PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جهان پی و یا پی لاین

alita
January 25th, 2015, 14:28
سلام. من بعد از بررسی های فراوان متوجه شدم که به نظر پی لاین و جهان پی گزینه های خوبی هستند. البته پارس ال هم خیلی از اون تعریف شده اما گویا سرور پارس پال تو ایران نیست. به خاطر همین از اون صرف نظر کردم. پی لاین یک بدی ای که داره کارمزد 2.5 درصدی برای درگاه مستقیم داره. اما برای جهان پی این درصد کم تره. حالا سوال اینجاست که ایا این کم تر بودن به خاطر رقابت و جذب مشتری است و یا اینکه درسته درصدش کم تره اما در موارد دیگه ضعیف عمل می کنه.
من واقعا بین این دو تا موندم از یک طرف به خاطر درصد کم تر جهان پی دوست دارم از اون استفاده کنم اما از طرف دیگه می ترسم اذیت بشم در زمان واریز. من چون خودم ادم خوش قولی هستم خیلی از بدقولی بدم میاد. من یک درگاهی رو می خوام پول رو به نحو احسن تو حسابم بریزه و امروز فردا نکنه. چون خیلی از این کار بدم میاد. ممنون.

yourhosting
January 25th, 2015, 14:35
سلام
بیش از 3 ساله از جهانپی استفاده میکنیم و مشکلی هم باهاشون نداشتیم
این کارمزد کمتر هم بیشتر واسه جذب افراد و رقابت هست...

موفق باشید

ballance
January 25th, 2015, 14:42
من از پی لاین استفاه می کنم.از لحاظ زمان واریز هم خوب بوده و مشکلی نداشتم.
تعداد تراکنش هایی که با جهان پی داشتم کمتر از 10 تا هست , اونم خوب بود و مشکلی ندیدم اما خب سلیقه ایی هست , بحث کارمزد را که کنار بزاریم بیشتر پی لاین را ترجیح میدم.

reza115
January 25th, 2015, 14:52
سلام

تعداد پشتیبان های آنلاین جهان پی اکثر اوقات 3 تا به بالا هست

سیستمشون سریع هست و تا به حال مشکلی دیده نشده

یه گزینه جدید هم که دارن واریز خودکار تا یه حد مشخص هست که البته کارمزد داره و بصورت دستی بهتره

در کل جهان پی سریع و جالب تر هست(امیدوارم چشم نخورن)

مینا-صیفی
January 25th, 2015, 15:18
سلام. من بعد از بررسی های فراوان متوجه شدم که به نظر پی لاین و جهان پی گزینه های خوبی هستند. البته پارس ال هم خیلی از اون تعریف شده اما گویا سرور پارس پال تو ایران نیست. به خاطر همین از اون صرف نظر کردم. پی لاین یک بدی ای که داره کارمزد 2.5 درصدی برای درگاه مستقیم داره. اما برای جهان پی این درصد کم تره. حالا سوال اینجاست که ایا این کم تر بودن به خاطر رقابت و جذب مشتری است و یا اینکه درسته درصدش کم تره اما در موارد دیگه ضعیف عمل می کنه.
من واقعا بین این دو تا موندم از یک طرف به خاطر درصد کم تر جهان پی دوست دارم از اون استفاده کنم اما از طرف دیگه می ترسم اذیت بشم در زمان واریز. من چون خودم ادم خوش قولی هستم خیلی از بدقولی بدم میاد. من یک درگاهی رو می خوام پول رو به نحو احسن تو حسابم بریزه و امروز فردا نکنه. چون خیلی از این کار بدم میاد. ممنون.

