن ... اگه دسترسی به سر خط (ورودی تلفن به خانه) دارید ، یک بار مودم رو با لب تاب اونجا ببرین ... و امتحان کنید ببینین نویزش چقدر فرق داره ؟

اگه خیلی بود باید خودتون یک با یک کابل خوب سیم کشی کنید تا داخل خونه

AHF-victory
February 8th, 2015, 21:54
شما با لب تاب ها چند ساعت کار کردین که می گید فقط برای شما قطع میشه ؟

من بعید می دونم از سیستم شما باشه ... دلیل قطعی زیاد از نویز روی خط می تونه باشه ...

شما یک کاری کن ... اگه دسترسی به سر خط (ورودی تلفن به خانه) دارید ، یک بار مودم رو با لب تاب اونجا ببرین ... و امتحان کنید ببینین نویزش چقدر فرق داره ؟

اگه خیلی بود باید خودتون یک با یک کابل خوب سیم کشی کنید تا داخل خونه

مورد اول را متوجه نشدم...
2تا لپ تاپ هست و یک پی سی تست شد همین طوری بود... و برای دیگران هم اوردم همین طوری بود واینکه بالا گفتم اینو برای اینکه معمول شه از سیستم من نیست مشکل...
-----------
فاصله 4طبقه هست و این طور که شما میگید فکر کنم فهمیدم مشکل از کجاست ...
اگر مشکل از مودم نباشه ،مشکل از سیم هس که 100٪ همین طوره چون 2خط تو خونه هست ،قبلا مشکل قطعی نداشتم ،فقط زمانی که تلفن زنگ میخورد قطع میشد ولی قطعی مثل الان نداشت...
خط اینرنت را جدا کردم این مشکل دیگه پیش آمد ...
ممنون از دوتسان ♥