PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل رایگان cwp

nikportal
January 27th, 2015, 19:15
سلام
کسی از کنترل پنل cwp تو سرور مجازی استفاده کرده اگه استفاده کردین مزایا و معایبش رو بفرمایید میخوام رو vps برای چند سایت شخصی این کنترل پنل را نصب کنم

از طراحیش که خیلی خوشم اومد

دمو : Demo | CentOS Web Panel (http://centos-webpanel.com/demo)

ali269
January 27th, 2015, 19:19
در انجمن سرچ کنین نسخه فارسی و تاپیک مرجع دارد

nikportal
January 27th, 2015, 19:51
کسی رو ندیدم بیاد به عنوان استفاده کننده نظر شو درباره این پنل بگه میخواستم ببینم از لحاظ امنیت و ... مشکلی نداره؟

taksis
January 27th, 2015, 21:14
سرعت خیلی خیلی پایینی داره
تو دمو مشخصه رو سرور هم نصب کردم من برای تست
واقعا سرعتش افتضاحه.بعضی وقتا مرورگر هنگ میکنه!
شما برای امتحانش هم وارد دمو شو.رو یکی از لینک ها ی سمت چپ کلیک کن ببین چند ثانیه بعد باز میشه!

nikportal
January 28th, 2015, 16:55
نصب کردم تو سرور سرعتش که خوبه بد تر از پلسک نیست همه چی عالیه فقط نمیدونم چرا پنل به این با حالی فایل منیجرش ایجوریه خیلی ساده هست هیچ غیر از اپلود فایل حذف فایل و .... نداره اقلا یه اکسترکتر هم نداره ویرایش فایل حالا جهنم

Dead.Zone
February 22nd, 2015, 18:22
دوست عزیز رایگان همینه دیگه ، باید استفاده کنیم

از دوستان اگر کس دیگه هم استفاده کرده نظراتشو بگه .. تشکر

InterServer.ir
February 22nd, 2015, 19:25
این پنل اگر پولی بودو هزینه های گسترش پنل تامین میشد در مدت کمی رقیب جدی cpanel و direct admin میشد

محیط کاربری بسیار زیبا و امکانات بسیار جالبی داره اگر مشکل امنیتی حادی نداشته باشه این ماه برای میزبانی وب سایت های شخصیم استفاده می کنم!

Cpt.Liux
February 23rd, 2015, 04:53
جالب نیست. من جهت یه پروژه شخصی نصب کردم و فورا پاکش کردم. سنگین تره بدون کنترل پنل استفاده کنید سرور رو.