ببینید جفت این ها خوب هستند پی لاین هم 1% بود قدیم ها قدیمی هست بعد بالا برد . الان جهان پی به سیاست کاریشون مربوط هست دلیل بر ضعف نیست خیلی خوبه 1ساله دارم استفاده میکنم اما شاید جهان پی هم سال های اینده مثله پی لاین بالا ببره که این کارمزد بالا مشتریان دوست ندارند برای همه کاربران 1% بهترین مناسب ترین کارمزد هست اگر همین روال بمونه همین قدر تراکنش های بالا و مشتریان بالا جهان پی حفظ میشه نه تنها این شرکت بلکه شرکت های دیگه با تشکر .

psfa
January 25th, 2015, 15:24
من که خیلی ساله از پی لاین استفاده میکنم
اصلا هم این قضایای امروز فردا ندارن کلاس کاریشون بالاتر از این حرف هاست

alita
January 25th, 2015, 15:35
در رابطه با پشتیبانی من هم فکر می کنم جهان پی خیلی بهتر از پی لاین است. من تابه حال چند تیکت برای پی لاین فرستادم ولی اصلا جواب ندادند!!!!! اما جهان پی به بیشتر تیکت های من جواب میده. اما چیزی که من خیلی رو اون حساس هستم اینه که اگر روزی 10 میلیون هم تراکنش داشتم .( مثلا!!!!!!!!!!!!!!!!!!) وقتی درخواست واریز دادم دیگه امروز فردا نکنه و ببینه چون رقم بالاست معطل کنه و ...... این موضوع خیلی برای من مهمه. اصلا تحمل شل کاری رو ندارم و تو این جور موارد خیلی سفت و سختم. در این مورد به جهان پی تیکت فرستادم که هنوز پاسخی رو نداده( البته به صورت مودبانه این سوال رو کردم)

alikamanak
January 25th, 2015, 15:40
جی پل هم 1 درصد بود, زد پول مردم رو خورد و دیگه پیداش نشد.

majid1f
January 25th, 2015, 15:43
زرین پال را هم بررسی کنید. کارمزد صفر، واریز انلاین از حساب به کارت شتاب، ارائه زرین کارت با قابلیت های بسیار عالی، اپلیکیشن موبایل ....
حتی من قصد دارم اگه به همین روال باشه درگاه های بانک ملت روی یکی از سایت ها را بردارم و زرین پال بزارم (اداره مالیات حساب متصل به پوز را درخواست داده بود.... )

M-Sadeghi
January 25th, 2015, 15:43
پی لاین پر قدرت تر و خیلی باکلاس تر و شیک کار می کنند. تا حالا شده واریزیشون 10 دقیقه ای بوده.

Mr.Pouria
January 25th, 2015, 15:53
من از روز اول که جهان پی تاسیس شد در اون عضو شدم و هنوز که هنوزه از جهان پی استفاده میکنم ...

روز های اول حدودا 5 ماه اول کارمزد برای جذب کاربر 0 بود و یواش یواش زیاد شده تا اینی که الان هست ! یعنی نیم درصد ! تا یک درصد !

پشتیبانی خوبی دارن و تاجایی که ازدستشون بر بیاد کمک میکنن .

روز به روز هم شاهد پیشرفتشون هستم و میبینم امکانات جدید و جذابی بهشون ازافه میشه ...

تیکت هارو هم با سرعت خوبی جواب میدن ! تیو این چند سال کلا فک کنم نزدیک 10 تا تیکت دادم اونم سوال در باره پلاگین ها بوده و یا انتقاد داشتم یا گزارش ایراد در سیستم !! مشکل دیگری نبوده !!

سخت گیری هایی رو هم که سایر سرویس دهنده ا مثل پارس پال زرین پال و غیره دارن جهان پی نداره ....

پیشنهاد من به شما جهان پی هست ..

!MihanIt!
January 25th, 2015, 16:26
جهان پی

zekihehe
January 25th, 2015, 16:48
طبق تحقيقاتی که کردم زرين پال، کارمزد کم نميکنه
و تسويه حسابش هم ميگن اکثرا آنی هست.
باز تحقيق کنيد به نظرم بهترين شرايط رو دارن

isn
January 25th, 2015, 16:53
به نظر من جهان پی اگر نسبت به پی لاین عقب تر هم باشه ولی دیده میشه که داره هزینه می کنه !

