PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (سوال) اتصال IBsng به ویندوز 2003

Mr.Pouria
January 26th, 2015, 11:27
سلام دوستان

من 10 روزه تاپیک های زیادی در این انجمن زدم و دنبال روش های زیادی گشتم و حتی دنبال برنامه نویس گشتم که بتونه یه سیستم اکانتینگ روی ویندوز سرور 2003 برامون پیاده کنه اما نتیجه ای نداشت ...

تا با یه آموزش توی یوتیوب مواجه شدم که توش آموزش میداد چطوری Ibsng که بر روی سرور لینوکس نصب هست رو به سرور ویندوز متصل کنیم !

حالا من چنتا سوال در باره این آموزش دارم !!

ممنون میشم دوستان جواب بدن !

اول از همه باید بگم من سرور ویندوز رو برای راه اندازی گیم سرور نیاز دارم ...

1 - آیا سروری که بر روی آن Ibnsg نصب میشود نیاز مند سخت افزار قدرت مندی هست ؟! یا فقط سروری که بر روی آن بازی ها نصب هست باید سخت افزار آن قدرت مند باشد ؟!

2 - پهنای باند سروری که بر روی آن Ibsng نصب هست باید زیاد باشد یا فقط سرور ویندوز که بر روی آن بازی ها نصب هست باید پهنای باند زیادی داشته باشه ؟!

3 - ممکنه فردی بدون داشتن یوزر در IBsng که بر روی یک سرور جداگانه نصب هست میتونه به سروری که بر روی آن ویندوز نصب هست و Ibsng به آن متصل شده لاگین بکنه (بدون زدن یوزر و پسورد و فقط با وارد کردن ای پی و پورت سرور کانکت بشه)

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

007
January 26th, 2015, 13:31
سلام
خیرنیازی نیست اکانتینگ سرورش قدرتمند باشه
سرور اکانتینگ به پهنای باند زیادی نیازنداره
سرور اکانتینگ وظیفش احراز هویت هست و کسی بدون یوزر نیم و پسورد نمیزاره به هیچ جا لاگین کنه وقتی استفاده بشه
ارادت

Mr.Pouria
January 27th, 2015, 19:51
سلام
خیرنیازی نیست اکانتینگ سرورش قدرتمند باشه
سرور اکانتینگ به پهنای باند زیادی نیازنداره
سرور اکانتینگ وظیفش احراز هویت هست و کسی بدون یوزر نیم و پسورد نمیزاره به هیچ جا لاگین کنه وقتی استفاده بشه
ارادت

سلام خدمت شما

تشکر بابت شرکت شما در تاپیک

پس اینجوری که من متوجه شدم سروری که بر روی آن IBsng نصب میشه هیچ گونه پردازشی نداره و همچنین در مقابل نیاز به هیچ گونه منابع خاصی هم نداره ؟! (ضعیف ترین سرور هم از پسش بر میاد ؟! )

و سروری که کاربران باید به اون متصل بشن (سرور گیم ها) باید قدرت مند باشه و پردازش اکانتینگ بر روی همان سرور گیم ها انجام میشه که به اون متصل شدن درسته ؟!

سرور ما روی ای پی اینترانت قرار داره (بدون دسترسی به اینترنت) آیا سیستم اکانتینگ باید حتما بر روی شبکه اینترانت باشه ؟! یا میتونه حتی خارج از کشور هم باشه ؟!

ممنون

- - - Updated - - -

همچنان منتظر راهنمایی