PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی برای شروع؟

sitetheme
January 23rd, 2015, 23:20
باسلام بنده بزودی قصد دارم تا وارد فعالیت مجازی سازی و ارایه سرور مجازی بشم سوالاتی از دوستان دارم
یکی اینکه چه سروری رو برای شروع مجازی سازی پیشنهاد میکنید ؟که هم مقرون به صرفه باشه هم کیفیت نسبتا خوبی داشته باشه؟ و اینکه چطور میشه فرق بین سرور هایی ک برای مجازی سازی مناسبند با دیگر حالت ها رو تشخیص داد؟
آیا استفاده از تمپ فقط درvmware مقدوره؟ واینکه شروع مجازی سازی فقط هزینه اجاره سرور اختصاصی رو.در بر داره یا هزینه های حاشیه ای وپنهان داره؟ (جدای از هزینه سایت و ای پی اضافه)
ممنون از عزیزان
منتظرم راهنمایی های خوبتون هستم...

mohammad007
January 24th, 2015, 00:03
سلام
اگر دنبال قیمت مناسب هستید از آمریکا (داسنتک)یا آلمان بگیرید
ولی کیفیت رو فدای ارزانی نکنید توی این کار کیفیت مهمه
خیر به غیر از اینها هزینه خاصی ندارد
می تونید از مجازی ساز kvm و ویچرالیزور هم استفاده کنید که ماشین مجازی رو اتوماتیک تحویل بدن
دیتا سنتر های با کیفیت هم میشه گفت رد استیشن وovh و سینگل هاپ و رپید سوییچ هستن البه تبلیغ نباشه

mhiizadi
January 24th, 2015, 00:14
باسلام بنده بزودی قصد دارم تا وارد فعالیت مجازی سازی و ارایه سرور مجازی بشم سوالاتی از دوستان دارم
یکی اینکه چه سروری رو برای شروع مجازی سازی پیشنهاد میکنید ؟که هم مقرون به صرفه باشه هم کیفیت نسبتا خوبی داشته باشه؟ و اینکه چطور میشه فرق بین سرور هایی ک برای مجازی سازی مناسبند با دیگر حالت ها رو تشخیص داد؟
آیا استفاده از تمپ فقط درvmware مقدوره؟ واینکه شروع مجازی سازی فقط هزینه اجاره سرور اختصاصی رو.در بر داره یا هزینه های حاشیه ای وپنهان داره؟ (جدای از هزینه سایت و ای پی اضافه)
ممنون از عزیزان
هتزنر برای مجازی سازی از نظره بنده مناسب نیست براتون :)
ovh مناسب تر هست ؛ ماه اول تنها هزینه آی پی میدید.

sitetheme
January 24th, 2015, 15:14
ممنون عزیز در مورد دیگر سوال ها هم کسی نظری نداره؟

yourhosting
January 24th, 2015, 15:26
کیفیت رو فدای قیمت نکنید.ما الان از ovh و hetzner سرور داریم و مشکلی نداشتیم تا حالا باهاشون.
اگر بخواهید vmware esxi نصب کنید هزینه اضافهی نداره اما kkvm / virtualizor هزینه لایسنس داره(البته نالش هم هست!)
اما اگر تازه کار هستید بهتره از kvm / virtulalizor استفاده کنید که برای شروع راختتر هستید..
هر مجازی سازی هم تمپیت خاص خودش رو داره (البته میشه بهم تبدیلش کردم...)

موفق باشید

meysam021
January 24th, 2015, 15:32
هم امریکاشو مجازی ساز داریم هم آلمانشو هم فرانسشو ولی از نظر مجازی ساز ovh خوبه + هتزنرم عالیه ، امریکا بدیش ویندوز سرورشه که مشتری رو ناراضی میکنه ولی هتزنر هم ویندوز هم لینوکس و ......
واقعا مشتری رو راضی میکنه

sitetheme
January 24th, 2015, 17:21
ممنون از عزیزان
ممنون از عزیزان راهنمایی های بسیار سودمندی بود ، والا خود من که از داسنتک بسیار ناراضیم اما انگار هتزنر برای شروع طرفدار زیاد داره...
ممنون ازیزان اگر باز هم نکته ای هست خوشحال میشم نظر بدید
سوال بعدیم هم این هست که کلا اینکار نیاز به دانش تخصصی داره شبیه به هاستینگ با جستجو به مسايل پی میبرم؟

twohost
January 24th, 2015, 17:31
با سلام
دوست عزیز برا مجازی سازی ovh بهتره و هم کیفیت خوبی داره در ضمن هزینه 16 ای پی هم رایگانه یعنی 16 ای پی ماهانه قرار نیست پولشو بدید
در ضمن kvm و vmware هردوش خوبه ولی kvm نصب اوتوماتیک سرور مجازی رو داره و من بهتون توصیه میکنم
در ضمن به غیر از ای پی هزینه اضافه هم نداره
در ضمن کار با سرور مجازی با هاستینگ متفاوته و شما باید کانفیگ دایرکت و سی پنل و سایر کنترل پنل ها رو بلد باشین من شخصا خودم یاد گرفتم از اموزش های اینترنتی به نظرم قبل از خرید سرور اختصاصی بهتره نحوه نصب و کانفیگ رو بلد باشین که بعدا دچار مشکل نشین
و اگر هم وقت ندارید یه پشتیبان تهیهه کنید تا براتون اوکی کنه
ولی به نظرم خودتون یاد بگیرید بهتره