جهان پی پشتیبانی خوبی هم داره

wenhost
January 25th, 2015, 17:04
با سلام بنده نزدیک 7 ماهی با جهان پی کار کردم عالی بود

ولی به دلایلی و مشکلاتی که در درگاه اختصاصیشون پیدا شد مجبور شدم در گاه رو عوض کنم

الان از سیبا پال استفاده میکنیم واقا عالی هستش و جواب تیکت ها کم تر از 10 دقیقه در روز های کاری و غیر کاری پاسخ داده میشه عالی هستش

mehrangta
January 25th, 2015, 17:15
جهان پی تایید میشن

mamalak
January 25th, 2015, 17:19
درود
بنده 2 سال است با با هر دو شرکت کار میکنم اما با جهان پی راحت تر بودم و درگاه اولم رو جهان پی قرار دادم

توصیه بنده
از هر دو استفاده کنید جهان پی رو درگاه اولتان را قرار دهید

موفق باشید

ali269
January 25th, 2015, 17:34
زرین پال قدیمی ترین است امکانات بیشتری هم دارد

medianet
January 25th, 2015, 19:02
سلام و عرض ادب

پی لاین در هر صورت پیشنهاد میشود ( صرف نظر از 2.5 درصد کارمزد چون خوش قولن )

ولی چرا سمت زرین پال نمیرین ؟

alita
January 26th, 2015, 12:22
ولی چرا سمت زرین پال نمیرین ؟
به خاطر اینکه تعاریف جالبی رو در رابطه با پرداخت به موقع زرین پال از طرف دوستان نمی بینم. مخصوصا که یک درگاهی به نام جی پال پیدا شده و کلاه بردار از اب دراومده و معلوم نیست که گرفتنشون و یا نه ادم بیش از پیش نسبت به انتخاب درگاه حساس میشه. و یکی از فاکتورهای مهم درگاه باید صداقت و امانت داری و واریز به موقع پول باشه. نه اینکه پول رو همین طور نگه داره تا سود اون بیاد و بعدا اگه کار بیخ پیدا کرد پول رو واریز کنه. صداقت خیلی مهمه.خیلی خیلی.

zarat
January 26th, 2015, 12:42
جهان پی

zekihehe
January 26th, 2015, 20:12
به خاطر اینکه تعاریف جالبی رو در رابطه با پرداخت به موقع زرین پال از طرف دوستان نمی بینم. مخصوصا که یک درگاهی به نام جی پال پیدا شده و کلاه بردار از اب دراومده و معلوم نیست که گرفتنشون و یا نه ادم بیش از پیش نسبت به انتخاب درگاه حساس میشه. و یکی از فاکتورهای مهم درگاه باید صداقت و امانت داری و واریز به موقع پول باشه. نه اینکه پول رو همین طور نگه داره تا سود اون بیاد و بعدا اگه کار بیخ پیدا کرد پول رو واریز کنه. صداقت خیلی مهمه.خیلی خیلی.

زرين پال که تسويه آنی ميده ظاهرا.
تنها درگاهی هست که ادعا ميکنه به شبکه بانکی متصل هست و کارت های بانکی به نام خودش داره.
اين لينک رو ببينيد جالبه
https://ir.zarinpal.com/zarincard

تنها درگاهی هست که کارمزد 0 درصد ميده

- - - Updated - - -

فکر کنم سابقه زرين پال از همه اين سايت ها هم بيشتر هست. تا جائی که يادمه 4 5 ساله اسمش رو ميشنوم

