PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی جهت تولید و معرفی اسکریپت خبرگزاری

Amir.Mansoury
July 28th, 2010, 16:09
سلام دوستان. همانطور که در جریان هستید قرار بود من یک سایت خبرگزاری راه اندازی کنم و سیستمهای مختلفی هم دیدم. ولی با توجه به قدرت برنامه نویسی وتیم شرکت،تصمیم گرفتم که خودمون بصورت اختصاصی و تجاری اقدام به تولید اسکریپت خبر گزاری کنیم.

براساس تکنولوژی دات نت،sql server 2008 و ... که شامل بالاترین امکانات و .... .

اما چیزی که ما روش هستیم انتخاب یک اسکریپت به عنوان پایه هست که ببینیم یک خبرگزاری خوب باید چه امکاناتی داشته باشد. شما چی پیشنهاد میدید؟
به نظر شما قوی ترین خبرگزاری ها و اسکریپت ها چی هستند؟

آیا نسخه دمو جهت نمایش است؟

نسخه ای که من ازش خوشم نرم افزار خبرگزاری Highnews > صفحه اصلی (http://highnews.ir/) نسخه حرفه ای کامل و پیشرفته آن بود که با آدرس نسخه نمایشی پرتال خبری > خانه (http://demo.highnews.ir/) قابل نمایش است و با قیمت گزافی برای فروش گذاشته شده.

شما چی پیشنهاد میدید؟

mdt
July 28th, 2010, 16:16
قیمتش چند بود؟

Amir.Mansoury
July 28th, 2010, 16:25
اینجور که ما بررسی کردیم قیمت اون حداقل 7 میلیون تومان است

webdata
July 28th, 2010, 18:43
نرم افزار استوديو خبر هم قدرتمند هست و خيلی از همکارامون دارن از اين نرم افزار استفاده می‌کنن و مخصوص همين کار طراحی شده و تقريباً برای هر نوع پورتال و وبسايتی با هر وسعتی جوابگو هست.

sohrab.khan
July 28th, 2010, 19:21
حتما باید دات نت باشه ؟ php هم بدک نیست !

Amir.Mansoury
July 29th, 2010, 01:22
نرم افزار استوديو خبر هم قدرتمند هست و خيلی از همکارامون دارن از اين نرم افزار استفاده می‌کنن و مخصوص همين کار طراحی شده و تقريباً برای هر نوع پورتال و وبسايتی با هر وسعتی جوابگو هست.

آیا نسخه دمو ارائه میدن؟

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

حتما باید دات نت باشه ؟ php هم بدک نیست !

ما کار اصلیمون مایکروسافت است . یک جورایی Partner هستیم و با Partner قرارداد همکاری تکنولوژیکی کاریم. php کار نیستیم. شاید درآینده براش کاری کنیم.
تولیدات مون بر اساس مایکروسافت است ولی بقیه کارهامون لینوکسی :d.

امید به خدا. هرچی پیش بیاد.