PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سیستم برای مدیریت هاستینگ چیست ؟؟

Warez-Host.IR
July 28th, 2010, 12:19
با سلام خدمت دوستان عزیز
باز هم من مزاحمتون شدم
البته مدنظرتون باشه که من تا مجوز نگیریم و سرور نخرم و سایت را بالا نیارم هر روز با سوالاتم وقتتون را میگیرم

دوستان به نظرتون بهترین سیستم برای راه اندازی یک سایت فروش هاست و دامین و ... چی هست ؟؟
عده ای گفتند آدونیس - یک سری گفتن سیکما - بعضی ها هم گفتن whmc
آخری را که به نظر من بهتره به عنوان بخش پشتیبانی استفاده کنیم تا پرتال اصلی

هدف و خواسته من از یک سیستم چی هست ؟؟
1 - پرداخت آنلاین
2 - گرفتن عضو و ثبت درخواست ها
3 - بخش پشتیبانی برای پاسخ به سوالات و تیکت ها
4 - ایجاد صفحات راحت و بدون دردسر برای معرفی محصولات و یا خدمات و ...
5 - بخش اخبار (( اگر باشه بد نیست ))
6 - توانایی ارسال ایمیل به کاربران

البته می دونم که whmc اکثر را به جز پرداخت آنلاین برآورده میکنه ولی مهم ترین قیمت برای من همون گزینه یک هست
همچنین می تونم خودم به وسیله قالبهای آماده مانستر با یکسری تغییرات کلی و ترکیب سیستم هایی پشتیبانی ایجاد کنم ولی اینطوری باید 2 بخش را با هم پیوند بزنیم .
حالا از بین دوستان کسی اگر سیستمی را سراغ داره که بتونه همه نیازها را به تنها رفع کنه ممنون میشم معرفی کنه یا سایت شرکت سازندش را اعلام کنه - اگر لینک دانلود هم داشت که چه بهتر ;)

M-Soltani.ir
July 28th, 2010, 12:28
whmcs
سما :)

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

البته چند صد تا پست در این مورد هست ;)

mr.he3am
July 28th, 2010, 12:40
اگر ایرانی میخوای سما
خارجی whmcs
بجز اینا دیگه هیچی خوب نیست

mohsen1
July 28th, 2010, 13:34
تقریبا همه سیستم هایی که الان هستند قابلیت هایی که می خواهید رو دارند.
مهم اینه چقدر می خواهید هزینه کنید.
نقد ، اقساط و ... .

saeidj
July 28th, 2010, 13:35
whmcs يكم كاربراي ايراني رو اذيت مي كنه... خودم سايت با whmcs مي بينم مي بندمش. امكانات عالي داره اما يه جوريه...

اگه مي خواي خرج كني سيستم سما رو بخر

Kambiz
July 28th, 2010, 13:38
ایرانی سما
خارجی whmcs
ما بقی هم فکرش رو نکن

webdata
July 28th, 2010, 13:43
با سلام خدمت دوستان عزیز
باز هم من مزاحمتون شدم
البته مدنظرتون باشه که من تا مجوز نگیریم و سرور نخرم و سایت را بالا نیارم هر روز با سوالاتم وقتتون را میگیرم

دوستان به نظرتون بهترین سیستم برای راه اندازی یک سایت فروش هاست و دامین و ... چی هست ؟؟
عده ای گفتند آدونیس - یک سری گفتن سیکما - بعضی ها هم گفتن whmc
آخری را که به نظر من بهتره به عنوان بخش پشتیبانی استفاده کنیم تا پرتال اصلی

هدف و خواسته من از یک سیستم چی هست ؟؟
1 - پرداخت آنلاین
2 - گرفتن عضو و ثبت درخواست ها
3 - بخش پشتیبانی برای پاسخ به سوالات و تیکت ها
4 - ایجاد صفحات راحت و بدون دردسر برای معرفی محصولات و یا خدمات و ...
5 - بخش اخبار (( اگر باشه بد نیست ))
6 - توانایی ارسال ایمیل به کاربران

البته می دونم که whmc اکثر را به جز پرداخت آنلاین برآورده میکنه ولی مهم ترین قیمت برای من همون گزینه یک هست
همچنین می تونم خودم به وسیله قالبهای آماده مانستر با یکسری تغییرات کلی و ترکیب سیستم هایی پشتیبانی ایجاد کنم ولی اینطوری باید 2 بخش را با هم پیوند بزنیم .
حالا از بین دوستان کسی اگر سیستمی را سراغ داره که بتونه همه نیازها را به تنها رفع کنه ممنون میشم معرفی کنه یا سایت شرکت سازندش را اعلام کنه - اگر لینک دانلود هم داشت که چه بهتر ;)
whmcs بدون شک بسيار قدرتمند است و تمام نيازهای شما را برآورده می‌کنه و ماژول‌های پرداخت آنلاين که بانکهای ايرانی را ساپورت کنه، براش نوشته شده و قابل تهيه است. و ميشه هر طور که بخوايد شخصی سازيش کنيد و به صورت دلخواه و متناسب با سايتتون درش بياريد.