- - - Updated - - -

ولی تازگی ها کارمزدشون رو حذف کردن. ظاهرا کمتر از 1 ساله

majid1f
January 26th, 2015, 22:15
یک نکته ایی که می خواستم بگم . در حال حاضر زرین پال کارت متصل به شتاب (زیر نظر بانک آینده) و به راحتی با یک کلیک موجود حساب را به کارت بانکی انتقال می دید. با کارمزد صفر.
این که قبلا زرین پال 3 روز بعد واریز می کرد سیاست خیلی بدی هم نبود و شاید خیلی از کلاه برداری ها را جلوگیری می کرد. صدافت به نفع شما همیشه خوب نیست. خوبه صدافت برای مشتری های شما هم باشه.
همین سیاست ها باعث می شه یک سرویس پایدار باشه.
شما فرض کن یک درگاه واسط زدی، یک کاربر به سادگی بدون هیچ مدرکی عضو می شه، تو یک روز 100 میلیون تراکنش انجام می ده و درخواست واریز همان روز انجام و به حساب طرف واریز می شه.
فردا مشخص می شه طرف کلاه برداری کرده. حداقل 1-2 سال شما را درگیر دادگاه ... می شوید.
این بود که با یک تعهد نامه محضری واریزها سریع تر صورت می گرفت.

m2n
January 26th, 2015, 22:18
هر دوتا خدماتشون عالی هست

zekihehe
January 26th, 2015, 22:21
یک نکته ایی که می خواستم بگم . در حال حاضر زرین پال کارت متصل به شتاب (زیر نظر بانک آینده) و به راحتی با یک کلیک موجود حساب را به کارت بانکی انتقال می دید. با کارمزد صفر.
این که قبلا زرین پال 3 روز بعد واریز می کرد سیاست خیلی بدی هم نبود و شاید خیلی از کلاه برداری ها را جلوگیری می کرد. صدافت به نفع شما همیشه خوب نیست. خوبه صدافت برای مشتری های شما هم باشه.
همین سیاست ها باعث می شه یک سرویس پایدار باشه.
شما فرض کن یک درگاه واسط زدی، یک کاربر به سادگی بدون هیچ مدرکی عضو می شه، تو یک روز 100 میلیون تراکنش انجام می ده و درخواست واریز همان روز انجام و به حساب طرف واریز می شه.
فردا مشخص می شه طرف کلاه برداری کرده. حداقل 1-2 سال شما را درگیر دادگاه ... می شوید.
این بود که با یک تعهد نامه محضری واریزها سریع تر صورت می گرفت.

الان من پرسيدم
برای زرين کارتشون حتی سطح تاييد طلائی هم نميخوان
و بعد از عضويت ميشه کارت رو درخواست داد
درسته ؟

sor
January 26th, 2015, 23:33
ما هم با جهان پی همکاری میکنم خیلی وقته
بسیار راضی هستیم

filasufya
January 27th, 2015, 02:01
پی لاین معروف تر هست و از نظر مدت زمان واریز خیلی خوب عمل میکنه
جهان پی از لحاظ اسکریپت به نظرم قوی تر کار کرده

King Tired
January 27th, 2015, 02:13
بدون هیچ شکلی جهان پی

atila1355
February 15th, 2015, 13:08
از هرجا که خواستی بگیر
فقط از پی لاین نگیر

yourhosting
February 15th, 2015, 13:12
در یک کلام جهانپی!

kiarash-khatib
February 15th, 2015, 13:38
جهان پی بهتره چون پی لاین بعضی وقتا اشتباه هزینه رو ریختن مال منو بهشون اعتراض میکنی میبندن اما جهان پی جوایز میزاره برای مشتریانشون و سریع هم میریزن و زیباست سایتشون

atila1355
February 15th, 2015, 13:42
جهان پی بهتره چون پی لاین بعضی وقتا اشتباه هزینه رو ریختن مال منو بهشون اعتراض میکنی میبندن اما جهان پی جوایز میزاره برای مشتریانشون و سریع هم میریزن و زیباست سایتشون

