PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات گوگل ادوردز بهتر است یا انجام سئو ؟

لایقتر
January 24th, 2015, 12:18
سلام
برای جلب مشتری و افزایش فروش یک شرکت از طریق سایت، به نظر شما بهتر است روی سایت شرکت عملیات سئو انجام بشه و یا تبلیغات گوگل ادوردز فعال بشه و از این طریق سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیره ؟؟؟

m0rt3za
January 24th, 2015, 12:23
سلام
این دو، دو موضع مجزا هستن. درسته که با تبلیغات در صفحه اول قرار میگیرید ولی سئو نتیجه بهتر و ماندگاری داره
به نظر من سئو انجام بشه از تبلیغ هم برای شروع کار میتونید استفاده کنید و نتیجه تبلیغات رو بررسی کنید که چقدر تاثیر داشته
ضمنا به مسائلی مثل فی**لتر بود لینک های تبلیغ سایت ها در گوگل نیز توجه کنید

omid3963
January 24th, 2015, 12:27
به نظر من سئو کردن مناسب تره.
با سئوی مناسب تا مدت طولانی تری در صفحه اول هستید.
نکته دوم اینه که گوگل ادورز برای کاربران ایرانی *****ه و شاید به این دلیل بازدهی خوبی نداشته باشید.

chatsaz
January 24th, 2015, 12:28
سئو کلاه زیاد سرتون میذارن مراقب باشید

بنظر من تو همه سایت های تبلیغ بزارید خیلی بهتر هست تا فقط یکجا هزینه کنید

لایقتر
January 24th, 2015, 12:33
با توجه به اینکه سئو زمانگیر هستش و بستگی به الگوریتم های گوگل داره فکر نمیکنید تبلیغات گوگل بازدهی زودتری داشته باشه ؟
شرکت های زیادی تبلیغات گوگل ادوردز دارند و این باعث میشه بدون اینکه روی سئو کار کرده باشند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند، فکر نمیکنید این باعث میشه شرکتهایی که برای سئو هزینه کردند نتیجه دلخواه رو نگیریند ؟

saeed1988m
January 24th, 2015, 12:39
هر دو مناسب هست بدون شک ولی ب نظر بنده سئو اصولی و مناسب میتونه ارجع تر باشه هر جند که زمان بر هست ولی تاثیر بیشتر و مداوم تر خواهد داشت ولی در مورد انتخاب شرکت مناسب برای سئو کاملا دقت کنید چرا که جدا از بحث هزینه و صرف وقت میشه گفت بنیان یک سایت هست

سارا میر
January 24th, 2015, 12:43
سئو خیلی زمانبر و هزینه برداره. اما تبلیغات گوگل در لحظه به نتیجه ی دلخواه میرسونه شمارو

F.ahmadi
January 24th, 2015, 12:45
از نظر من با توجه به رقایت شدید بین سایت های اینترنتی و زمان گیر بودنه خدمات سئو بهنترین روش همون تبلیغات اینترنتیه حالا این تبلیغات هم میتونه گوگل ادوردز باشه یا تبلیغات بنری
مهم اینه که سایت مدام جلو چشم باشه و هر چه بیشتر دیده شدن یک سایت ورود مخاطب را افزایش میده ازونجا که یکی از معیارهای رتبه دهیه گوگل میزان ورود به یک سایته 100% بعده گذر رمان گوگل نتیجه گیری میکنه که سایت تبلیغ شده بهترین نتیجه برای کلمه کلیدی مورد نظر است واسه همین بعد از اتمام تبلیغات رتبه سایت خود به خود افزایش چشم گیری خواهد داشت.
اما سئو دیر نتیجه میده و به هیچ وجه قطعی نیست
تبلیغات گوگل کاملا قطعیه

سیدرضا بازیار
January 24th, 2015, 12:54
اول سئو و بهینه سازی سایت (خیلی اثر داره)
هرگز مطالب کپی ارسال نکنید
تبلیغات بنری هم واسه معروف شدن سایت ها خوبه (بنر های بزرگ بالای سایت که همه اون رو ببینن)

idea-no
January 24th, 2015, 12:54
به نظر من تبلیغات گوگل ادورز خیلی بهتره .سئو علاوه بر زمانبر و پر هزینه بودنش شاید توی جستجوی یه سری کلیدواژه ها سایتتون اول نمایش بده. که اونم واسه همیشه نیس. اما در گوگل ادورز با مدیریت خودتون و هزینه کمتر و زمان کوتاه میتونید همیشه سایتتونو نمیاش بدید.

