PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو سایت فیلم

Mr.3ven
January 24th, 2015, 13:05
سلام
بنده یک سایت فیلم دارم
همیشه هم پیج اول بودیم
اما مدتی هست نمیدونیم چرا وقتی یک سایت جدید پیدا میشه ما از صفحه 1 به صفحه 18 منتقل میشیم و ورودی نصف میشه
حتی با افزایش بک لینک هم درست نمیشه
کسانی که میتونن مشکل رو برطرف کنن و یا بدون بک لینک تضمینی سئو کنن و """ نمونه کار """" هم دارن اطلاع بدن.

سیدرضا بازیار
January 24th, 2015, 13:07
سلام
بنده یک سایت فیلم دارم
همیشه هم پیج اول بودیم
اما مدتی هست نمیدونیم چرا وقتی یک سایت جدید پیدا میشه ما از صفحه 1 به صفحه 18 منتقل میشیم و ورودی نصف میشه
حتی با افزایش بک لینک هم درست نمیشه
کسانی که میتونن مشکل رو برطرف کنن و یا بدون بک لینک تضمینی سئو کنن و """ نمونه کار """" هم دارن اطلاع بدن.

لینک سایت رو بزارید تا بررسی کنم

Mr.3ven
January 24th, 2015, 13:13
پ.م شد.

pedrami
January 24th, 2015, 17:03
دوست عزیز سایت شما بر اساس چه cms کار شده ؟
لینک سایت رو لطف کنید بیشتر میتونم کمک منم .... به احتمال 90% مشگل اصلی سایت شما تو بهینه سازی خود سایت هست که به شدت مشگل داره ... و وب مسترتون مشگل داره ... بک لینک هایی هم که کرفتن براتون احتمال زیاد خیلی هاشون اسپم بوده ... الگریتم جدید گوگل برای سایت شما مشگل ساز شده و با درست کردن موارد بالا و صرف یکم زمان میشه دوباره به جایگاه اصلیتون برگردید
باز اگه سوال خاصی داشتید پ.خ کنید و یا با شماره ما تماس بگیرید 44844198-021

twohost
January 24th, 2015, 17:19
با سلام
بهتره بدید یه سئو کار ماهر سئوش کنه این مشکل از سئوی سایت و سئوی قالب هستش

yourhosting
January 24th, 2015, 17:23
سلام
ادرس سایتتون رو ارسال کنید تا بررسی کنیم و اطلاع بدیم

موفق باشید

bmi
January 24th, 2015, 17:40
با عرض سلام و وقت بخیر

لینک سایت را ارسال فرمایید
در خدمتیم ...

با سپاس از شما

TN Projects
January 24th, 2015, 17:47
با درود و احترام.
لطفا اطلاعات تکمیلی رو ارسال کنید تا همراه با مستندات خودمون باهاتون تماس بگیریم.
درصورت تمایل میتونید خودتون از طریق راه های ارتباطی آنلاین هم در تماس باشید.
موفق باشید.