PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس شبکه ی دو سیما با ما در خصوص مصاحبه ی تلویزیونی

Ashkankamangar.ir
January 25th, 2015, 14:38
با سلام دوستان عزیز لطفاً تاپیک رو منحرف نکنید
از روابط عمومی شبکه ی دو سیما با ما تماس گرفتند.گفتند قبل از اخبار 20:30 میخوایم با مدیران شرکت هاستینگ موفق صحبت کنیم
گفتند به ما تایم 7/5 دقیقه ای میدند تا بتونیم در مورد کارمون حرف بزنیم و توضیح بدیم تا آخر هفته هم وقت دادند
الان دوستان با شمام تماس گرفتند؟کسی نظری نداره در مورد این مصاحبه؟

با روابط عمومی صدا و سیمای شبکه ی دو تماس گرفتیم و تایید کردند که تماس از اونجا بود

دوستانی که میگند با اونها هم تماس گرفتند لطفاً شماره ی تلفن اون فرد و همچین نام اون فرد رو بنویسند(البته عذر میخوام ولی کلاً دوست ندارم کسی بدون مدرک حرفی بزنه که هر کی بگه با ما تماس گرفتند و ...)

Yas-Host
January 25th, 2015, 14:55
زیاد جالب نبود حرفتون
هم یه جورایی جواب حرفه ای نبود هم تاپیک رو منحرف میکرد
دقیقاً متن رو بخونید جوابی ندارید لطفاض نظری نفرستید دوست عزیزم

سلام مجدد .

اشکان جان منظور بنده کلی است و هدفی نداشتم و پست خودم را حذف کردم!

این را در نظر داشته باشید که اگر قرار باشد از هاستینگ های موفق حرف بزنند خیلی ها برتر هستند که باید جلوتر باشند

حال شما انتخاب شده اید تبریک عرض میکنم و مطمئن باشید صحبت بنده "تیکه دار" "مسخره کردن" یا ... نیست!

حال دوست دارید تیکه دار بدونید یا خیر دست شماست و بهتر است این حرف بنده رو دوستانه بدونید .

به هر حال آرزوی موفقیت.

یاحق

aminrt4
January 25th, 2015, 14:57
با منم تماس گرفتن

Ashkankamangar.ir
January 25th, 2015, 14:58
با ما هم تماس گرفتن بله تا اخر هفته گفتن .

دقیقاً میفرمایید به شما چی گفتند؟
چون من خودم تا آخر هفته وقت خواستم اونا همین امروز میخواستن شروع کنن

دوست عزیز چیز خیلی بزرگی هم نیست ها
چون بابت 7/5 دقیقه از ما 12 میلیون پول خواستن که به خزانه ی دولت بریزیم
گفتند 90 درصد هزینه رو دولت میده و 10 درصد هم میشه تبلیغاتی که برای شرکت شماست

OmidX
January 25th, 2015, 14:59
خیلی هم خوب هست ، لطفا از مشکلات این صنف هم صحبت کنید ،
مخصوصا درباره قیمت گذاری بگید ک اگه یک شورایی ، چیزی تشکیل بشه ک قیمت پایه برای یک اکانت هاستینگ یا یک سرور مجازی تعریف کنه ...

یا از نوسانات ارزی و تاثیری ک رو این صنف داره و اینکه خیلی از شرکت ها با وجود گرون شدن ارز یک ریال هم رو قیمت هاشون افزوده نشده .

و ...

امیدوارم مسئولین واقعا یه فکری ب حال مشکلات این صنف بکنن ...

با تشکر ...

rezaserver
January 25th, 2015, 15:00
بی صبرانه منتظر سخنان شما هستیم اشکان جان!
:)

ourweb
January 25th, 2015, 15:01
دقیقاً میفرمایید به شما چی گفتند؟
چون من خودم تا آخر هفته وقت خواستم اونا همین امروز میخواستن شروع کنن

دوست عزیز چیز خیلی بزرگی هم نیست ها
چون بابت 7/5 دقیقه از ما 12 میلیون پول خواستن که به خزانه ی دولت بریزیم
گفتند 90 درصد هزینه رو دولت میده و 10 درصد هم میشه تبلیغاتی که برای شرکت شماست

دقیقا همین رو هم از ما خواستن گفتم باید صحبت کنیم که واقعا برای 7/5 دقیقه ارزش نداره انقدر هزینه بدیم در کل با همکاران دیگر هم تماس گرفتن همچنین ما هم بهشون گفتیم تا اخر هفته وقت بدید تا فکر هامون رو بکنیم همچنین یک ایمیل هم دادن که بهشون اطلاع بدیم .

Ashkankamangar.ir
January 25th, 2015, 15:01
مخصوصا درباره قیمت گذاری بگید ک اگه یک شورایی ، چیزی تشکیل بشه ک قیمت پایه برای یک اکانت هاستینگ یا یک سرور مجازی تعریف کنه ...