دقیقا پی لاین همین کار رو میکنه
اصلا شعور مخاطب چه مشتری چه پذیرنده رو در نظر نمیگیره

kiarash-khatib
February 15th, 2015, 13:46
باهشون درست صحبت میکنید هم فحاشی میکنند و برای همینه من از اینا نمی***م و پیشنهاد میکنم نگیرید
هرطور خودتون صلاح میدونید

AHF-victory
February 15th, 2015, 15:16
جهان پی پشتیبانیش خوب نیست اگر با مشکل بربخوری کارت درمیاد،پی لاین عالیه

pasargad web
February 15th, 2015, 15:22
به نظرم جهان پی و سیبا پال از همه بهترن هم پشتیبانی هم کیفیت و...

Cpt.Liux
February 15th, 2015, 16:02
در حال حاضر از پی لاین استفاده میکنم.
قدیم روی جهان پی بودم و شخصی با کارت هک شده از درگاه من خریداری کرد. نه تنها همکاری نکردند خیلی غیر حرفه ای اکانت من رو هم بستند.

dexin
February 15th, 2015, 16:15
بنده يك سال با جهان پي كردم و واقعا از همه لحاظ عالي بود ن

حمید سجادی
February 15th, 2015, 19:07
کسی در مورد کارمزد 0 درصد زرين پال اطلاعی نداره و ميدونه که واقعی هست يآ خير ؟

mamalak
February 15th, 2015, 19:10
سلام
بنده 2 سال با هر دو کار کردم ولی جهان پی رو درگاه اول گذاشتم
جهان پی بهتره از دیده من

موفق باشید

rasool15
February 15th, 2015, 23:01
قبلنا که فقط زرین پال بود با پی لاین. .
که ما از پی لاین استفاده میکردیم و خیلی خوب بود ..
بعدش که ما رفتیم سربازی و ..

shazo
February 15th, 2015, 23:05
دوستان تصویه حساب کدوم بهتره...؟ هر کدوم چقدر برمیداره ؟

حمید سجادی
February 15th, 2015, 23:08
قبلنا که فقط زرین پال بود با پی لاین. .
که ما از پی لاین استفاده میکردیم و خیلی خوب بود ..
بعدش که ما رفتیم سربازی و ..

کی رفتی سربازی داداش :) ؟؟؟
اون زمان هم زرين پال کارمزدش واقعا صفر بود ؟؟؟

Jahan Pay Co
February 15th, 2015, 23:09
در حال حاضر از پی لاین استفاده میکنم.
قدیم روی جهان پی بودم و شخصی با کارت هک شده از درگاه من خریداری کرد. نه تنها همکاری نکردند خیلی غیر حرفه ای اکانت من رو هم بستند.

سلام
شایسته نیست در این جور تاپیک ها شرکت کنم
ولی حساب کاربری شما به دلیل عدم پاسخگویی و ارائه اطلاعات و مشخصات خریدار و با دستور قضایی مسدود شد چرا که شما به عنوان فروشنده موظف بودید اطلاعات خریدار را در اسرع وقت در اختیار شرکت یا پلیس فتا قرار دهید

kiarash-khatib
February 15th, 2015, 23:10
ما که از جهان پی راضی هستیم

حمید سجادی
February 15th, 2015, 23:11
دوستان تصویه حساب کدوم بهتره...؟ هر کدوم چقدر برمیداره ؟

تا جائی که من تحقيق کردم:
پی لاين 2.5 درصد برميداره
جهان پی 1.5 درصد
زرين پال هم ظاهرا 0 درصد هست که من مشکوکم چرا ؟؟؟؟

Jahan Pay Co
February 15th, 2015, 23:13
جهان پی 1.5 درصد

جناب حمید سجادی عزیز
اگر کل ارسال های شما را عزیزان بررسی کنند دقیقا متوجه میشن جریان چی هست :)
اطلاعات اشتباه در اختیار کاربران قرار ندهید
کامزد جهان پی 1 درصد می باشد

