PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست امنیت اسکریپت

مینا-صیفی
January 24th, 2015, 14:22
سلام خسته نباشید

یک استاد حرفه ای در ضمینه امنیت سایت تست نفوذ امنیتی با برنامه کسی هست که برنامه تست امنیت را داشته باشه که نشون میده باگ داره یا نداره کسی این را داشته باشه برام تست کنه ؟ لطفا ایدی یاهو یا اسکایپ بدید

saeed1988m
January 24th, 2015, 14:50
سلام خسته نباشید

یک استاد حرفه ای در ضمینه امنیت سایت تست نفوذ امنیتی با برنامه کسی هست که برنامه تست امنیت را داشته باشه که نشون میده باگ داره یا نداره کسی این را داشته باشه برام تست کنه ؟ لطفا ایدی یاهو یا اسکایپ بدید

اسکریپت برای چه موردی نوشته شده ربان اسکریپت و ....؟ همچنین مایل به چقدر هزینه می باشید؟

مینا-صیفی
January 24th, 2015, 14:52
اسکریپت Virtual Freer Shop مشکلی نیست فقط میخوام اسکن تستر بزنه کسی ببینه باگ داره یا نداره همین این که نیاز به هزینه نیست
من قبلا هزینه به تیم امنیتی هکینگ کردم درست کردند فقط چون چند سال گذشته میخوام با برنامه تست کنند 5 دقیقه هم زمان نمیبره همین . زبان هم PHP هست

mehdisoheili
February 1st, 2015, 01:42
اسکریپت Virtual Freer Shop مشکلی نیست فقط میخوام اسکن تستر بزنه کسی ببینه باگ داره یا نداره همین این که نیاز به هزینه نیست
من قبلا هزینه به تیم امنیتی هکینگ کردم درست کردند فقط چون چند سال گذشته میخوام با برنامه تست کنند 5 دقیقه هم زمان نمیبره همین . زبان هم PHP هست
سلام
تست sql injection,headr injection , چندتا تست دیگه میتونم بزنم واست...
ایدی اسکایپتون رو بفرستید واسم.

nimap
February 1st, 2015, 01:53
خب شما که خودت یاد داری پس چرا دنبال کسی هستید ؟ با نرم افزار Acunetix تست کنید بعد هم ایرانی جماعت اگر از freer باگ پیدا کنه به کسی نمیگه!

jibex724
February 1st, 2015, 02:49
با هویج و Acunetix (https://www.google.com/search?q=Acunetix&spell=1&sa=X&ei=_mLNVOTcIdbnatzKgng&ved=0CBsQvwUoAA) تست کنید

moalax
February 1st, 2015, 18:47
با سلام

با استفاده از این اسکریپت (http://moal.ir/script/?p=1136) ، استفاده از دستور grep در لینوکس ، تحلیل کد های برنامه

قصد استفاده از هر روشی رو داشته باشید حتما باید با نحوه ی ایجاد یک آسیب پذیری و رفع آسیب پذیری در کنارش آشنایی کامل داشته باشید .

مینا-صیفی
February 1st, 2015, 18:49
ممنون از همه تیم امنیتی برام چک کرد چند روز پیش مشکلی نبود مرسی از جواب هایی که دادید .

shahinmq
February 1st, 2015, 18:50
تنها با اسکن کردن به اطمینان نمی شه رسید باید کد نویسی فایل ها مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرند.

clack
February 2nd, 2015, 03:00
Acunetix Web Vulnerability Scan
دانلود کنید . (سایت های ایرانی بگردین هست همراه فعال ساز )

سایت اسکن میکنه ... موارد امنیتی رو بهتون میگه ... روش حل رو هم تا حدودی توضیح میده .
میگه چه باگی چه میزان خطرناک هست . (موارد قرمز رنگ مهم هستن )
یک سرچی تو سایت آشیانه درباره باگ هایی که پیدا کردید بزنید فکر کنم به نتیجه ای که میخواید برسید .