لایقتر
January 24th, 2015, 13:08
شرکت معتبری رو میشناسید که در زمینه این قبیل تبلیغات ( بنری، گوگل ادوردز و ...) فعال باشه و افراد نتیجه خوبی از همکاری با اون شرکت گرفته باشند ؟
با توجه به هزینه بر بودن تبلیغات، انجام درست و اصولی و بازدهی خیلی برام اهمیت داره.

nullfa
January 24th, 2015, 13:09
با این تحریماتی که وجود داره بهتره شما سئو انجام بدید تا تبلیغات گوگل

sattar20
January 24th, 2015, 13:37
سلام اگر میخوای یکی رو انتخاب کنی سئو وگرنه همش مهم هستش...

لایقتر
January 24th, 2015, 16:19
سوالی که برای من مطرح هستش اینه که چرا با وجود اینکه اکثرا نظرشون بر روی سئو هستش شرکتهایی که به دنبال تبلیغات زودبازده هستند بیشتر تبلیغات گوگل ادوردز انجام می دهند ! در برخی از خدمات وقتی کلمات کلیدی سرچ میشه تبلیغات گوگل خیلی زیاد هستش !

afshinh
January 24th, 2015, 16:36
هر دو مناسب هستن ولی سئو بهتره
در ضمن فیل تر بودن دلیلی برای خوب نبودن نیست
الان 90% مردم ایران به قند شکن مجهز هستن

pedrami
January 24th, 2015, 16:41
میشه دوست عزیز 2 تا از این شرکت هایی که دنبال تبلیغات زودبازه هستند و تبلیغات گوگل ادوردز رو انجام دادن نام ببری ؟
دوست عزیز ایران تحریم هست و دردسزهای زیادی داره این کار واسه ایران نا بتونه نتیجه بگیره

سیستم گوگل ادوردز تا جایی که میدونم به این صورت هست که ، از شما یک مقداری هزیته می گیره مثلا 100 دلار ... بعد به ازای افرادی که از گوگل و کلیک روی این تبلیغ گوگل وارد سایتتون میشن هزینه کم می کنه ... مثلا هر کلیک 1 دلار ...
بعد اگه 100 نفر وارد سایت شما بشن تبلیغات برداشته میشه

حالا یه سوال من از شما دارم .... با وارد شدن 100 نفر نه ... فکر کنید 1000 نفر ... به نظرتون چقدر تو بازار کارتون تغییری ایجاد میشه ؟ به محض اینکه تبلیغ گوگل ادورز تموم شه از صفحه اول برداشته میشید ....

اما با انجام سئو ... زیر سازی درست سایت .... بک لینک های هدف مند ... افزایش گوگل پلاس .... خیلی هم طول نمی کشه به صفحه اول گوگل منتقل میشید ... و دیگه مدت زمان بیشتری تو این مکان هستید .... و اگه پیوسته سئو انجام بدین چون زیر سازی سایتتون بهینه سازی شده همیشه تو این صفحه می تونید باقی بمونید

که نظر من این هست هر کسی خودش سئو سایتش رو انجا بده ... که به طور مستمر صفحه اول بمونه .... نه که لازم شه هر سال یا هر 6 ماه کلی هزینه به سئو کار پرداخت کنه .

پ.ن : گوگل ادوردز برای کسی که به صورت مستمر مثلا 1 سال مداوم این کار رو انجام بده ، نتیجه دهی قابل قبولی داره ... که این کار نیازمند هزینه کردن بسیار بالایی هست ... باز از دید من سئو با هزینه کمتر خیلی قابل قبول تر هست

afshinh
January 24th, 2015, 17:07
میشه دوست عزیز 2 تا از این شرکت هایی که دنبال تبلیغات زودبازه هستند و تبلیغات گوگل ادوردز رو انجام دادن نام ببری ؟
دوست عزیز ایران تحریم هست و دردسزهای زیادی داره این کار واسه ایران نا بتونه نتیجه بگیره

سیستم گوگل ادوردز تا جایی که میدونم به این صورت هست که ، از شما یک مقداری هزیته می گیره مثلا 100 دلار ... بعد به ازای افرادی که از گوگل و کلیک روی این تبلیغ گوگل وارد سایتتون میشن هزینه کم می کنه ... مثلا هر کلیک 1 دلار ...
بعد اگه 100 نفر وارد سایت شما بشن تبلیغات برداشته میشه

حالا یه سوال من از شما دارم .... با وارد شدن 100 نفر نه ... فکر کنید 1000 نفر ... به نظرتون چقدر تو بازار کارتون تغییری ایجاد میشه ؟ به محض اینکه تبلیغ گوگل ادورز تموم شه از صفحه اول برداشته میشید ....