شرکت تجارت الکترونيک جهان پي (http://www.jahanpay.com/xpages/price)

espad
February 15th, 2015, 23:14
من چند ساله از پی لاین استفاده می کنم 100درصد راضی هستم
تجربه کار با جهان پی رو نداشتم

xphost
February 15th, 2015, 23:14
جهان پی عالیه
در کنارش سیبا پال هم تجربه کنید

حمید سجادی
February 15th, 2015, 23:17
جناب حمید سجادی عزیز
اگر کل ارسال های شما را عزیزان بررسی کنند دقیقا متوجه میشن جریان چی هست :)
اطلاعات اشتباه در اختیار کاربران قرار ندهید
کامزد جهان پی 1 درصد می باشد

1 درصد ؟
ولی رو سايتتون نوشتيد 1.5 درصد

راهی هست مثل زرين پال (البته اگر خالی بندی نباشه) کارمزدتون صفر بشه ؟

- - - Updated - - -

درگاه اختصاصی با نام و لوگوی شما: 1.5%

http://www.jahanpay.com/xpages/price

Jahan Pay Co
February 15th, 2015, 23:26
به اولین پست توجه داشته باشید درج شده "درگاه مستقیم" لذا کارمزد این درگاه 1 می باشد
خیر کارمزد جهان پی برای تراکنش های بالای 3 میلیون در روز به صورت توافی می باشد.

حمید سجادی
February 15th, 2015, 23:29
به اولین پست توجه داشته باشید درج شده "درگاه مستقیم" لذا کارمزد این درگاه 1 می باشد
خیر کارمزد جهان پی برای تراکنش های بالای 3 میلیون در روز به صورت توافی می باشد.

ولی ظاهرا اين دوستانی که من هنوز صحت کارشون رو تاييد نميکنم، همين درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايت رو با کارمزد 0 درصد ميدن.
و به قول خودشون محدوديتی در رقم هم ندارن.
کاش شما هم ميتونستيد درگاه بدون کارمزد بديد تا ميتونستيد با زرين پال و احتمالا بقيه رقابت کنيد.

مینا-صیفی
February 15th, 2015, 23:36
جهان پی خوبه تایید میشه ما بعد 1سال و نیم کار کرد راضی بودیم من و داداشم الان کار نمیکنیم بنا به دلایلی دست به مسدود کردنشون ما را از کار کردند بر انداختند.

طی تجربه 5 ساله خودم کار کرد با درگاه های بانکی واسط و اپدیت به شرح زیر است:

سطح 1 : jahanpay - payline - sibapal - zarinpal - parspal

سطح 2 : bazpardakht - pardakhtnet - sharjiran - shetabha

بلک لیست یا از دور خارج شدها :- dinapay - oxinpay - takpardakht - jaypal - mehrpay - mihanpal - shetab biz - shaparak24
__________________________________________________ _________________

موفق باشید امیدوارم این جدول ردبندی اپدیت من بر شما مفید باشه

shazo
February 15th, 2015, 23:36
واقعا زیرن پال صفر درصده ؟

برای رضای خدا کار می کنه ؟

aliarkhodi
February 15th, 2015, 23:38
زرین پال از همه نظر تائید میشه
کارمزد صفر درصد , واریز آنی یکبار در روز مبلغ حداکثر 400 هزار تومن و سابقه اونها
از همه مهتر فکر میکنم جناب امیری در صدد هستند مجوز psp بگیرند به همین خاطر می تونید در حد یک بانک روی سامان سیستم حساب کنید
پشتیبانی شون هم خوب هست واقعا
زرین کارتی که به شما میدن یک کارت شتابی هست