اگر سوال دیگه ای داشتید در خدمتم

yourhosting
January 24th, 2015, 17:35
ممنون از عزیزان راهنمایی های بسیار سودمندی بود ، والا خود من که از داسنتک بسیار ناراضیم اما انگار هتزنر برای شروع طرفدار زیاد داره...
ممنون ازیزان اگر باز هم نکته ای هست خوشحال میشم نظر بدید
سوال بعدیم هم این هست که کلا اینکار نیاز به دانش تخصصی داره شبیه به هاستینگ با جستجو به مسايل پی میبرم؟

هرکاری نیاز به دانش خودش داره
پیشنهاد میکنم اول با مسائل مجازی سازی و کانفیگ اشنا بشید سپس اقدام به تهیه سرور کنید :)

- - - Updated - - -

با سلام
دوست عزیز برا مجازی سازی ovh بهتره و هم کیفیت خوبی داره در ضمن هزینه 16 ای پی هم رایگانه یعنی 16 ای پی ماهانه قرار نیست پولشو بدید
در ضمن kvm و vmware هردوش خوبه ولی kvm نصب اوتوماتیک سرور مجازی رو داره و من بهتون توصیه میکنم
در ضمن به غیر از ای پی هزینه اضافه هم نداره
در ضمن کار با سرور مجازی با هاستینگ متفاوته و شما باید کانفیگ دایرکت و سی پنل و سایر کنترل پنل ها رو بلد باشین من شخصا خودم یاد گرفتم از اموزش های اینترنتی به نظرم قبل از خرید سرور اختصاصی بهتره نحوه نصب و کانفیگ رو بلد باشین که بعدا دچار مشکل نشین
و اگر هم وقت ندارید یه پشتیبان تهیهه کنید تا براتون اوکی کنه
ولی به نظرم خودتون یاد بگیرید بهتره

اگر سوال دیگه ای داشتید در خدمتم

دوست عزیز ovh برای مجازی سازی خوب هست البته نه souyoustart و کمتر کسی sooyoustart رو واسه مجازی سازی تایید میکنه!

sitetheme
January 24th, 2015, 17:48
اما خوب ظاهرا منابع اموزشی در این موارد کم هست و تا موقعیت پیش نیاد نمیشه تحقیق و تمرین کرد شما روشی برای یادگیری بدون هزینه دارید؟ مثلا میشه سی پنل رو بروی سیستمم کانفیگ کنم؟

ali269
January 24th, 2015, 18:09
سیپنل رو نمی شود روی سیستم خانگی نصب کرد
1 تجریم ایران
2 ای پی متغیر شما ( بدلیل اینکه مودم ریست شود ای پی شما عوض می شود " خرید ای پی هم به صرفه نیست برای اینک ایران تحریم است و شما می توانین سرور مجازی ارزانی بگیرید نصب نمایید برای تست رم 512 به بالا نیاز دارد و سیپنل نسخه تریال دارد از 15 تا 45 روز بستکی دارد ارائه می دهد ")

sitetheme
January 24th, 2015, 18:30
سیپنل رو نمی شود روی سیستم خانگی نصب کرد
1 تجریم ایران
2 ای پی متغیر شما ( بدلیل اینکه مودم ریست شود ای پی شما عوض می شود " خرید ای پی هم به صرفه نیست برای اینک ایران تحریم است و شما می توانین سرور مجازی ارزانی بگیرید نصب نمایید برای تست رم 512 به بالا نیاز دارد و سیپنل نسخه تریال دارد از 15 تا 45 روز بستکی دارد ارائه می دهد ")
نظرتون در مورد خرید تمپ برای این موارد چیه؟ ولی بطور کلی محیط یک سرور مجازی سازی شده با وی ام.ویر رو.میشه برای یادگیری روی سیستم خانگی پیاده کرد؟

yourhosting
January 24th, 2015, 20:50
نظرتون در مورد خرید تمپ برای این موارد چیه؟ ولی بطور کلی محیط یک سرور مجازی سازی شده با وی ام.ویر رو.میشه برای یادگیری روی سیستم خانگی پیاده کرد؟

درصورتی که ای پی ثابت داشته باشید میتونید سیپنل دور بزنید و نصبش کنید اگر تجربه کافی داشته باشید...
بله میتونید با استفاده از vmware workstation ایزو esxi رو دانلود و نصب کنید و تست کنید

موفق باشید