اما با انجام سئو ... زیر سازی درست سایت .... بک لینک های هدف مند ... افزایش گوگل پلاس .... خیلی هم طول نمی کشه به صفحه اول گوگل منتقل میشید ... و دیگه مدت زمان بیشتری تو این مکان هستید .... و اگه پیوسته سئو انجام بدین چون زیر سازی سایتتون بهینه سازی شده همیشه تو این صفحه می تونید باقی بمونید

که نظر من این هست هر کسی خودش سئو سایتش رو انجا بده ... که به طور مستمر صفحه اول بمونه .... نه که لازم شه هر سال یا هر 6 ماه کلی هزینه به سئو کار پرداخت کنه .

پ.ن : گوگل ادوردز برای کسی که به صورت مستمر مثلا 1 سال مداوم این کار رو انجام بده ، نتیجه دهی قابل قبولی داره ... که این کار نیازمند هزینه کردن بسیار بالایی هست ... باز از دید من سئو با هزینه کمتر خیلی قابل قبول تر هست

سلام
در مورد نام بردن وب سایت
میتونید خودتون سرچ کنید و از افرادی که تبلیغات دادن جویا بشید

در مورد بک لینک
دیگه تاثیر سابق نداره
بک لینک قانون و اساس داره تمامی بک لینکها باید هم موضوع وب سایت باشن
اون افرادی که بک لینک میخرن در یک تاریخ بک لینکها کنسل میشن در نتیجه احتمال پنالتی شدن وب سایت هست ( شما که محصولاتی در مورد سئو میفروشید باید از این موضوع اطلاع داشته باشید )

کاملا درسته گوگل بر اساس ارسال ورودی کار میکنه و برای هر ورودی مقداری از حساب شما کسر میشه
لطفا تبلیغات گوگل ادوردز با شرکتهایی که تو ایران فعالیت میکنن مقایسه نکنید
به هیچ عنوان نمیتونید سرش کلا ه بزارید و تبلیغات در گوگل ادوردز مفید به شرطی که خوب مشاوره بگیرید و مسیر درست انتخاب کنید
شما میتونید برای هر کلیک خودتون قیمت مشخصی کنید
میتونید بر اساس کشور تبلیغاتتون هدفمند کنید
و....

ارسال 100 یا 1000 بازدید مهم نیست
شما حساب کنید اگه از این 100 نفر 10 نفر مشتری بشن این بیزینس شمارو پابرجا نگه میداره
همه چیز سئو نیست
تو دنیای مجازی چیزی به اسم برندسازی هست
وقتی من کاربر تا به حال اسم شمارو نشنیده باشم وقتی تبلیغات شمارو تو هیچ وب سایتی ندیده باشم هیچ وقت از شما خرید نمیکنم!

بهترین راه انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایت خود گوگل ادوردز است

pedrami
January 24th, 2015, 17:52
مرسی دوست عزیز از جوابتون

اما تو تکمیل حرف های شما ... 100% حرف شما درست هست که اگه از اون 100 نفر 10 نفر خرید کنن شما سود کردی .... اما مسئله اصلی این هست زمانی خود من سمت تبلیغات بنری رفته بود .... تو 5 تا انجمن خوب و پربازدید ، که ماهی از 200 هزار تا 500 هزار هزینه می کردیم بنر دادیم .... بازدیدکننده از اون بنرها برامون میومد (روزی 500 تا 2000 نفر ) اما خرید هر 3 ، 4 روز 1 با 2 نفر ...