حمید سجادی
February 15th, 2015, 23:41
واقعا زیرن پال صفر درصده ؟

برای رضای خدا کار می کنه ؟

منم همين رو ميگم
کسی هست واقعا تست کرده باشه ؟؟؟؟؟

kiarash-khatib
February 15th, 2015, 23:42
زرین پال به احتمال زیاد جزو ارگان های دولتی میباشد و هزینه آن هارا دولت میده اما حالا زیاد فرقی نداره فوقش 300 تک تومنی هر شرکتی برداره فشار مالی که نمیاد جهان پی چون تمامی کار هاش زیر دست خودشونه فکر کنم البته به درستی نمیگم
مثل مدارس هست یه مدرسه هست دولتی پول نمیگیره یه مدرسه هست غیر انتفاعی فرق های اینچنین احتمالا دارند

sor
February 15th, 2015, 23:59
منم به شخصه حدود 1.5 سال بیشتر میشه دارم استفاده میکنم کاملا راضی هستم
تو این مدت سایت 10 تا تیکت داشتم که هیچ کدوم هم در باره تسویه حساب این چیزا نبود ! صرفا راهنمایی بود یا سولات ماژول ها این قبیل

چند وقتی هست که میخوام جا به جا کنم برم از همسایه سرویس بگیرم ولی باز دلیلی پیدا نمیکنم که از این سیستم جدا بشم ! واقعا عالی هستن

شاید نسبتا از دیگر سرویس دهنده ها خدمات جانبی کمتری ارایه میده ولی پشتیبانی و ... خوبی داره
جدیدا هم که فک میکنم دارن روی چند پرژه کار میکنن که دقیقا حضور ذهن ندارم چی بود

در کل عالی هستن .

atila1355
February 16th, 2015, 01:34
زرین پال عالیه
اون کارمزد 0% هم برای کسایی هست که کاربری طلایی دارن و کارت زرین کارت رو گرفتن( شرایط اش رو باید داشته باشید )
واریز تقریبا آنی به کارت زرین پال شون واقعا عالیه
و مهمتر از همه طرز برخورد با مشتری ( چه پذیرنده و چه مشتری ) واقعا خوبه
و جدیدا هم درگاه مستقیم بانکی رو هم اضافه کردن بدون کارمزد

واسه بعضی از این واسط ها واقعاااااااااااااااااا متاسفم که حتی عرضه پیگیری کردن 3000 تومن رو هم ندارن
فقط هم دنبال کارمزد بیشتر و قوانین من دراوردی هستن
خوبه این گردش مالی 100ها میلیونی خودش توی بانک ها خیلی سود براشون داره ولی لنگ یه 500 تومن واریز و 1% کارمزد و ... هستن!!
با گدابازی نمیشه پیشرفت کرد

Ramin
February 17th, 2015, 22:31
کسی در مورد کارمزد 0 درصد زرين پال اطلاعی نداره و ميدونه که واقعی هست يآ خير ؟

کی رفتی سربازی داداش :) ؟؟؟
اون زمان هم زرين پال کارمزدش واقعا صفر بود ؟؟؟

جهان پی 1.5 درصد

1 درصد ؟
ولی رو سايتتون نوشتيد 1.5 درصد

راهی هست مثل زرين پال (البته اگر خالی بندی نباشه) کارمزدتون صفر بشه ؟

- - - Updated - - -

درگاه اختصاصی با نام و لوگوی شما: 1.5%

ولی ظاهرا اين دوستانی که من هنوز صحت کارشون رو تاييد نميکنم، همين درگاه مستقيم با نام و لوگوی سايت رو با کارمزد 0 درصد ميدن.
و به قول خودشون محدوديتی در رقم هم ندارن.
کاش شما هم ميتونستيد درگاه بدون کارمزد بديد تا ميتونستيد با زرين پال و احتمالا بقيه رقابت کنيد.

