PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب عوض شدن پست های سایت به تبلیغات خارجی

2014hamid
January 25th, 2015, 18:28
سلام به دوستان:-o:-o
من یه مشکل عجیبی برخوردم که تاحالا تو این چند سال که با وردپرس کار میکنم ندیده بودمش و واسه همین خیلی برام عجیبه
ما یه سایتی زدیم و اوردیمش بالا

بعد از سه هفته رفتم دیدم یه سری از پست ها از تیتر بگیر تا متن داخل پست همش عوض شده :-o و تبدیل شده به چیزای خارحی
برای مثال :

Honda unveils all new jazz Greater noida, feb 5(Ians)Honda wednesday unveiled two new models, mobilio multi purpose vehicle and an all new jazz hatchback, a day before the 12th auto expo opens here. The mobilio which is a multi purpose vehicle is the third vehicle after amaze to be based on honda's popular hatchback brio's platform.It has three rows of seats and can seat seven people. It is set to lock horns with the likes of the maruti ertiga, chevrolet enjoy and mahindra xylo and is Ralph Lauren Polo Online Store - Cheap Polo Ralph C Outlet Sale Australia,OFF 68%!!! (http://www.rcamb.com.au/) likely to be priced competitively between rs.8 and 10 lakh. The ralph lauren sale jazz, on the other hand, is a premium hatchback that will take on the maruti suzuki swift, hyundai i20, and volkswagen polo.It is expected to be priced between rs.6 and 8 lakh. While the mobilio and jazz will be available in both petrol and diesel versions, it is the latter that is most likely to have a majority share in sales. Honda's diesel engines first introduced in the amaze last year followed by the city have received a lot of appreciation in india. "We have set a challenging sales target of 300, 000 units annually by financial year 2017 and we are committed to support this expansion by introducing new products and technologies,"Said takanobu ito, president and ceo, honda motor company, japan.

Related Articles:
Linked Articles

http://imagesetmedia.com/opened-on-its-current-christian-louboutin-sale-knightsbridge
packham dress on cheap ralph lauren polo shirts july – A1Smartapps (http://www.a1smartapps.com/packham-dress-on-cheap-ralph-lauren-polo-shirts-july)
we love body michael kors bags uk creams by omorovicza at Lo que viene siendo el blog de Urkullu (http://www.urkullu.org/2015/01/19/we-love-body-michael-kors-bags-uk-creams-by-omorovicza)
FJA inicia série de debates com classe artística | Visor Político (http://www.visorpolitico.com.br/fja-inicia-serie-de-debates-com-classe-artistica)
important ralph lauren outlet online step in getting a leg | اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران (http://netysports.ir/?p=564)

خدایی کپ کردم ! این چیه ؟؟؟؟:-o والا دیده بودم کامنت های عجیب و خارجی توی سایت پیدا شه اما مطلب تغییر کنه ؟؟؟ مگه ممکنه ؟؟؟

جالبیش اینه که توی تاریخچه پست ها هم که میرم مثلا زده تغییر یک هفته پیش توسط مدیریت سایت (در حالی که من دو هفته بیشتره به سایت سر نزده بودم )

و یه نکته ی عجیب دیگه >>>>> قالب سایت بعضی جاهاش که موس رو میبرم یه سری لینک های نا مرئی اومده که لینک داده شده به سایت های خارجی و دو سه تا از همین سایت هایی که تو این پست های عجیب غریب بود :-o:-o:-o:-o:-o ... !!! به نظرتون قضیه چیه ؟؟ چی شده ؟؟؟ چی کار کنم دیگه این اشکال پیش نیاد و اون لینک های نامرئی هم بره ؟؟؟

نکته هایی که به فکرم می رسه رو میگم شاید کمکی کرد بهتون که سر در بیارین:

- قالبم از قالبای مجانی نیست . یه قالب html هستش که خودم با نرم افزار طراحی کردم به دوستم دادم وردپرس کنه... ممکنه ایراد از قالب باشه ؟؟ اخه پست ها رو خب چجوری عوض کرده اخه ؟؟ ++++ ضمن اینکه با این دوستم قالب های دیگه ای هم تبدیل کردیم پس چرا اونا این شکلی نشد