حالا شما فکر کن اگه ما تبلیغاتمون ماهانه نبود و بر اساس کلیک بود اونم به دلار ... اصلا صرفه اقتصادی نداشت .... (ما هم اول خوش بینانه فکر می کردیم که از هر 1000 نفر که میاد سایتمون 100 نفر خرید کنه برد کردیم .... اما هیچ وقت به نزدیک این رقم هم نمیشه رسید، ادم باید واقع گرا باشه )

شکی نیست که صفحه اول گوگل بودن بهترین تبلیغ هست ، بیشترین بازدید کننده رو داره ... اما با توجه به توضیحاتی که بالا دادم ، هنوز هم من 100% با سئو موافق هستم .... چون شاید 1 با 2 ماه زمان ببره .... اما با هزینه کمتر مدت زمان خیلی بیشتری میشه تو صفحه اول موند و کسی که سئو کار باشه میتونه همیشه تو این صفحه خودش رو نگه داره ( با خوندن جدیدترین الگوریتم های گوگل و زیرسازی درست سایت و بک لینک های هدفمند و افزایش گوگل پلاس )

اینکه میگید بک لینک ها کنسل میشه اصلا دوست عزیز این طوری نیست ... والا همه ی سایت های ایرانی الان باید پنالتی میشدن چون 90% فقط با بک لینک بالا هستن ...
الان هم بک لینک فالو هم بک لینک نوفالو تاثیر خوبی داره تو رتبه اول سایت ... اگه بخواین چند سایت هم بهتون میدم که 2 ، 3 سال هست فقط با بک لینک صفحه اول گوگل هستن (زیر سازی سایتشون رو چک کنید میبینید که کلی اشکال داره)

پنالتی کسایی عموما میشن که بک لینکشون اسپم میشه ... اونم به دلیل علم کافی نداشتن از بک لینک گیری میشه ... بک لینک گیری حتما باید با تعداد بالا (حداقل 10 هزار) پر*کسی فعال و قوی گرفته شه که آی پی تغییر کنه تو هر بک لینک و هدفمند باشه (یعنی جاهایی گرفته شه که مرتبط با سایت طرف هست)

با این حال شکی نیست گوگل ادوردز برای کسایی که قدرت سرمایه گذاری بالا دارند و تو سریع ترین زمان می خوان صفحه اول گوگل باشد کم دردسر تره ... اما باید طرف هزینه زیادی کنه برای ایم کار .... چون به ازای هر کلیک مقداری پول از حسابش کم میشه ، و به محض تموم شدن پولش از صفحه اول برداشته میشه

afshinh
January 24th, 2015, 18:03
مرسی دوست عزیز از جوابتون

اما تو تکمیل حرف های شما ... 100% حرف شما درست هست که اگه از اون 100 نفر 10 نفر خرید کنن شما سود کردی .... اما مسئله اصلی این هست زمانی خود من سمت تبلیغات بنری رفته بود .... تو 5 تا انجمن خوب و پربازدید ، که ماهی از 200 هزار تا 500 هزار هزینه می کردیم بنر دادیم .... بازدیدکننده از اون بنرها برامون میومد (روزی 500 تا 2000 نفر ) اما خرید هر 3 ، 4 روز 1 با 2 نفر ...

حالا شما فکر کن اگه ما تبلیغاتمون ماهانه نبود و بر اساس کلیک بود اونم به دلار ... اصلا صرفه اقتصادی نداشت .... (ما هم اول خوش بینانه فکر می کردیم که از هر 1000 نفر که میاد سایتمون 100 نفر خرید کنه برد کردیم .... اما هیچ وقت به نزدیک این رقم هم نمیشه رسید، ادم باید واقع گرا باشه )

شکی نیست که صفحه اول گوگل بودن بهترین تبلیغ هست ، بیشترین بازدید کننده رو داره ... اما با توجه به توضیحاتی که بالا دادم ، هنوز هم من 100% با سئو موافق هستم .... چون شاید 1 با 2 ماه زمان ببره .... اما با هزینه کمتر مدت زمان خیلی بیشتری میشه تو صفحه اول موند و کسی که سئو کار باشه میتونه همیشه تو این صفحه خودش رو نگه داره ( با خوندن جدیدترین الگوریتم های گوگل و زیرسازی درست سایت و بک لینک های هدفمند و افزایش گوگل پلاس )