یا از نوسانات ارزی و تاثیری ک رو این صنف داره و اینکه خیلی از شرکت ها با وجود گرون شدن ارز یک ریال هم رو قیمت هاشون افزوده نشده .

و ...

با تشکر ...

یه جواب درست شنیدم ممنونم

دوستانی که میگند با ما تماس گرفتند لطفاض شماره ی تلفن اون فرد و همچین نام اون فرد رو بنویسند

ourweb
January 25th, 2015, 15:02

و ...

با تشکر ...

در 7/5 دقیقه ارزش نداره واقعا

Ashkankamangar.ir
January 25th, 2015, 15:03
نه توی 7/5 دقیقه هیچ چیز نمیشه گفت

mahdiazarnia
January 25th, 2015, 15:11
بهشون بگید 12.5 میدیم ، یک تیزر تبلیغاتی 7.5 دقیقه ای برمون پخش کنید
اگر گذارشه که بابت اینکه ویتتون رو میگیرند باید ممنون شما هم باشند ، به نظرم این واسط صدا سیماست
سعی کنید تماس مستقیم بگیرید

Ashkankamangar.ir
January 25th, 2015, 15:37
من با روابط عمومی دوباره تماس گرفتم ولی گفتند فقط به ما این پیشنهاد رو دادند دوستانی که فرمودند با اونها هم تماس گرفته شده من منتظرم که شما عزیزان نام اون فرد و شماره ی تماسی که باهاتون انجام شده رو بذارید

در ضمن بعد از این تاپیک من منتظر تماس های فیک باشید

shahinmq
January 25th, 2015, 17:12
عرض سلام و احترام :

با ما هم تماس گرفتند (شوخی می کنم) :دی

لطفا این نکته رو ذکر کنید که بازار کار هاستینگ رو به اشباع شدن هستش در ایران به دلیل اینکه هر فردی در هر سنی وقتی بیکار می شه ، پیش خودش می گه چیکار کنم ؟

یا میره سراغ کار هاستینگ یا طراحی و پس از مدتی هم اون کار رو رها می کنه و باعث بوجود اومدن مشکل برای کاربران اون شخص می شه و همچنین لطمه ی بدی به بازار کار میزنه...

این روند متاسفانه در ایران خیلی زیاده مخصوصا دوستانی که دانش آموز هستند . البته کار کردن در هرسنی بد نیست اما جدی گرفتن اون مهمه.

پیروز باشید

DeLtAvPs
January 25th, 2015, 17:18
بهن نظره من اگه قراره 12.5 بدی برای 7 دقیقه این پولو برای کارت سرمایه گذاری کن خیلی بهتره!
اگر خیلی غمخوار هستند بگو رایگان اینکارو انجام بدن نه با پول

aminrt4
January 25th, 2015, 18:35
امشب 20:30 ببینین من مصاحبه تلویزونی دارم 12ت پول دادم

Mr.Pouria
January 25th, 2015, 18:41
واقعا کسی پیدا میشه 12 تومن پول بده برای 7 دقیقه ؟ :))

توی 12 دقیقه تبلیغ میشه کرد یا میشه حرف زد ؟!!!

با 12 تومن میشه کلی توی شبکه های ماهواره ای تبلیغات کرد :d کلی هم سود داره !!

medianet
January 25th, 2015, 18:44
سلام و عرض ادب
تماس زنده هست یا از همین تماس های پشت پرده که معلوم نیست ؟

حالا شما قصد دارین تماس بگیرین ؟
این هزینه هایی که دوستان در بالا فرمودن واقعیت دارند ؟

RoobinaServer
January 25th, 2015, 18:49
سلام و عرض ادب
تماس زنده هست یا از همین تماس های پشت پرده که معلوم نیست ؟

حالا شما قصد دارین تماس بگیرین ؟
این هزینه هایی که دوستان در بالا فرمودن واقعیت دارند ؟

اگر یادم باشه فکر کنم اون موقع به ما گفته بودند 17 یا 18 میلیون.

modiranhosting
January 25th, 2015, 18:55
مراقب افراد سودجو و کلاه بردار باشید.

Ashkankamangar.ir
January 25th, 2015, 21:05
دوستان عزیز به خدا چیز مهمی نیست که اینقدر بچه ها تو این تاپیک به صورت حرفه ای یا غیر حرفه ای قصد تخریب مارو دارند
دوستان عزیز این برنامه ی تلویزیونی الان 1 ماهه شروع شده و نمیدونم دو سال پیش چه طور تماس گرفتند
این برنامه ی تلویزیونی اصلاً تبلیغات نیست و برای تمام شغلها هست و هر روز یه شغل رو معرفی میکنه از گاوداری تا شرکت هاستینگ
در ضمن ما اصلا نمیخوایم شرکت کنیم (کسی دوست داره شماره ی اون فرد رو بدیم جای ما برند شرکت کنند ) نه به خاطر پولش بلکه نمیتونم تو 7.5 دقیقه چیزی بگم در ضمن من هرچی هم بگم مردم عادی چیزی متوجه نمیشن اخرم میگند طرف سرور از آمریکا گرفته حتماً ضد انقل...
خلاصه تاپیک رو قفل کنید ممنونم

- - - Updated - - -

مراقب افراد سودجو و کلاه بردار باشید.

