PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف دیتابیس

Domain474
January 26th, 2015, 23:52
سلام

مشکل در حذف دیتابیس دارم
تعداد تیبل ها بیشتر از 1000 تا شده بود که سایت ها از دسترس خارج شد, و پیغامی مبنی بر استفاده زیاد روبه رو شدم
داخل سی پنل از طریق MySQL Databases اقدام به حذف دیتابیس ها و تیبل ها کردم و داخل phpMyAdmin هم چک کردم,
اما الان قسمت mysql usage سی پنل رو مشاهده میکنم هنوز تعداد تیبل ها رو بالا 1000 تا نشون میده...........
دیگه از کجا باید اقدام به حذف کنم !!!

sarwhost
January 27th, 2015, 00:21
سلام

مشکل در حذف دیتابیس دارم
تعداد تیبل ها بیشتر از 1000 تا شده بود که سایت ها از دسترس خارج شد, و پیغامی مبنی بر استفاده زیاد روبه رو شدم
داخل سی پنل از طریق MySQL Databases اقدام به حذف دیتابیس ها و تیبل ها کردم و داخل phpMyAdmin هم چک کردم,
اما الان قسمت mysql usage سی پنل رو مشاهده میکنم هنوز تعداد تیبل ها رو بالا 1000 تا نشون میده...........
دیگه از کجا باید اقدام به حذف کنم !!!
خوب اگه جدولهای یک دیتابیس رو حذف کنید دیگه سایتتون کلا از بین میره

Domain474
January 27th, 2015, 00:28
خوب اگه جدولهای یک دیتابیس رو حذف کنید دیگه سایتتون کلا از بین میره

عرض کردم 1 سایت نبوده, چند سایت بوده رو هاست و هر کدوم دیتابیس داشتن که تیبل ها همه بالای 1000تا شده بود هاست مشکل پیدا کرده بود
الان اون دیتابیس های که نیاز نبود رو حذف کردم همراه با تیبل هاش, که هنوز
mysql usage میزنه حذف نشده تعداد 1000تا رو نشون میدهتعداد تیبل ها رو از داخل phpMyAdmin شمارش کردم مجموع زیر 500 تا هست
واقعا نمیدونم مشکلش چیه ....

amir1000000_1
January 27th, 2015, 15:25
اون قسمت در جا بروز نمیشه

فکر کنم مثلا هر شب بروز میشه