PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست روش خرید بک لینک گیری برای سایت تازه تاسیس

song-ir
January 24th, 2015, 20:57
سلام

من از شما همکاران و دوستان گرامی یک سوال دارم در مورد نحوه بک لینک گیری ! شاید کمک زیادی به خیلی از دوستان دیگه هم کنه ! خیلی ها میگن که بک لینک خوب نیست و ... و سایت رو اسپم میکنه اما تقریبا در مورد وب فارسی صدق نمیکنه ! اما من میخوام دوستان تجربشونو در خرید بک لینک واسه یک سایت تازه تاسیس در این تاپیک اعلام کنند و اگر سایتی هم دارند یا میشناسند که بک لینک خریداری کنم !

ممنون

pedrami
January 24th, 2015, 21:04
سلام دوست عزیز
بک لینک گیری اگه به صورت نادرست باشه بله دقیقا حرف شما صحیح است و سایت رو ایپم و پنالتی می کنه
بک لینک گیری باید حتما توسط متخصص این کار انجام بشه ... خیلی از کسانی که بک لینک گیری می کنن از پر*کسی استفاده نمی کنند و اسپم میشه بک لینک هایی که می گیرن ... که این کار به شدت اشتباه هست و سایت رو دچار مشگل می کنه
افزایش رتبه سایت چند مرحله داره که اگه همه مراحل به درستی انجام بشه ، سایت میشه گفت تقریبا به صورت دائم در صفحه و رتبه اول گوگل باقی می مونه ...
زیر سازی درست سایت و قالب + شبکه های اجتماعی و به خصوص افرایش گوکل پلاس + بک لینک هدفمند و بدون اسپم + مطالب مناسب درون سایت (کپی پیست نباشه) بسیار سریع رتبه سایت رو بالا میاره ...

هم تو ایران هم خارج ایران خیلی از سایت ها با بک لینک گیری درست صفحه اول گوگل رو به خودشون اختصاص دادن .

برای مشورت و سوالات بیشتر اینجا و یا با شماره های سایتمون ماس بگیرید در خدمتتون هم هستیم دوست عزیز

song-ir
January 24th, 2015, 21:12
سلام دوست عزیز
بک لینک گیری اگه به صورت نادرست باشه بله دقیقا حرف شما صحیح است و سایت رو ایپم و پنالتی می کنه
بک لینک گیری باید حتما توسط متخصص این کار انجام بشه ... خیلی از کسانی که بک لینک گیری می کنن از پر*کسی استفاده نمی کنند و اسپم میشه بک لینک هایی که می گیرن ... که این کار به شدت اشتباه هست و سایت رو دچار مشگل می کنه
افزایش رتبه سایت چند مرحله داره که اگه همه مراحل به درستی انجام بشه ، سایت میشه گفت تقریبا به صورت دائم در صفحه و رتبه اول گوگل باقی می مونه ...
زیر سازی درست سایت و قالب + شبکه های اجتماعی و به خصوص افرایش گوکل پلاس + بک لینک هدفمند و بدون اسپم + مطالب مناسب درون سایت (کپی پیست نباشه) بسیار سریع رتبه سایت رو بالا میاره ...

هم تو ایران هم خارج ایران خیلی از سایت ها با بک لینک گیری درست صفحه اول گوگل رو به خودشون اختصاص دادن .

برای مشورت و سوالات بیشتر اینجا و یا با شماره های سایتمون ماس بگیرید در خدمتتون هم هستیم دوست عزیز

واقعا مفید و عالی بود تشکر میکنم !

یه سوال شما میتونید یه سایت تازه تاسیس رو که مشکلی با ف-ی-ل-رینگ هم نداره در کلمات دانلود فیلم و سریال ( بخصوص پست هاشو ) در چه مدت البته حدودی ( چون 100 % نمیشه گفت خودم میدونم ) در نتایج صفحه اول گوگل بیارید ؟

و سوال بعدی شما g+ رو میتونید افزایش بدید ؟ به صورت منظم که اسپمی واسه سایت نشه !؟

pedrami
January 24th, 2015, 21:22
واقعا مفید و عالی بود تشکر میکنم !

یه سوال شما میتونید یه سایت تازه تاسیس رو که مشکلی با ف-ی-ل-رینگ هم نداره در کلمات دانلود فیلم و سریال ( بخصوص پست هاشو ) در چه مدت البته حدودی ( چون 100 % نمیشه گفت خودم میدونم ) در نتایج صفحه اول گوگل بیارید ؟

و سوال بعدی شما g+ رو میتونید افزایش بدید ؟ به صورت منظم که اسپمی واسه سایت نشه !؟

خواهش می کنم دوست عزیز

بله ما می تونیم تو این خدمات با شما همکاری داشته باشیم

اگه سایتتون بهینه باشه از نظر زیر ساختی ، خوب خیلی کمک می کنه تو سریع تر نتیجه گرفتن و بالا اومدنتون دوست عزیز ...

ممنون میشم اگه سایتتون رو بگید که برسی کنم از نظر زیرسازی چه جوری هست ... (اگه دوست ندارین اینجا بزارید پیام خصوصی کنید)

دوست عزیز تو این کلمات کلیدی که گفتید چون رقیب زیاد دارین ماشالا :) ... یکم زمان بر هست که به صفحه اول بیاید .... حدود 1 تا 3 ماه زمان میبره ... چون بک لینک هایی که براتون می گیریم باید هدفمند باشه ( یعنی اکثرا تو سایت هایی براتون بک لینک می گیریم که کارشون مرتبط با فیلم و سریاله و پیج رنک بالایی دارن ) که بسیار کمک می کنه هم سریع رشد کنین هم مدت زمان بیشتری بمونین تو صفحه اول

گوگل پلاس هم بله ما می تونیم .... تو همین مدت و هم زمان با بک لینک گیری و سئو کردن طراخی سایت و قالبتون تا 10.000 گوگل پلاستون رو میتونیم بالا بیاریم براتون ....

همچنین تو ادامه کار در صورت نیاز آموزش هایی رو در اختیارتون قرار میدیم که رتبه اتون تو صفحه اول تغییری نکنه ... که با کاربران زیادی هم که پیدا می کنین و بازدید بالا همیشه تو این صفحه دیگه با خیال راحت بمونید