پست اول رو بخونید تماس گرفتیم با روابط عمومی تایید کردند
از بعد از این تاپیک مراقب تماس افراد سود جو باشید
پول باید تو خزانه دولت ریخته بشه نه حساب شخصی

mhiizadi
January 25th, 2015, 21:09
دوستان عزیز به خدا چیز مهمی نیست که اینقدر بچه ها تو این تاپیک به صورت حرفه ای یا غیر حرفه ای قصد تخریب مارو دارند
دوستان عزیز این برنامه ی تلویزیونی الان 1 ماهه شروع شده و نمیدونم دو سال پیش چه طور تماس گرفتند
این برنامه ی تلویزیونی اصلاً تبلیغات نیست و برای تمام شغلها هست و هر روز یه شغل رو معرفی میکنه از گاوداری تا شرکت هاستینگ
در ضمن ما اصلا نمیخوایم شرکت کنیم (کسی دوست داره شماره ی اون فرد رو بدیم جای ما برند شرکت کنند ) نه به خاطر پولش بلکه نمیتونم تو 7.5 دقیقه چیزی بگم در ضمن من هرچی هم بگم مردم عادی چیزی متوجه نمیشن اخرم میگند طرف سرور از آمریکا گرفته حتماً ضد انقل...
خلاصه تاپیک رو قفل کنید ممنونم

- - - Updated - - -

پست اول رو بخونید تماس گرفتیم با روابط عمومی تایید کردند
از بعد از این تاپیک مراقب تماس افراد سود جو باشید
پول باید تو خزانه دولت ریخته بشه نه حساب شخصی

آقا فقط هر کاری میکنی بگو ما هم شاغلیم ؛ ما هم قانون و صنف و لیست قیمت ثابت نیاز داریم ؛
ما هم بدبختی داریم :)
فقط دردمون رو بگو که هیچ کسی نیست به داد ما برسه ؛ از اولش خوب نظارت نمیکنن بعد که یکی میاد تو سرویس دهی کم کاری میکنه ؛ اسم کُل " هاسیتنگ ایران " خراب میشه :|
فقط همینو بتونید برسونید خیلی خیلی خوب و مناسبه ؛
زمان پخش برنامه رو هم اگر میشه بپرسید و اعلام کنید
خیلی منتظر و مشتاقم :)

aminrt4
January 25th, 2015, 21:36
20:30 دیدیدن امشب؟1

mhiizadi
January 25th, 2015, 21:47
20:30 دیدیدن امشب؟1

نه چی داشت ؟

taksis
January 25th, 2015, 21:48
والا مشکلاتی که این شرکت های هاستینگ دارن تو هفت ساعت و نیم هم نمیشه توضیح داد چه برسه هفت دقیقه و نیم!
فکر کنم پول میگیرن برید داخل تلویزیون بای بای بکنید بعد مثلا اسم شرکتتون هم اون بالا بنویسند:))
واقعا من نمیدونم این فکر ها و این ایده ها از کجا نشات میگیره!مسخرشو دراوردند

Pars98
January 25th, 2015, 22:03
الآن خواستند لطفی کرده باشند دیگه آره؟ 12 میلیون رو به چه دلیل خواستند؟!
اگه واقعا قصد معرفی این حرفه هست مصاحبه با مدیر این انجمن کنند که از همه مشکلات و جزئیات و حاشیه ها باخبر هستند و اسم هیچ هاستینگی هم آورده نخواهد شد.

!MihanIt!
January 25th, 2015, 22:07
اصلا تو پنج دقیقه نمی تونید اسم شرکتتون رو بگید سعی کنید تایم بیشتر بشه نسبت به قیمت

AHF-victory
January 25th, 2015, 22:31
هیچی دیگه از فردا قیمت این شرکت 3برابر میشه که فقط چون صدا سیما زنگ زده بهش :))))))
منم خیلی هارو دیدم ,این طوری میگن که برن بالا آقا ثابت کن ثابت
دیگه شد گنده انجمن

chatsaz
January 25th, 2015, 23:12
قضیه به کجا رسید اخر؟

Quality
January 25th, 2015, 23:31
تو خارج صداسیماشون دعوت میکنه دولت حمایت میکنه یه چیزی هم میده به طرف مشکلاتشو حل میکنه

اینجا دعوت میکنه پول میگیره که فقط بری سلام کنی برگردی