- روزی که خواستم وارد سایت شم پسورد یادم نبود . واسه همین از طریق phpMyadmin رفتم توی دیتابیس و پسورد رو عوض کردم .... ممکنه از این باشه ؟؟ اما اخه معنی نمیده که

لطفا راهنماییم کنید ...

jahromweb
January 25th, 2015, 18:40
سلام
از چه برنامه ای برای طراحی استفاده کردید؟
احتمالا از همونه یا هک شدید چیز دیگه ای نیست ;)

medianet
January 25th, 2015, 18:47
دوست عزیز به احتمال زیاد اسپم هست حالا با روش جدید از طریق افزونه هایی که نصب کردین !!

2014hamid
January 25th, 2015, 18:49
سلام
از چه برنامه ای برای طراحی استفاده کردید؟
احتمالا از همونه یا هک شدید چیز دیگه ای نیست ;)

نه خب اگه هک شده بود چرا رمز عوض نشده ؟؟ خذف نشده یا از این کارا که هکر ها میکنن .. بعیده هک باشه این یه جور باگ یا اسپمه فک کنم اما چجوری نمیدونم ...
از Adobe ... نه بابا کلی سایت زدیم . این اولیشه اینجوری شده

taksis
January 25th, 2015, 18:56
خب باگ که نیست
اسپم هم اگر مثلا ویبولتین بود میگفتیم طرف اومده تو سایت ثبت نام کرده پست اسپم داده به انگلیسی.تو وردپرس کسی پست نمیتونه بذاره بجز مدیر،کامنت میذارن یوزر ها
یا شایدم هک شده و هکر بی ازاری بوده فقط خواسته تبلیغ کنه یا هرچیز دیگه:))
یا یک افزونه نصب کردید اینطور شده.

IranWebSv
January 25th, 2015, 19:04
درود .
همه ی هکر ها که پس از هک کردن رمز عبور رو تغییر نمیدن !
احتمال این وجود دارد که هک شده اید .
و یا افزونه های شما و اسکریپت هایی که روی سایتتون استفاده می کنید دارای باگ هستند (احتمال زیاد همین هست.) .
این یادتون نره که خود سایت wp-persian.com چند مدت پیش بخاطر باگی که داشت هک شد !
پیشنهاد ما این هست که پوشه wp-admin رو تغییر نام بدید و اگر امکان آن وجود دارد بر روی آن رمزگذاری کنید .
و کارهایی انجام بدید که امنیت بالا بره و درصد هک شدن از طریق مدیریت محتوای وردپرس کاهش یابد .
با انجام این کارها دیگر بستگی به امنیت هاست شما دارد .

موفق باشید .

2014hamid
January 25th, 2015, 19:26
یا یک افزونه نصب کردید اینطور شده.

و یا افزونه های شما و اسکریپت هایی که روی سایتتون استفاده می کنید دارای باگ هستند (احتمال زیاد همین هست.) .

اتفاقا یه مشکل عجیب هم الان با افزونه ها دارم .. نمیتونم پاکشون کنم :-o نه از داخل وردپرس نه از داخل هاست .. پاک که میکنم این ارور رو میده . هیچ کدوم حتی افزونه هایی که از قبل رو خود وردپرس بوده پاک نمیشه این ارور رو میده

Write access to the directory containing pathname was not allowed for the process's effective uid, or one of the directories in pathname did not allow search (execute) permission.

به نظرتون ممکه اشکال از همین افزونه ها باشه ؟ خب چجوری پاک کنم اینا که پاک نمیشه

لیست افزونه های فعلیم :
DW Question Answer
Hello Dolly
WordPress Importer
wp simple ajax contact form
WP Simple ParsPal Shopping cart

...
.....

از طرفی هم شیطونه میگه کل هاست و وردپرس رو پاک کنم از اول همه چی رو نصب کنم اما خب از مطالبم که بکاپ میگیرم موقع ریکاوری شدن عکس بند انگشتی بر نمیگردونه و منم کلی پست دارم ... راهی هست که بشه با همه جزئیات از پست ها یکاپ گرفت ؟