Warez-Host.IR
July 28th, 2010, 13:49
با تشکر از همه دوستان
اینطور که معلوم هست همه اتفاق نظر دارند بین سما و whmc
با whmc به اندازه کافی آشنایی دارم ولی با نسخه جدید اون کار نکردم
ولی در مورد سما اطلاعاتی ندارم
لینک سایت اصلی این پرتال را اگر لطف کنید ممنون میشم
چون می خوام ابتدا دمو این سیستم را ببینم و اطلاعاتی از این سیستم به دست بیارم بعد اقدام برای خرید یا هر کاری دیگه ای انجام بدم
با این صحبتی که شما در مورد سیستم سما کردید فکر کنم بیشتر از 300 هزار تومان باشه

Sina7
July 28th, 2010, 15:40
Whmcs بهترینه به نظرم اگه رو تم کارکنی و تم رو با سیستم تطابق بدی چیز خوبی درمیاد مشکلی هم پیش نمیاد .ماژول پرداخت آنلاین هم داره و ماژول های دیگه ....

Warez-Host.IR
July 28th, 2010, 16:37
mahallat (http://www.webhostingtalk.ir/members/mahallat/) , Sina7 (http://www.webhostingtalk.ir/members/sina7/) , عزیز مطمعاً هستید ماژول پرداخت آنلاین این سیستم با بانکهای داخل مثل سامان و ... مشکل نداره ؟؟؟
چون من در سایت اصلی مراجعه کردم این ماژول را مشاهده نکردم
اگر میشه لینک ماژول ذکر شده را قرار بدید تا از سایت اصلی خرید کنم و یا اگر هم هست نسخه نول شده آن را لینک کنید - در صورتی که درست بود و از همین سیستم استفاده کنم

Sina7
July 28th, 2010, 18:00
خیر مشکلی نداره . ماژولش هم میفروشن مثلا آقای داوری : http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-whmc-2816/#post23633

webdata
July 28th, 2010, 18:40
مشکلی با بانک سامان و غيره نداره و معمولاً برای هر بانک جدا نوشته شده. که می‌تونيد از کسانی که اين ماژول‌ها رو نوشتن خريداری کنيد و يا خودتون برای سيستمتون بنويسيد که بايد اطلاعات کافی از بانک مربوطه رو دريافت کنيد.

M-Soltani.ir
July 28th, 2010, 21:05
میبینم که همه به خوب بودن سما پی بردن :d
برای ایرانی ها whmcs مناسب نیست ، یعنی کاربراها برای این سیستم مناسب نیستند :d

webdata
July 28th, 2010, 21:34
بنده ولی نظرم بر خلاف شماست، به نظرم اين سيستم بسيار مناسبه و کاربر هم از محيط اون لذت خواهد برد، ولی در صورتی که در قالب اون تغيير ايجاد بشه و با قالب سايت اصلی ست بشه. بلی در حالت عادی و قالبهای پيش فرض به نظر من هم برای کاربر ايرانی شايد زياد محيط دوستانه‌ای نداشته باشه. ولی قالبهای اون اصلاً واسه کاربر ايرانی طراحی نشده. پس لازمه مديران سايتها قالب اين سيستم رو با وبسايت خودشون تطبيق و اون رو شخصی سازی کنن.

Sina7
July 28th, 2010, 21:39
کاربر(برخی از کاربران ایرانی) اگه ناشی باشه تو whmcs قاطی میکنه ......

Kambiz
July 28th, 2010, 22:07

whmcs خیلی هم خوبه اما نه در حالت دیفالتش باید تغییرات بدی
سما هم تنها مشکلش اینه که خیلی گرونه

Mohsen
July 28th, 2010, 22:15
ولی در مورد سما اطلاعاتی ندارم
لینک سایت اصلی این پرتال را اگر لطف کنید ممنون میشم
چون می خوام ابتدا دمو این سیستم را ببینم و اطلاعاتی از این سیستم به دست بیارم بعد اقدام برای خرید یا هر کاری دیگه ای انجام بدم
با این صحبتی که شما در مورد سیستم سما کردید فکر کنم بیشتر از 300 هزار تومان باشه
http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D8%B3%D9%85%D8%A7-%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D8%B1%D9%8A%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%8A%D9%86-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-10343/

NovinServer
July 28th, 2010, 22:40
اگر بخواهی سما با whmcs را از نظر قدرت حساب کنی سما 2/10 whmcs هم امکانات نداره !
قیمت سما 420000 تومان هست اما whmcs کامل و مادام عمر همراه با قالب اختصاصی و کاملا فارسی و بدون کپی رایت به نام شما 320000 تومان هست !