اینکه میگید بک لینک ها کنسل میشه اصلا دوست عزیز این طوری نیست ... والا همه ی سایت های ایرانی الان باید پنالتی میشدن چون 90% فقط با بک لینک بالا هستن ...
الان هم بک لینک فالو هم بک لینک نوفالو تاثیر خوبی داره تو رتبه اول سایت ... اگه بخواین چند سایت هم بهتون میدم که 2 ، 3 سال هست فقط با بک لینک صفحه اول گوگل هستن (زیر سازی سایتشون رو چک کنید میبینید که کلی اشکال داره)

پنالتی کسایی عموما میشن که بک لینکشون اسپم میشه ... اونم به دلیل علم کافی نداشتن از بک لینک گیری میشه ... بک لینک گیری حتما باید با تعداد بالا (حداقل 10 هزار) پر*کسی فعال و قوی گرفته شه که آی پی تغییر کنه تو هر بک لینک و هدفمند باشه (یعنی جاهایی گرفته شه که مرتبط با سایت طرف هست)

با این حال شکی نیست گوگل ادوردز برای کسایی که قدرت سرمایه گذاری بالا دارند و تو سریع ترین زمان می خوان صفحه اول گوگل باشد کم دردسر تره ... اما باید طرف هزینه زیادی کنه برای ایم کار .... چون به ازای هر کلیک مقداری پول از حسابش کم میشه ، و به محض تموم شدن پولش از صفحه اول برداشته میشه

خواهش میکنم به هر حال هدف اشتراک گذاری اطلاعات هست

حرف شما درسته قطعا هیچ وقت ارزش سئو کم نمیشه ولی موضوع برندسازی رو هیچ وقت فراموش نکنیم

طبق الگوریتم ها عرض کردم بک لینک تاثیری نداره
چیزی که برای گوگل الان مهمه موندگاری کاربر تو سایت
کاربر باید داخل وب سایت گشت و گذار کنه

در صورت امکان وب سایتهایی که فرمودین با بک لینک بالان برام ارسال کنید

pedrami
January 24th, 2015, 18:28
دقیقا دوست عزیز موضوع اشتراک گزاری اطلاعات هست .... ممنونم شما هم انقدر محترم و دوستانه جواب میدید

اما فکر کنم ، راجع به بک لینک گیری اطلاعاتتون کمی اشتباه هست .... (فکر کنم، شایدم من اشتباه می کنم) من الگریتم جدید گوگل که پنگوئن 3 هست رو یه مدت پیش خوندم ، هیچ تغییر به خصوصی نکرده ، جز موارد جزئی ...
چند سایت فارسی هم خوندم راجع به الگریتم جدید توضیح داده بودن .... تو خیلی از این سایت ها دیدم زده بود حتی تو این الگریتم جدید بک لینک های نوفالو هم بی ارزش نیست ... درسته نسبن به بک لینک های فالو ارزش خیلی کمتری داره ، اما اون جور نیست که همه فکر می کنند هیچ امتیازی نداره و کاملا بی تاثیر هست ... من این توضیحات رو پیدا می کنم اینجا هم برای دوستان می ذارم.

سایتی هم که خواستید رو الان براتون پ/خ می کنم دوست عزیز که با بک لینک و حتی زیر سازی نه چندان قوی صفحه اول گوگل رو داره و انالیر سئو که می گیری میبینی کلی مشگل داره اما 2 میلیون بک لینک بدون اسپم داره این سایت

mshoja
January 24th, 2015, 18:29
سلام
به نظرم سئو و بهینه سازی انجام بدید بعدش تو سایت ها و وبلاگ ها نظر بدید تا کاربران به سایتتون بیان و با بازدید کننده ها هم تعامل بیشتری داشته باشید تا بازدید کننده ها دایمی بشن
همچنین بهتره برسی کنید و یک سایت که موضوعش با سایتتون بخوره توش تبلیغ کنید

لایقتر
January 24th, 2015, 20:59
ممنون از همه دوستانی که اطلاعاتشون رو به اشتراک گذاشتن تا افرادی مثل من که با بودجه محدود به دنبال بهترین راه سرمایه گذاری تبلیغاتی هستند بتونن راحت تر تصمیم بگیرن.
من سایت چند شرکت که این خدمات رو ارائه می کردند بررسی کردم به نظرم تعرفه و خدمات شرکتی به اسم رسا پژواک جهان مناسب بود. از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد این شرکت داره و آیا تا به حال با این شرکت یا شرکتهای دیگه همکاری داشتید که بدونم کیفیت خدماتش به چه صورت هستش ؟