منم همين رو ميگم
کسی هست واقعا تست کرده باشه ؟؟؟؟؟

سلام

واقعا در شان و شخصیت شرکت و شخص شما نمی باشد که هر روز با ایجاد یک اکانت جدید در انجمن اقدام به تخریب درگاههای دیگر و تبلیغات برای زرین پال نمائید !!!
این موضوع را اینبار به صورت علنی اعلام نمودم زیرا بار اول شما نمی باشد !!! و هر بار بی توجه به تذکرات این کار را تکرار می کنید !
در صورت تکرار مجدد حساب کاربری اصلی شما یعنی :

نمایش مشخصات: samansystems - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/)

برای همیشه مسدود خواهد شد !!! و این آخرین تذکر به صورت علنی برای شما می باشد !

samansystems
February 18th, 2015, 09:59
سلام

واقعا در شان و شخصیت شرکت و شخص شما نمی باشد که هر روز با ایجاد یک اکانت جدید در انجمن اقدام به تخریب درگاههای دیگر و تبلیغات برای زرین پال نمائید !!!
این موضوع را اینبار به صورت علنی اعلام نمودم زیرا بار اول شما نمی باشد !!! و هر بار بی توجه به تذکرات این کار را تکرار می کنید !
در صورت تکرار مجدد حساب کاربری اصلی شما یعنی :

نمایش مشخصات: samansystems - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/)

برای همیشه مسدود خواهد شد !!! و این آخرین تذکر به صورت علنی برای شما می باشد !

پست شما گزارش شد و توضيحات درج شد.
لطفا هر چه سريعتر اين پست رو حذف کنيد و يا اجازه بديد با توجه به اينکه به صورت علنی تهمت زديد به صورت علنی پاسخ داده بشه. ;)
همچنين من از استارتر و کاربران به خاطر خارج شدن تاپيک از مسير اصلی خودش عذر خواهی ميکنم.

hamra
February 18th, 2015, 10:24
عجب !

Delnaaz
March 7th, 2015, 10:58
جفتشون خوبن
البته پی لاین از نظر امکانات ، امنیت و تسویه حساب سریع بهتر هست

filasufya
March 13th, 2015, 21:38
کارمزد پی لاین دیگه واقعا خیلی بالا رفته!!!

mahdizade
March 13th, 2015, 22:26
جهان پي:x

zarat
March 13th, 2015, 22:56
100% جهان پی :53:

yourhosting
March 13th, 2015, 23:03
جهانپی به نظر من بهترین هست ۳ ساله باهاش کار میکنم هیچ مشکلی نداشتم!

hashtgerdiha
March 13th, 2015, 23:15
به نظر بنده جهان پی خدمات بیشتری به کاربران خود ارائه میدهند
من مدتی از این شرکت و سرویس هاشون استفاده میکردم
واقعا راضی بودم از جهان پی
موفق باشید

سرزمین
March 13th, 2015, 23:36
قضیه کاربری به نام حمید سجادی واقعاً مشکوکه

دو راه وجود داره:

- شخصی یا شرکتی از درگاه های واسط دیگه و یا دیگران اقدام به این کار میکنه و میخواد جلوه زرین پال رو خراب کنه.

- خود زرین پال اقدام به اینکار میکنه که نه تنها تبلیغ نیست بلکه جلوه شرکت رو خراب میکنه.

بنده مورد اول رو بیشتر احساس میکنم چون شرکتی با این سابقه نباید به این صورت و اینقدر غیر حرفه ای عمل کنه که اکثر افراد نشخیص بدن و بسیار کار نادرستیه البته احتمال میدم شاید بر عکس باشه.

pasargad web
March 14th, 2015, 00:41
100% جهان پی بهتره .

arminak
March 14th, 2015, 01:40
از روزهای اولی که پیلاین راه افتاد عضوش بودم و تا الان هم باهاش کار میکنم" تا به حال مشکلی نداشتیم و سرویس دهی و پشتیبانی خوبی داشتن
مورد اعتماد هم هستند و پنل کاربری و امکانات جالبی دارن