شما می توانی whmcs بکنی مانند سما !
کاری نداره .. ! فقط باید علمش را داشته باشی Edit کنی ! خیلی هم سخت نیست !
من هم خودم فارسی کردمش هم قالب براش طرح کردم هم بزودی شروع میکنم ماژول سازی ...
در ضمن WHMCS امکان اتصال به همه پنل های دنیا داره چه پنل هاستینگ چه پنل وی پی اس ! چه پنل دامین بین المللی چه پنل ملی ...
امکانات اضافه مانند چت زنده ، هشدار به وسیله پیام کوتاه در ایران و هزاران مدل و ماژول دیگه ... ! حتی با برنامه هم کنترل میشه !

اصلا قابل مقایسه با سما نیست !
مثل فیل و مورچه هست !

next
July 28th, 2010, 22:59
سما

Warez-Host.IR
July 30th, 2010, 12:42
Mohsen (http://www.webhostingtalk.ir/members/mohsen/) , عزیز تشکر
اینطور که مشخص هست سماء نسخه کاملش نمی صرفه تهیه کرد
من هم که تازه کارهای ثبت شرکت را شروع کردم و ...
به این نتیجه رسیدم خودم whmc را به همراه یک سیستم دیگه ترکیب کنم و سایت مذکور را آماده کنم

باز هم تشکر از تمام دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند و نظراتشون را اعلام کردند و بنده را به یک جمع بندی کلی رسوندن

موفق باشید

aghaee
July 30th, 2010, 13:00
به نظرم فقط از سیستم های ایرانی استفاده کن! خارجی شاخ هم باشه به درد ما اایرانی ها نمی خوره!

سما، سیگما، شاهور ..و..

samanenic
July 30th, 2010, 13:15
siqma هم خوب است
اما کمی ضعف داره

nimapendar
July 30th, 2010, 16:06
فققققققققققققققققققط آدونیس بهترین سیستمه اکثر سایت ها دارند با این سیستم کار می کنند

Sina7
July 30th, 2010, 16:13
با باگ های بیشمار

ببخشید بقیه همشون مشکل ندارن !!! تو اینا whmcs فقط سرتاپاش سالم هست .

samanenic
July 30th, 2010, 16:26
whmc خیلی خوبه من خودم از siqma استفاده میکنم

siqma برای 10 تا مشتری خوبه اما مشتری بزنه بالای 700 - 1000 تا نمیشه کنترل کرد ما یک مدت به کاربرا به خاطر این که نمیتونستیم کنترل کنیم سرویس رایگان میدادیم در کل whmc خوبه

nimapendar
July 30th, 2010, 17:47
whmc قالب زیادی نداره ولی از نظر و امکانات و از نظر پرداخت قسطی ادونیس بهتره
ولی بهترین کار:استفاده از یه قالب html و هماهنگ کردن آن با whmc

kingoftehran
August 1st, 2010, 02:12
whmcs بهترین هست الان

Warez-Host.IR
August 1st, 2010, 09:35
دوستان فعلاً به صورت موقتی خودم این را آماده کردم :
شرکت خدماتی وارز هاست - Services warez-host.ir , ثبت دامنه, دامنه,خرید فضا,خرید دامین,خرید دامنه ارزان,برنامه نویسی,خرید هاست خوب,ریسلر,ساخت سایت,هاست (http://www.warez-host.ir/)
البته زیاد خوب نشده ولی خوب در کنارش میخوام WHMC را هم نصب کنم
اگر دوستان نظری دارند در مورد این طرحی که بنده زدم ، اعلام کنند خوشحال میشم ، عیب های کار را متوجه بشم
موفق باشید

mohsen1
August 1st, 2010, 10:00
دوستان فعلاً به صورت موقتی خودم این را آماده کردم :
شرکت خدماتی وارز هاست - Services warez-host.ir , ثبت دامنه, دامنه,خرید فضا,خرید دامین,خرید دامنه ارزان,برنامه نویسی,خرید هاست خوب,ریسلر,ساخت سایت,هاست (http://www.warez-host.ir/)
البته زیاد خوب نشده ولی خوب در کنارش میخوام WHMC را هم نصب کنم
اگر دوستان نظری دارند در مورد این طرحی که بنده زدم ، اعلام کنند خوشحال میشم ، عیب های کار را متوجه بشم
موفق باشید

یه تاپیک جدا بزن...

RT72
August 1st, 2010, 10:12
سلام !
امکانات نسخه جدید شاهو :
سیستم حسابداری پیشرفته
ایجاد یک صندوق برای کاربران قابلیت شارژ آنلاین و آفلاین
قابلیت ایجاد مدیر جدا برای بخش های مختلف سیستم ( آموزشی / پشتیبانی / فروش / حسابداری / ... )
قابلیت ثبت مستقیم دامنه و هاست !
اضافه شدن انجمن گفتگو کاربران
بخش همکاری در فروش
پورسانت به کاربران
مشگلات نسخه قبلی هم حل شده !